Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої практики на прикладі ТОВ «Пекотоф Принт»​ (2013)​

Звіт про проходження виробничої практики на прикладі ТОВ «Пекотоф Принт»​ (2013)​


 Звіт оформлювався на сонові виробничої практики на підприємстві ТОВ «Пекотоф Принт», виробничі площі якого розташовані за наступною адресою: 03148, м. Київ, вул. Гната Юри, 9. Головний офіс підприємства розташований за адресою: 01004, м. Київ, вул. Басейна,  5б.  Нижче наведено додаткові дані по підприємству:
 В основі виробництва лежить виготовлення видавничої продукції індивідуального характеру, як правило на базі одноразового замовлення відносно невеликого обсягу.  Підприємство обрало наступну систему функціонування процесу постачання: 
 - по-перше, підприємство використовує деякі матеріали на стабільній основі (наприклад крейдований папір для офсетного друку, що слугує базою для більшості замовлень). Для даної частки підприємство застосовує  систему стабільного постачальника, яка полягає у підтримці довготривалих стосунків з конкретним постачальником, це дає змогу підприємству отримувати матеріали на кредитній основі, та бути впевненим у точності та якості як процесу постачання так і самих матеріалів. До таких постачальників слід віднести компанію «Сан Прінт», що являється постачальником крейдованого паперу для здійснення офсетного друку.  Також до цієї групи постачальників слід віднести компанію «Гейдельберг», що виготовляє спеціальну техніку та обладнання для друку та видавництва (http://www.heidelberg.com/www/html/en/startpage), досліджуване підприємство в основі своїй працює саме на обладнанні компанії «Гейдельберг». Також до групи постійних постачальників відноситься компанія «АС-Трейдінг», що надає витратні матеріали для виготовлення поліграфічної продукції, до них відносяться такі продукти як: пластини для офсетного друку, плівки для ламінації, офсетна гума, офсетна фарба тощо. 
 - по-друге, виходячи з того, що кожне замовлення на тираж є індивідуальним та унікальним, підприємство, відносно потреб конкретного клієнта, шукає постачальника необхідних йому матеріалів для виробництва нестандартної продукції (найчастіше це стосується етапу після друкарської обробки). До постачальників, з якими компанія співпрацює час від часу відносяться компанії «Берег», «Регент» і «United Forest». До продукції, яка може замовлятися у даної групи постачальників відноситься така: пружини, фольга для тиснення, стрічки, глітор тощо.  


ЗМІСТ


1. ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ПІДПРИЄМСТВА – ОБ’ЄКТА ПРАКТИКИ
2. АНАЛІЗ СТАНУ, РЕЗУЛЬТАТІВ ДІЯЛЬНОСТІ ТА СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ

2.1. Управління виробничою діяльністю підприємства
2.2. Управління маркетинговою та постачальницько-збутовою діяльністю підприємства
2.3. Управління персоналом підприємства
2.4. Управління обліковою та фінансовою діяльністю підприємства
2.5. Управління інноваційною діяльністю підприємства
3. РОЗРОБКА ПРОПОЗИЦІЙ ЩОДО ВДОСКОНАЛЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА


Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   31
  Рік захисту:   2013
  Ціна роботи:   25 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (09.04.2014)
Переглядів: 488 | Теги: Принт»​, на, проходження, ТОВ, виробничої, Звіт, практики, «Пекотоф, прикладі, про
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 938

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru