Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої практики на прикладі сільськогосподарського підприємства КСП «Сонячне» (2011)

Звіт про проходження виробничої практики на прикладі сільськогосподарського підприємства КСП «Сонячне» (2011)


 КСП "Сонячне" розташовано в південно-західній частині Миколаївського району Миколаївської області. Господарський центр знаходиться в селі Комсомольське.
 Земельний масив господарства розташований, в основному, на рівнин¬ному плато. В південно-західній частині проходить дві глибокі балки. Загальна земельна площа складає 5120,2306 га, із них: ріллі 4440,65 га, пасовищ 462,92га, під господарськими будівлями і дворами 72,0906га, під господарськими шляхами і прогонами 37,68 га, лісових земель 98,2 га, під каналами 3,09 га, під ставками 0,3 га, штучними водосховищами 0,1 га, яри 0,2 га, інші землі 0,5 га.
 Територія господарства "Сонячне" розташована в південно-західній частині Миколаївського району і відноситься до підзони Південного Степу України. Землі господарства розтащовані в третьому агрокліматичному районі. Клімат помірно-континентальнкй, теплий, посушливий, з нестійким сніжним покривом. В середньому за рік випадає 305 мм опадів.
 Основними показниками, за якими визначають спеціалізацію господарства, є склад і структура товарної продукції. В структурі грошових надходжень найбільшу питому вагу по підприємству займає виручка від реалізації продукції рослинництва – 77,02%, а саме зернових і зернобобових та соняшника відповідно 49,14 та 15,67%.На другому місці знаходиться виручка від реалізації продукції тваринництва – 16,49%, найбільшою питомою вагою серед якої відзначається скотарство молочного напрямку. В структурі грошової виручки потваринництву найменшу долю займає інша продукція. Якщо брати до уваги всю товарну продукцію господарства, то слід відмітити, що промислова продукція визначається незначною питомою вагою в структурі грошової виручки 0,24%, в той час як реалізація іншої продукції, робіт і послуг займає досить значну долю – 6,25%.
 Отже, КСП «Сонячне»  Миколаївського району Миколаївської області має зерновий тип господарства, тобто спеціалізуються на зерновому виробництві. Молочне скотарство і вирощування соняшнику - важливі додаткові галузі. 


ЗМІСТ


1. Характеристика природних та економічних умов господарства, його розмірів, структури та спеціалізації
2. Розвиток і економічна ефективність використання ресурсного потенціалу
3. Розвиток та економічна ефективність основних галузей рослинництва
4. Характеристика форм власності та господарювання
5. Економічні взаємовідносини з підприємствами І і ІІ сфери АПК
6. Корисність практики
Висновки та пропозиції


  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   36
  Рік захисту:   2011
  Ціна роботи:   25 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (24.04.2014)
Переглядів: 2543 | Теги: Звіт про проходження, звіт з практики, сільськогосподарське підприємство, виробнича практика, практика сільськогосподарське підпр
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 580

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru