Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої практики на прикладі ДЛГП «Звіробій» Рівненського обласного управління лісового господарства (2014)

Звіт про проходження виробничої практики на прикладі ДЛГП «Звіробій» Рівненського обласного управління лісового господарства (2014)


 Завданням виробничої практики є закріплення теоретичних знань, отриманих мною за час навчання у «Ірпінському економічному коледжі», ознайомленна і набула досвіду на робочих місцях, підвищення рівня знань з питань конкретної економіки, оволоділа практичними вміннями і навичками майбутньої професії.    
 Виробнича практика забезпечує можливість отримання досвіду та продовження наукового дослідження в сфері економіки підприємства.  Тому в результаті проходження практики і складання звіту по ньому я намагатимусь висвітлити всі необхідні питання, якнайповніше їх розкрити, зробити їх аналіз, дати певну оцінку явищам і процесам, які відбуваються на підприємстві та зробити певні висновки.     
 На даному підприємстві я мала змогу ознайомитися з організацією виробництва, слідкувати за процесом виготовлення продукції. Колектив підприємства з розумінням поставився до моєї роботи і намагався у всьому допомагати. В процесі перебування на підприємстві я мала можливість прослідкувати за тим, як іде керування таким складним механізмом як підприємство. В цій роботі я намагалася передати всі знання, яких я набула за час перебування на підприємстві, включаючи не тільки документально підтверджені, а й власні висновки з приводу функціонування підприємства як системи; вміння керувати процесом виробництва, управлінським персоналом підприємства; ставлення конкурентів до підприємства та підприємства до конкурентів; місце на ринку, тобто конкурентноздатність виготовлених товарів та надання послуг. Розкриття усіх цих питань та ще багато інших і є метою написання цієї роботи.
 Лісове господарство – важлива галузь економіки, основним змістом діяльності якої є виробництво різноманітних продуктів і корисностей з урахуванням економічного призначення лісів.
 Система оцінювання використання лісових ресурсів охоплює п'ять груп показників: І – ресурсні; II – результативні; III – інтенсивні; IV – оцінні; V – екологічні. В межах кожної групи передбачено показники оцінювання, які характеризують специфіку використання ресурсів: деревинних, недеревинних рослинного по¬ходження, мисливських і рекреаційних ресурсів.
Об’єктивні особливості лісогосподарського виробництва зумовлюють необхідність використання при аналізі економічної діяльності лісогосподарських підприємств поряд із загальними специфічних методів та прийомів.
 Важливо після проведення аналізу за короткі періоди часу здійснювати аналіз економічної діяльності лісогосподарських підприємств через відносно великі періоди часу. Проведення такого аналізу при ревізії лісовпорядкування забезпечить перевірку виконання заходів і сприятиме організації роботи лісового господарства на перспективний період.


ЗМІСТ


Вступ
1. Інформація про підприємство та оснотнговні техніко-економічні показники
 1.1. Загальна характеристика підприємства
 1.2. Основні техніко-економічні показники діяльності підприємства
2. Маркетинговий аналіз ринкових умов господарювання
3. Аналіз виробничих ресурсів підприємства та джерел фінансування

 3.1. Аналіз забезпеченості персоналом та використання робочого часу
 3.2. Аналіз основних фондів підприємства
 3.3. Аналіз оборотних коштів підприємства
4. Аналіз витрат
5. Аналіз фінансових результатів
6. Особливості проведення аналізу в рамках специфіки діяльності підприємства

Висновки.
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ


  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   26
  Рік захисту:   2014
  Ціна роботи:   28 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (02.06.2014)
Переглядів: 1056 | Теги: звіт лісгосп, лісгосп, лісове господарство
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 581

Статистика

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru