Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої практики на прикладі «Приватбанк» (2016)

Звіт про проходження виробничої практики на прикладі «Приватбанк» (2016)​


 Банківська система є одним із найважливіших елементів економіки країни, тому ефективна діяльність комерційних банків — сьогодні особливо актуальне питання.
 Саме комерційні банки виконують важливу функцію мобілізації тимчасово вільних грошових ресурсів і перетворення їх у реальний капітал, здійснюючи різноманітні кредитні, інвестиційні та інші операції і забезпечуючи, таким чином, потреби економіки в додаткових ресурсах. Серед суб'єктів фінансово-господарської діяльності комерційні банки - це саме та галузь, яка повинна бути спроможна своєчасно прогнозувати динаміку економічної кон'юнктури, а також як найшвидше та досить гнучко реагувати на будь-які зміни, що відбуваються на фінансовому ринку.
 Метою проходження практики є поглиблення знань, які були набуті в процесі навчання, оволодіння сучасними формами та методами економічної і контрольної роботи, формування  умінь і навичок прийняття самостійних  рішень під час конкретної роботи в сучасних економічних умовах, виховання потреби систематично поновлювати свої знання та творчо їх застосовувати в практичній діяльності. 
 Основними завданнями при проходженні практики є закріпити теоретичні знання на практиці; набуття нових навичок, знань, досвіду; розвинути професійні якості; сформувати професійне вміння приймати рішення; сформувати  вміння працювати в колективі; ознайомитися з організацією  фінансової роботи банку, веденням грошових розрахунків за банківськими та клієнтськими операціями, прогнозуванням грошових розрахунків за активними та пасивними операціями, ознайомитися з фінансово-інвестиційною діяльністю банку, оподаткуванням банківської установи.
 Джерела інформації, які використовувалися для звіту: Закон України “Про Національний банк України”  від 20.05.1999  № 679-XIV, Закон України “Про банки й банківську діяльність” від 07.12.2000  №2121-III, Закон України “Про платіжні системи та переказ грошей в Україні”  від 05.04.2001  №2346-III, Закон України “Про захист інформації в автоматизованих системах” від 05.07.1994  №81/94-ВР, Закон України “Про електронний цифровий підпис” від 22.05.2003р. № 852-IV, Інструкція про міжбанківський переказ коштів в Україні в національній валюті від 16.08.2006, № 320.
 На сьогоднішній день ПриватБанк є одним з банків, що найбільш динамічно розвиваються в України, і посідає провідні позиції банківського рейтингу країни. Станом на 1 вересня 2015 року розмір активів ПриватБанку становить 211 383,48 млн. грн. Кредитно-інвестиційний портфель банку становить 163 963,28 млн. грн.. Депозити фізичних осіб становлять 106 784,19 млн. грн., юридичних осіб – 35 657,88 млн. грн. Фінансовий результат Приватбанку за підсумками 2015 року склав 1 873,39 млн. грн. 
 ПриватБанк є лідером серед українських комерційних банків за кількістю клієнтів: його послугами користується понад 16% населення України.
 ПриватБанк здійснює послідовну політику зміцнення стабільності банку й удосконалювання якості обслуговування та  вважає одним із пріоритетних напрямків своєї діяльності розвиток комплексу сучасних послуг для індивідуального клієнта. На сьогоднішній день банк пропонує громадянам України більше 150 видів найсучасніших послуг, серед яких поточні, вкладні операції, карткові продукти, різноманітні програми споживчого кредитування, котрі здійснюються у партнерстві із провідними вітчизняними торговельними, ріелтерськими компаніями й автовиробниками. ПриватБанк є уповноваженим Урядом України банком з виплати пенсій та соціальної допомоги громадянам, а також виплаті компенсацій жертвам нацистських переслідувань. Сьогодні свою пенсію й соціальні виплати в ПриватБанку одержують понад 1 мільйон чоловік.


ЗМІСТ


ВСТУП
1. ЗАГАЛЬНЕ ОЗНАЙОМЛЕННЯ З БАНКІВСЬКОЮ УСТАНОВОЮ
2. ОРГАНІЗАЦІЯ ФІНАНСОВОЇ РОБОТИ БАНКУ ТА ХАРАКТЕРИСТИКА ЙОГО ВЛАСНИХ ФІНАНСОВИХ РЕСУРСІВ
3. ОПЕРАЦІЇ БАНКУ ІЗ ЗАЛУЧЕННЯ ТА ЗАПОЗИЧЕННЯ КОШТІВ
4. БЕЗГОТІВКОВІ РОЗРАХУНКИ БАНКУ
5. КАСОВІ ТА ВАЛЮТНІ ОПЕРАЦІЇ БАНКУ
6. КРЕДИТНІ ОПЕРАЦІЇ БАНКУ
7. ОПЕРАЦІЇ БАНКУ З ЦІННИМИ ПАПЕРАМИ
8. ФОРМУВАННЯ ПРИБУТКУ БАНКУ, ПОРЯДОК ЙОГО РОЗПОДІЛУ І ВИКОРИСТАННЯ
9. ОПОДАТКУВАННЯ БАНКІВСЬКОЇ УСТАНОВИ
10. РЕГУЛЮВАННЯ ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ БАНКУ ЗА ДОПОМОГОЮ ЕКОНОМІЧНИХ НОРМАТИВІВ
11. АНАЛIЗ ФIНАНСОВОГО СТАНУ БАНКУ
12. ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ В ПРИВАТБАНКУ
ВИСНОВКИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ


  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   56
  Рік захисту:   2016
  Ціна роботи:   55 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 

!!! Якщо у Вас виникла помилка при завантаженні роботи - зв'яжіться з автором !!!
↑↑​​​​​​​↑ Контактні дані ↑↑↑


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (12.02.2016)
Переглядів: 10731 | Теги: ПриватБанк, звіт приватбанк, практика приватбанк
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 709

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0



Рейтинг@Mail.ru