Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої практики на прикладі науково-навчальної клініки ветеринарної медицини ПДАА (2011)

Звіт про проходження виробничої практики на прикладі науково-навчальної клініки ветеринарної медицини при кафедрі хірургії і акушерства ПДАА (2011)


 Виробничу практику я проходила в науково-навчальній клініка ветеринарної медицини при кафедрі хірургії і акушерства ПДАА, яку очолює завідувач Слюсар Геннадій Вікторович, що знаходиться за адресою вул. Сковороди 1/3.
 Під час проходження практики мала змогу закріпити свої  теоретичні знання в проведенні амбулаторного прийому хворих тварин(собак, котів), встановлення діагнозу та призначення лікування. Також приймала участь в проведенні цілого ряду виконання хірургічних операцій, профілактичних щеплень, діагностичних досліджень.
 Клініка розміщена на першому поверсі в двоповерховій будівлі. Дана ветеринарна клініка є нештатним госпрозрахунковим структурним підрозділом академії.
Клініка складається із приймальної, операційної для дрібних тварин, що суміщає й функції маніпуляційної, операційної для проведення операцій на великих тваринах, стерилізаційної, лабораторії, рентгенологічного кабінету та побутових приміщень кафедри.
 Крім того я також відвідала ДЛВСЕ № 14 на ринку «Марлана», що знаходиться за адресою вул. Леніна 116, яку очолює завідуюча Матвієнко Т.П.  де я проводила дослідження продуктів харчування тваринного і рослинного походження.


ЗМІСТ


1. Вступ
2. Внутрішні хвороби тварин
3. Токсикологія
4. Хірургія
5. Акушерство
6. Епізоотологія
7. Паразитологія
8. Патологічна анатомія
9. Ветеринарно-санітарна експертиза
10. Економіка ветеринарної справи
11. Підсумки


Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   17
  Рік захисту:   2011
  Ціна роботи:   15 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (08.04.2014)
Переглядів: 4033 | Теги: практики, Звіт, виробничої, науково-навчальної, проходження, на, клініки, ветеринарної, про, прикладі
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 581

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0



Рейтинг@Mail.ru