Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої практики на прикладі ТОВ «Будцентр Архімед» (2014)

Звіт про проходження виробничої практики на прикладі ТОВ «Будцентр Архімед» (2014)


   Діяльність будь-якого підприємства повинна забезпечуватися засобами, що необхідні для задоволення його потреб. Сукупність засобів підприємства називають майном. Відповідно до Господарського Кодексу України майном визнається сукупність речей та інших цінностей (включаючи нематеріальні активи), які мають вартісне визначення, виробляються чи використовуються у діяльності суб'єктів господарювання та відображаються в їх балансі.
    Залежно від економічної форми, якої набуває майно у процесі здійснення господарської діяльності, майнові цінності належать до основних засобів, оборотних засобів, коштів, товарів. Основними засобами виробничого та невиробничого призначення є будинки, споруди, машини та устаткування, обладнання, інструмент, виробничий інвентар і приладдя, господарський інвентар та інше майно тривалого використання, що віднесено законодавством до основних засобів. Оборотними засобами є сировина, паливо, матеріали, малоцінні предмети та предмети, що швидко зношуються, інше майно виробничого і невиробничого призначення, що відповідно до законодавства відноситься до оборотних засобів. Коштами у складі майна суб'єктів господарювання є гроші в національній та іноземній валюті, призначені для реалізації товарних відносин цих суб'єктів з іншими суб'єктами, а також фінансових відносин відповідно до законодавства. Товарами у складі майна суб'єктів господарювання визнаються вироблена продукція (товарні запаси), виконані роботи та послуги. Цінні папери є особливим видом майна суб'єктів господарювання. 
    Для ефективного управління господарською діяльністю підприємства важливо знати, яким майном володіє підприємство, де воно використовується і за рахунок яких джерел створене.
    Оцінка стану, складу та структури майна, а також причини їх зміни необхідна для визначення правильності та доцільності вкладення фінансових ресурсів у активи, що в свою чергу забезпечує стабільність фінансового стану підприємства.
На основі цього виділяємо основні напрямки аналізу майна підприємства:
За даними балансу (ф.1) визначається вартість усього майна підприємства (підсумок активу балансу - валюта балансу) на певну звітну дату.
Далі визначається відхилення за кожним видом майна порівнянням даних на кінець і на початок звітного періоду. Для вивчення структурних змін необхідно додатково визначити питому вагу кожного виду майна в загальній валюті балансу і вивчити причини змін структури майна. Детальний аналіз цього питання дає можливість установити, якою мірою підприємство може спиратися на власні кошти, а також наскільки ефективно використовуються власні кошти. Отже, можна вирішити наскільки надійними є джерела засобів і що треба зробити в майбутньому для забезпечення грошових надходжень. 


ЗМІСТ


ВСТУП             
Розділ 2. Комплексна оцінка фінансового стану підприємства
2.1.Аналіз майнового стану
2.2. Аналіз ліквідності, платоспроможності, ділової активності підприємства
2.3. Аналіз фінансової стійкості і рентабельності
Розділ 3.Визначення недоліків у роботі підприємства. Пропозиції по їх усуненню
ВИСНОВКИ  
ДОДАТКИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ


Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   27
  Рік захисту:   2014
  Ціна роботи:   25 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (30.03.2012)
Переглядів: 787 | Теги: побудова, суть, РОБОТА:, тариф:, призначення, Митний, та, КУРСОВА
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 580

Статистика

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачі: 0



Рейтинг@Mail.ru