Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої практики на прикладі Переяслав-Хмельницького відділення АТ «Райффайзен Банк Аваль» (2010)

Звіт про проходження виробничої практики на прикладі Переяслав-Хмельницького відділення  АТ «Райффайзен Банк Аваль» (2010)


 Комерційні банки розглядаються у двох аспектах - широкому та вузькому: у широкому розумінні комерційний банк - це будь-який банк, що функціонує на другому після центрального банку рівні банківської системи; у вузькому розумінні комерційний банк - це банк, який виконує певний набір базових банківських операцій та єдиною метою якого є одержання максимального прибутку. Аналіз банківської діяльності виступає необхідною передумовою прийняття виважених та обґрунтованих управлінських рішень.
 Об`єктом проходження практики є Переяслав-Хмельницьке відділення № 1 Київської Регіональної Дирекції АТ «Райффайзен Банк Аваль».
 Переяслав-Хмельницьке відділення № 1 Київської Регіональної Дирекції АТ «Райффайзен Банк Аваль» є структурним підрозділом Публічного Акціонерного Товариства «Райффайзен Банк Аваль» та було створено з ціллю розширити обсяг продажу базових банківських продуктів на території України. Функціонує з 1995 року та являється достатньо прибутковою установою, операції якої повністю обліковуються в Дирекції. Відділення здійснює банківські операції на підставі ліцензії НБУ «На здійснення банківських операцій ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» від 1992 року.  За період свого існування Переяслав-Хмельницьке відділення № 1 Київської Регіональної Дирекції АТ «Райффайзен Банк Аваль» значно розширило свою клієнтську базу, обслуговуючи найбільші підприємства міста, зокрема, на базі договорів про ведення зарплатних проектів працюючих.
Мета проходження практики у Переяслав-Хмельницькому відділенні № 1 Київської Регіональної Дирекції АТ «Райффайзен Банк Аваль» полягає у тому, щоб в процесі виконання операційний та інших задач закріпити теоретичні знання, отримані при вивченні навчальних дисциплін, набути навики в умінні ними користуватися, а також нагромадити певний практичний досвід до завершальної стадії навчання, необхідний для формування фахівця з банківської справи.
 У загальні задачі практики входить:
  • закріплення теоретичних знань з навчальних дисциплін спеціальності;
  • оволодіння практичними навичками, технологією роботи з фаху безпосередньо на робочих місцях;
  • вивчення та аналіз реальної ситуації на ринку банківських послуг;
  • збір матеріалу для здійснення студентської роботи у формі звіту про проходження практики на базі практики.
 Під час проведення аналізу діяльності відділення були застосовані такі методи дослідження:
  • метод спостереження – полягає у спостереженні за протіканням щоденної діяльності установи, діяльності працівників під час роботи з клієнтами, порядком оформлення необхідної документації;
  • індукція – полягає у виявлені причин виникнення проблемних ситуацій у банку, які потім призводять до низької продуктивності роботи установи, погіршення стану обслуговування;
  • абстрагування – полягає у виявлені методів управління банківськими операціями у відділенні, на підставі яких очікується покращення роботи банку.
 На підставі внутрішньобанківської інформації був написаний звіт, який характеризує порядок проведення базових банківських операцій, оформлення документів дня та власної оцінки щодо реального стану даного сегменту фінансового ринку.

ЗМІСТ


Вступ 
Розділ 1. Економічні основи банківської діяльності.
1.1. Місце і роль банку в системі ринкової інфраструктури.
1.2. Роль обліку в системі управління банком.
Розділ 2. Розрахунково-касові операції.
2.1. Операції за поточними рахунками клієнтів.
2.2. Операції за іншими рахунками клієнтів.
2.3. Касові операції.
Розділ 3. Депозитні операції.
3.1. Загальна характеристика депозитних операцій.
3.2. Механізм здійснення депозитних операцій з юридичними особами.
3.3. Вклади населення.
Розділ 4. Кредитні операції.
4.1. Загальна характеристика кредитних операцій.
4.2. Кредити, надані суб’єктам господарювання.
4.3. Споживчий банківський кредит.
Список використаних джерел 
Додатки

Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   46
  Рік захисту:   2010
  Ціна роботи:   20 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (08.05.2012)
Переглядів: 1540 | Теги: відділення, на, проходження, виробничої, Звіт, Переяслав-Хмельницького, практики, АТ, прикладі, про
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 940

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru