Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої практики на прикладі Дочірнього підприємства «Ямпільводоканал» КП «Вінницяоблводоканал» (2014)

Звіт про проходження виробничої практики на прикладі Дочірнього підприємства «Ямпільводоканал» КП «Вінницяоблводоканал» (2014)


 Головною метою комплексної виробничої практики є поглиблення та закріплення теоретичних знань, набуття необхідних практичних навичок і досвіду роботи в галузі управлінської, планово-економічної, маркетингової діяльності, опанування організаційно-технологічними процесами, що відбуваються на підприємствах. Набуття професійних умінь і навичок для прийняття самостійних рішень під час конкретних ситуацій, що виникають на підприємствах у сучасних умовах.
 Об’єктом дослідження комплексної виробничої практики було обрано Дочірнє підприємство "Ямпільводоканал"  комунального підприємства "Вінницяоблводоканал" , що знаходиться за адресою: Україна, 24500 м. Ямпіль, вул.Савіна, 9.
 Завданням практики було дослідити управління операційною, кадровою, фінансовою, інвестиційною, інноваційною, маркетинговою та зовнішньоекономічною діяльністю ДП "Ямпільводоканал" КП "Вінницяоблводоканал".
 Під час проходження практики, мені вдалось навчатися самостійно вирішувати типові задачі менеджменту підприємства, самостійно здійснювати пошук потрібної інформації про стан роботи підприємства на ринку товарів та послуг, аналізувати її, виявляти основні фактори, що зумовлюють фактичний стан діяльності підприємства, розкривати основні тенденції його розвитку, пояснювати їх, пропонувати науково обґрунтовані висновки та пропозиції щодо підвищення ефективності діяльності.
 Заключним результатом проходження  практики є підготовлених звіт, що містить в собі результати проведення комплексного аналізу діяльності підприємства; проведення наукових досліджень та впровадження їх у практику діяльності підприємства; планування організаційних змін; формування пропозицій щодо створення сприятливих умов для розвитку персоналу.
 Звіт із виробничої практики складається із 6 розділів, вступу, висновків та пропозицій та списку використаних джерел, обсяг основного тексту роботи 39 сторінок.
 При написанні звіту із виробничої практики при вирішенні поставлених завдань застосовувалися методи порівняння, систематизації і логічного узагальнення, прийоми економічного та фінансового аналізу, а також інші методи наукових досліджень. 


ЗМІСТ


ВСТУП
1. АНАЛІЗ ОПЕРАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА
2. ДОСЛІДЖЕННЯ КАДРОВОЇ ДІЯЛЬНІСТІ ПІДПРИЄМСТВА
3. АНАЛІЗ ФІНАНСОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА
4. ДОСЛІДЖЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА
5. АНАЛІЗ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА
6. ДОСЛІДЖЕННЯ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА
ВИСНОВКИ ТА ПРОПОЗИЦІЇ
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ


  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   50
  Рік захисту:   2014
  Ціна роботи:   35 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (02.06.2014)
Переглядів: 1372 | Теги: Водоканал, комунальне підприємство
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 576

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru