Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої практики на прикладі мережі супермаркетів «ЕКО-маркет» в Ірпені (2013)

Звіт про проходження виробничої практики на прикладі мережі супермаркетів «ЕКО-маркет» в Ірпені (2013)


 Компанія «ЕКО» (Київ), що управляє мережею продуктових супермаркетів «ЕКО-маркет», 1 грудня 2012 року відкрила перший супермаркет Мережі «ЕКО-маркет» в Ірпені. Новий магазин розміщений по    вулиці 3-го Інтернаціоналу,105-а.
 Перший в Ірпені «ЕКО-маркет» має торгову площу 850 кв.м., а покупців обслуговує 10 кас. Асортимент нового супермаркету складає понад 10000 найменувань товарів. Серед них є як власні торгові марки «ЕКО-маркету», так і різноманітні товари кращих українських та закордонних виробників: від кондитерських виробів та товарів для дому до традиційно недорогих, але завжди якісних фруктів і овочів. Крім того, в першому ірпінському «ЕКО-маркеті» радують покупців свіжими продуктами і кулінарними шедеврами 4 цехи власного виробництва: м'ясної і гриль-цех, а також пекарня і кулінарія.
 Новий «ЕКО-маркет», як повідомляли відкритий на головній магістралі Ірпеня - вулиці 3-го Інтернаціоналу. Тому до магазину дуже зручно приїжджати за різноманітними покупками. «ЕКО-маркет» знаходиться поблизу ринку та готелю «Ірпінь» у самому центрі міста, тому дуже зручний у використанні.
 Проходячи практику в «ЕКО-маркеті»  я виконувала обов'язки продавця-консультанта на різних відділах магазину,також взважувала товар та викладала його на полиці.
 Проходячи практику в «ЕКО-маркеті»  я мала справу з такими документами: схемою торгового залу магазину, нормативними документами, асортиментним переліком, переліком основних постачальників, договором на поставку товарів, товарно- транспортними накладними, посадовою інструкцією та графіком завезення товару.


ЗМІСТ


Вступ
Розділ 1. Організація та ведення складського господарства
Розділ 2. Аналіз логістичної діяльності
Розділ 3. Аналіз ринкової конкуренції
Розділ 4. Аналіз форм та методів продажу

Висновок
Додатки


Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   24
  Рік захисту:   2013
  Ціна роботи:   25 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (09.04.2014)
Переглядів: 1456 | Теги: мережі, «ЕКО-маркет», на, проходження, виробничої, Звіт, практики, супермаркетів, прикладі, про
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 580

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru