Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої практики на прикладі Любиковицька сільська рада Сарненського району Рівненської області (2011)

Звіт про проходження виробничої практики на прикладі Любиковицька сільська рада Сарненського району Рівненської області (2011)


  Місцеве самоврядування як форма народовладдя, згідно ст. 5 Конституції України, народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування. З даного конституційного положення прямо випливає, що органи місцевого самоврядування не входять до єдиного державного механізму і, в силу цього, місцеве самоврядування можна розглядати як окрему форму реалізації народом належної йому влади.
 Базою практики є Любиковицька сільська рада Сарненського району Рівненської області.
 Метою проходження практики є ознайомлення з фінансовою діяльністю цієї установи, роботою її працівників, їхніми обов’язками та посадовими інструкціями. Завдання полягають у вивченні діяльності даної установи та її місця у районному апараті місцевого самоврядування.
 Об’єкт  практики - це взаємовідносини між сільською радою та районною радою, відділенням державного казначейства, контрольно-ревізійним управлінням та іншими органами державної влади. 

 Під час проходження практики я детально ознайомився з діяльністю Любиковицької сільської ради.  Даний орган місцевого самоврядування впроваджує на території своєї адміністративно-територіальної одиниці державну політику та виконує функції державного управління справами, що входять до її повноважень.
 Одним із проблемних питань роботи сільської ради, з якими я стикнувся, є законодавча невизначеність та неврегульованість щодо оперативного вирішення нагальних проблем громади з вище стоячими органами.
 Отже, підсумовуючи усе вище сказане, можу зробити висновок про те, що під час проходження практики набув умінь та навичок самостійно розв’язувати поставлені виробничі, наукові, організаційні завдання. 
 Сформував деякі професійні уміння і навички для прийняття самостійних рішень під час виконання конкретного завдання, доручення. Особисто для себе дійшов висновку, що практична робота і навчання мають більше відмінного, ніж спільного, але без серйозної теоретичної бази, правової, статистичної та фінансової обізнаності майже неможливо виконувати практичні завдання. 
 Сподіваюсь, що в майбутньому буду мати змогу працювати саме в органах місцевого самоврядування і безпосередньо мати право представляти інтереси територіальної громади і приймати від її імені рішення.


ЗМІСТ


Вступ 
1. Загальні поняття про місцеве самоврядування в Україні
2. Повноваження Любиковицької сільської ради
3. Бюджет та фінанси сільської ради
3.1 Ознайомлення з бухгалтерською, статистичною та оперативною звітністю
3.2 Повноваження сільської ради в галузі бюджету та фінансів
4. Доходи Любиковицької сільської ради
5. Функціональні обов’язки головного бухгалтера
ВИСНОВКИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ


  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   16
  Рік захисту:   2011
  Ціна роботи:   33 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (12.02.2016)
Переглядів: 1397 | Теги: сільська рада, звіт сільська рада, практика сільська рада
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 940

Статистика

Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru