Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої практики на прикладі ПАТ «Ковельсільмаш» (2009)

Звіт про проходження виробничої практики на прикладі ПАТ «Ковельсільмаш» (2009)


 ПАТ «Ковельсільмаш» – потужне машинобудівне підприємство, яке засноване в 1969 р. і розташоване в північно-західній частині України в м. Ковель. Таке географічне положення дає перевагу для переміщення товарів в країни СНД, Прибалтики та країни Європи (Польща, Румунія, Угорщина, Німеччина, Нідерланди і т.д.) як залізничним, так і автомобільним транспортом, оскільки відстань до кордону Україна – Польща складає 60 км, до кордону Україна – Білорусь – 80 км.
 В 1970 році почалося виготовлення транспортерів для роздачі кормів ТВК-80А. В 1973 році  було розпочато випуск гноєприбирального конвеєра ТСН-3 (КСГ-3). З 1974 по 1980 рік було освоєно виробництво нових гноєприбиральних машин: ТСН-10 (КСГ-10), УС-15,  ІС-10. До 1990 року «Ковельсільмаш» по обсягам виробництва гноєприбиральних машин займав монопольне становище серед підприємств Союзу Радянських Соціалістичних Республік.
ПАТ «Ковельсільмаш» засновано відповідно до рішення установчих зборів ПАТ від 22 жовтня 1991 року та листа Фонду державного майна України від 22.10.91 р. № Ф-372 шляхом перетворення державного виробничого об’єднання «Ковельсільмаш» у відкрите акціонерне товариство. В просторих корпусах загальною площею 153 тис. м2  розміщені 8 основних і 12 допоміжних цехів. Завод обладнаний сучасними станками з числовим програмним забезпеченням. 
 В цехах заводу встановлено 1830 одиниць обладнання, з них в основному виробництві – 1080 одиниць. Кількість основних виробничих корпусів –3, адміністративно-побутових – 4.
Метою його діяльності стало отримання прибутку і задоволення матеріальних, соціальних та культурно-духовних потреб акціонерів за рахунок виробничо-господарської та комерційної діяльності. 
 На даний момент підприємство займається виробництвом і реалізацією: сільськогосподарської техніки і запасних до неї, круглоланкових ланцюгів, транспортних засобів, ковальсько-пресової продукції, товарів народного вжитку;....


ЗМІСТ

Розділ 1. Загальна організаційно-економічна характеристика публічного акціонерного товариства «Ковельсільмаш» та основні показники його діяльності.
Розділ 2. Характеристика менеджменту ПАТ «Ковельсільмаш».
Розділ 3. Особливості функціонування ремонтно-механічного цеху, та його взаємозв’язки з іншими цехами.

Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   51
  Рік захисту:   2009
  Ціна роботи:   25 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (14.05.2014)
Переглядів: 640 | Теги: практика на підприємстві, Звіт про проходження, звіт з практики, виробник сільськогосподарських маши, практика сільмаш
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 940

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru