Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої практики на прикладі ДПІ у Рогатинському районі ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області (2016)

Звіт про проходження виробничої практики на прикладі ДПІ у Рогатинському районі ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області (2016) 


Ефективне функціонування економіки держави потребує достатніх обсягів фінансових ресурсів, що акумулюються як в державному, так і в місцевих бюджетах. Актуальності, за сучасних економічних перетворень в Україні, суттєвих змінах у суспільних відносинах, набувають питання пов’язані з наповненням бюджету держави, у тому числі за рахунок сплати податків та зборів, адміністрування яких забезпечує ДПІ України, необхідною умовою ефективної роботи якої є чітке регламентування та узгодження завдань та функцій її структурних підрозділів.
Важливим аспектом діяльності цього органу є забезпечення реалізації єдиної податкової політики держави на всій території України, яке покладено безпосередньо на державні податкові інспекції.
Історичний досвід, набутий Україною за роки незалежності, свідчить, що скоординована та належним чином організована робота податкових органів є не тільки важливою передумовою суспільного розвитку, але й нагальною потребою економічного зростання.
Сьогодні актуальним питанням стає перетворення ДПІ з фіскального органу на регулюючий та зростання рівня добровільної сплати податків, що можливе лише шляхом налагодження партнерських відносин з платниками.
Велике значення для студентів має проходження комплексної переддипломної практики з фаху в органах Державної фіскальної служби, яка створює можливості для оновлення та закріплення отриманих в університеті теоретичних знань, вивчення безпосередньо на робочому місці працівника податкового органу техніки виконання функцій та процедур на окремих ділянках податкового адміністрування.
   Отримані в навчальному закладі, теоретичні знання про поняття та значення податків, про суть окремих, конкретних видів податків, що сплачуються до бюджетів всіх рівнів на території України, про органи Державної податкової інспекції України та про податкове законодавство, загалом, мають дуже важливе значення для студентів як майбутніх працівників податкових органів, так і майбутніх бухгалтерів, підприємців. Але самих теоретичних знань є замало. Виникає необхідність наочно, на практиці ознайомитись із здійсненням податкового процесу.
Метою проходження комплексної переддипломної практики з фаху є ознайомлення із специфікою діяльності податкових органів, змістом і характером роботи фахівців фіскальної служби, опануванні засад податкового адміністрування на окремих ділянках та набуття певного виробничого досвіду.
   Об’єктом вивчення виробничої практики є ДПІ у Рогатинському районі ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області.
   Вказана мета виробничої практики зумовлює постановку та поетапне розв’язання таких конкретних завдань:
1)    вивчити регламент податкового органу, його структуру, функціональні повноважень, які реалізуються кожним із структурних підрозділів;
2)    ознайомитися з методами масово-роз’яснювальної роботи;
3)    вивчити порядку обліку платників податків;
4)    визначити порядок надходження платежів від юридичних осіб;
5)    визначити порядок справляння податків з фізичних осіб;
6)    вивчити способи погашення прострочених податкових зобов’язань.
Отже, проходження комплексної переддипломної практики з фаху в ДПІ у Рогатинському районі ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області, повинне закріпити теоретичні знання, отримані в навчальному закладі та більш детально ознайомити з особливостями оподаткування різноманітними податками та зборами.


ЗМІСТ


ВСТУП 
РОЗДІЛ 1. ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДПІ У РОГАТИНСЬКОМУ РАЙОНІ ГУ МІНДОХОДІВ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
РОЗДІЛ 2. АНАЛІЗ СТАНУ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ РОБОТИ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ ІНСПЕКЦІЇ ІЗ СУБ’ЄКТАМИ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ 
2.1. Взаємодія із засобами масової інформації та громадськістю
2.2.Процедури взяття платника на облік і формування облікової справи ..
2.3.Оподаткування доходів юридичних осіб 
2.4.Оподаткування доходів фізичних осіб
2.5.Організація відділу податкового аудиту 
2.6.Організація взаємодії податкової інспекції із органами держказначейства 
2.7. Погашення податкового боргу
ВИСНОВКИ 
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ 


  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   33
  Рік захисту:   2016
  Ціна роботи:   45 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (11.09.2016)
Переглядів: 1846 | Теги: практика ДПІ, звіт ДПІ, звіт ОДПІ, практика ОДПІ
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 593

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru