Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої практики на прикладі Головного управління статистики у Львівській області (2012)

Звіт про проходження виробничої практики на прикладі Головного управління статистики у Львівській області (2012)


 Головне управління статистики у Львівській області є територіальним органом державної статистики і безпосередньо підпорядковане Держстату України. У межах своєї компетенції здійснює реалізацію державної політики в галузі статистики.
 Головне управління статистики є юридичною особою, має самостійний баланс, утримується за рахунок коштів Державного бюджету.
 Головне управління статистики очолює начальник, якого призначає на посаду та звільняє з посади Голова Держстату України за погодженням з колегією Держстату України. Начальник має трьох заступників, яких призначає на посаду та звільняє з посади Голова Держстату України за поданням начальника Головного управління статистики та за погодженням колегією Держстату України.


ЗМІСТ


1. Організаційна структура, основні завдання та функції ГУСуЛо. Нормативні документи, що регулюють діяльність ГУСу та управління координації статистичної діяльності, взаємодії з користувачами і респондентами та забезпечення доступу до публічної інформації. 
2. Порядок планування роботи на підприємстві (в організації), основні компоненти комплексного плану роботи.
3. Організація роботи підрозділу, в якому студент безпосередньо збирає дані для написання магістерської роботи.
4. Загальний технологічний процес збору і обробки статистичних даних.
5. Система класифікацій та реєстрів, які використовуються у процесі збору та обробки статистичної інформації.
6. Організація, види та способи проведення статистичних спостережень (річні, місячні, одноразові, спеціально організовані), узагальнення та зведення статистичних даних відповідно до тематики магістерської роботи.
7. Порядок ведення аналітично-інформаційної роботи, тематика аналітичних робіт ГУСуЛО та управління координації статистичної діяльності, взаємодії з користувачами і респондентами та забезпечення доступу до публічної інформації. 
8. Структура та порядок актуалізації офіційного веб-сайту підприємства.
9. Статистично-інформаційні продукти для користувачів статистичної інформації (статистичний моніторинг соціально-економічного розвитку регіону, банк даних показників статистики, інформаційна база даних показників регіональної статистики «Регіостату», інформаційна база статистичної інформації у територіальному розрізі «Паспорт регіону», електронний атлас «Соціально-економічний атлас Львівщини», інформаційна система «Соціально-економічний розвиток Львівщини. Стратегія. Моніторинг)». Застосування «банківських» технологій при створенні інформаційних продуктів.
10. Критичний аналіз та пропозиції щодо вдосконалення збору і обробки статистичних даних, якості статистичної інформації, які мають також бути представлені у магістерській роботі.
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ


Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   59
  Рік захисту:   2012
  Ціна роботи:   35 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (10.04.2014)
Переглядів: 982 | Теги: управління, головного, на, проходження, виробничої, Звіт, статистики, практики, прикладі, про
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 581

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru