Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої практики на прикладі туристичного агентства «Холідей» (2010)

Звіт про проходження виробничої практики на прикладі туристичного агентства «Холідей» (2010)​


 Туризм є однією з провідних та найбільш розвинутих галузей економіки. Через свій швидкий темп розвитку він визнаний економічним феноменом століття. Цьому сприяє розширення  політичних, економічних, наукових і культурних зв'язків між державами і народами світу.  Масовий розвиток туризму дозволяє мільйонам людей розширити свій кругозір,  познайомитися з визначними пам'ятками, культурою, традиціями тієї чи іншої країни. 
 У багатьох країнах туризм відіграє значну роль у формуванні валового внутрішнього продукту, активізації зовнішньоторговельного балансу, створення додаткових робочих місць і забезпечення зайнятості населення, має великий вплив на такі ключові галузі економіки, як транспорт і зв'язок, будівництво, виробництво товарів народного споживання, тобто виступає своєрідним стабілізатором соціально-економічного розвитку. 
 В Україні туризм визнано одним з пріоритетних напрямків національної культури й економіки. В період становлення ринкових відносин в Україні туризм як одна з найбільш перспективних та динамічних галузей світового господарства отримав усі умови для інтенсивного розвитку.  Загальна площа цінних з туристично-рекреаційної точки зору природних ландшафтів України становить 9,4 млн. га або 15,5 % її території. 
 Значення туристичного бізнесу постійно зростає. Це пов’язане із підвищенням його впливу на розвиток міжнародних зв’язків, пожвавлення економічного стану країни та окремих регіонів, можливістю поповнення валютних надходжень. За рахунок проведення послідовної економічної та культурної політики між різними народами світу туризм виступає стабілізатором налагодження та укріплення відносин між державами, дійовим фактором посилення престижу країни в світовому співтоваристві, ділових колах.
 Нині в Україні ліцензовано понад 2100 туристичних фірм. Однією з них є фірма «Холідей» в якій я проходила професійно-виробничу практику з 10 травня по 3 липня 2010 року.


ЗМІСТ

Вступ
1. Загальна характеристика підприємства
2. Організаційна структура управління підприємством
3. Аналіз фінансово-економічної діяльності підприємства
Пропозиції
Висновок
Список використаної літератури
Додатки

Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   32
  Рік захисту:   2010
  Ціна роботи:   25 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (14.05.2014)
Переглядів: 2602 | Теги: практика на підприємстві, Звіт про проходження, звіт з практики, туристичне агенство, практика туристичне агенство, звіт турагенство
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 576

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru