Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої практики на прикладі торгівельного підприємства «ПАККО-ХОЛДИНГ» (2014)

Звіт про проходження виробничої практики на прикладі торгівельного підприємства «ПАККО-ХОЛДИНГ» (2014)


 Сьогодні більшість організацій вирішують проблеми, пов'язані з впливом фінансової кризи на їх господарську діяльність. Майже в усіх галузях відбулись суттєві зниження обсягів продажу, зміна характеру попиту та вимог споживачів до продукції. Проте неможна розглядати кризу лише як негативний фактор, що впливає на функціонування підприємств. Слід відзначити і позитивні якості цього економічного явища. Криза завжди спонукає до пошуку нових підходів в діяльності, визначення перспективних можливостей в сучасних умовах і є стимулом до прийняття нестандартних рішень задля утримання своїх позицій на ринку. Криза стає своєрідним чинником природного відбору «найсильніших, найкмітливіших та найактивніших» учасників ринкової гри за гроші та увагу споживача.
 Важливим завданням підприємства при переході на нові умови господарювання для забезпечення ефективності збутової діяльності є формування конкурентоспроможної організаційної структури як елементу системи управління збутовою діяльністю. У цьому зв'язку доцільно розглянути процес організації цієї діяльності на підприємстві як такий, що складається із двох напрямків: по-перше, він повинен забезпечити оптимальне сполучення та ефективне використання усіх видів економічних ресурсів для отримання фінансових результатів від виробничо-збутової діяльності; по-друге, процес організації через реалізацію функцій управління повинен координувати та контролювати збутову діяльність.
 Об'єктом дослідження звіту з практики є економічні відносини які виникають на підприємстві ПАТ " ПАККО-ХОЛДИНГ " під час організації збуту.


ЗМІСТ


ВСТУП
1.1 Загальна характеристика торговельного підприємства "ПАККО-ХОЛДИНГ"
1.2 Структура торговельного підприємства
1.3 Функціональні обов`язки товарознавця, види робіт, що виконуються
1.4 Динаміка товарообігу та аналіз окремих груп товарів
3. Менеджмент підприємства
3.1 Розробка стратегії і тактики та діагностики управління торговим підприємством
3.2 Управління маркетинговою діяльністю
3.3 Формування систем професійної структури колективу
4. Аналіз збутової політики підприємства
5. Аналіз маркетингових показників діяльності підприємства за останні 3-5 років (обсяги продажів по товарам і ринкам, частка ринку і динаміка її зміни)
6. Аналіз споживачів (загальна кількість і динаміка її зміни, структура споживачів, особливості процесу прийняття рішення щодо покупки, скарги, рекламації тощо)
7. Аналіз постачальників (загальна характеристика, умови закупок тощо)
8. Аналіз   конкурентів   (загальна   характеристика,   маркетингова   активність, конкуренті переваги).    
9. Аналіз товарної політики ПАТ «ПАККО-ХОЛДИНГ»
10. Аналіз політики ціноутворення ()методи ціноутворення, що використовуються на підприємстві, динаміка цін на продукцію     
11. Аналіз політики розподілу (канали розподілу, товарообіг, торгівельна  мережа, використання електронної торгівлі, партнерські програми тощо).
12. Аналіз комунікаційної діяльності (аналіз комунікаційних заходів за останні 3-5 років,   бюджет   на   комунікації, його структура і ефективність, участь у виставках/ярмарках, PR-заходи, спонсорство, фірмовий стиль).
13 Висновки. Потенційні проблеми маркетингової діяльності, що виявлені під час проходження виробничої практики, та шляхи їх розв’язанняна ПАТ "ІФ М’ясокомбінат"
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
ДОДАТКИ


Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   57
  Рік захисту:   2014
  Ціна роботи:   35 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (08.04.2014)
Переглядів: 1091 | Теги: на, проходження, «ПАККО-ХОЛДИНГ», виробничої, Звіт, підприємства, практики, торгівельного, прикладі, про
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 940

Статистика

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru