Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої практики на прикладі ТзОВ «ТД «Аванта»», супермаркету «Колібріс №1» (2016)

Звіт про проходження виробничої практики на прикладі ТзОВ «ТД «Аванта»», супермаркету «Колібріс №1» (2016) 


В сучасних умовах ринкової системи праці в Україні значно підвищуються вимоги до відповідності рівня підготовки спеціалістів в вищих учбових закладах з вимогами роботодавців. Для цього студентах необхідні не лише теоретичні знання, а й їх практичне закріплення. Саме тому в учбових процес було впроваджено систему практичної підготовки студентів, мета якої полягає в забезпеченні конкурентоспроможності та підвищення професійних навичок.
Моя виробнича практика проходила на практика тривала з 11.01.16-12.02.16 року в ТзОВ «ТД «Аванта» у супермаркеті Колібріс №1, її метою і завданнями було наступне: - закріплення знань отриманих при вивченні теоретичних дисциплін;
- формування професійних умінь і певного досвіду, необхідного для здійснення подальшої професійної діяльності;      
- ознайомлення з напрямами діяльності підприємства;
- ознайомлення з правовим статусом підприємства;
- ознайомлення з метою та напрямками діяльності підприємства
- ознайомлення з організаційною структурою підприємства;
-оволодіння уміннями і навиками роботи з документацією
- вивчення фінансових показників діяльності підприємства;
- оволодіння первинними навичками професійної діяльності товарознавця - комерсанта.
Виробнича практика студента забезпечує освоєння кваліфікації в відповідності з вимогами учбового плану, привчає до праці в сфері виробництва в умовах трудового колективу, сприяє закріпленню й поглибленню знань. Виробнича практика дозволяє сформувати уяву про зміст й особливості своєї майбутньої професії не тільки через сукупність отриманих теоретичних знань, а й з точки зору практичної діяльності реально діючих підприємств придбати елементи професійного уміння і практичних навичок. 
Під час проходження практики був ознайомлений з діяльністю у супермаркеті «Колібріс». Розібрали організаційну структуру управління підприємства, зіставили її з цілями організації, визначили її ефективність. Проводилося дослідження структури менеджменту; ознайомлення з організацією, умовами та оплатою праці персоналу підприємства; вивчення ресурсного потенціалу та питань матеріального, технічного забезпечення підприємства. Збір та обробка матеріалів для написання звіту виробничої практики та подальшого використання в навчальному процесі. Також під час проходження практики був ознайомлений з правовим забезпеченням управлінської діяльності підприємства та з системою управління охороною праці на підприємстві.
Метою даного звіту є показати свої знання та навички, отримані в процесі проходження виробничої практики. Результатами виробничої практики є підготовлений звіт, що містить в собі результати проведення комплексного аналізу діяльності підприємства; планування організаційних змін; формування пропозицій щодо створення сприятливих умов для розвитку персоналу.
За період практики я навчився і здобув нові знання за фахом, ознайомився з виробничою діяльністю магазину; закріпив теоретичні знання при вивченні дисциплін; набув практичних навичок роботи на виробництві та ознайомився з господарською діяльністю підприємства торгівлі і перспективами його розвитку, активно брав участь в господарській діяльності магазину, а також надавав допомогу фахівцям, вивчив питання формування дослідницького підходу до вивчення діяльності товарознавця; оволодів уміннями і навиками роботи з документацію; навчився складати прості плани діяльності підпримства.
Під час проходження практики я показав глибокі теоретичні знання з дисциплін «Менеджмент» та «Маркетинг» ,а також здатність застосовувати набуті теоретичні знання у практичній діяльності.
Отримані в результаті проходження практики знання і дані представлені в звіті.
Кожне підприємство у процесі свого функціонування має на меті досягнення максимального прибутку, а це не можливо без ефективного управління ним. В свою чергу, управління виступає творчим процесом керівника, що ґрунтується на основі даних, що відображають реальний стан речей на підприємстві.
Вважається, що проходження технологічної практики саме на цьому підприємстві допоможе мені, як майбутньому товарознавцю - комерсатну, навчитися аналізувати інформацію, необхідну для правильної організації роботи товарознавця - комерсанта. 
Все це дасть змогу закріпити теоретичні знання з набутих знань, вивчених в навчальному процесі та можливість застосування їх на практиці у майбутньому.


ЗМІСТ


1.    Вступ
2.    Організаційно-правове забезпечення суб’єкта господарювання: засновницькі документи, їх зміст, порядок оформлення, реєстрації та наявність пакета дозвільних документів.
3.    Характеристика роздрібного торгівельного підприємства.
4.    Спеціалізація супермаркету «Колібріс №1».
5.    Організація торгівельно-господарської діяльності супермаркету Колібріс.
6.    Значення впливу факторів на побудову асортименту товарів у магазині. Аналіз і визначення стадій циклу окремих продовольчих і непродовольчих товарів.
7.    Функціональні (посадові) обов’язки товарознавця комерсанта.
8.    Вивчення роботи товарознавця з усунення конкретних недоліків торгівельної діяльності й розробка заходів щодо підвищення й рентабельності.
9.    Ознайомлення з порядком складання замовлень на завезення товарів у магазин.
10.    Вивчення порядку складання претензій та позовів до постачальників та аналіз їх ефективності.
11.    Висновки і рекомендації.


  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   29
  Рік захисту:   2016
  Ціна роботи:   40 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (11.09.2016)
Переглядів: 1329 | Теги: звіт супермаркет, Колібріс, супермаркет, практика супермаркет
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 945

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru