Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої практики на прикладі Державного казначейства у Хмільницькому районі та м. Хмільнику (2009)

Звіт про проходження виробничої практики на прикладі Державного казначейства у Хмільницькому районі та м. Хмільнику (2009)


 У результаті реорганізації фінансових органів було створено відділення (з 2006року) управління Державного казначейства у Хмільницькому районі та в м. Хмільнику. Управління Державного Казначейства у Хмільницькому районі та м. Хмільнику згідно штатного розпису нараховує 20 працівників. Із них у відділі видатків працює 8 чоловік, у відділі бухгалтерського  обліку та звітності -7,сектор доходів – 2,провідний спеціаліст юрист-консульт, посада якого введена з 01.07.2001року,керівник управління та техпрацівник.
 Місячний фонд заробітної плати по управлінню затверджений за  посадовим окладом в сумі 80320 гривнів. Свою діяльність управління здійснює у відповідності до Положення управління Державного казначейства у Хмільницькому районі та м. Хмільнику Головного управління Державного казначейства України у Вінницькій області та регламенту роботи  УДК.
 Завданням виробничої практики є: 

  • набуття професійних умінь 
  • закріплення, розширення і систематизація знань, одержаних при оволодінні спеціальними предметами на основі вивчення діяльності УДК;
  • розвиток професійного мислення, вивчення основ організаційної діяльності в умовах трудового колективу;
  • поглиблення та розширення теоретичних знань, набуття практичних навичок з усіх дисциплін навчального плану;
  • глибокий аналіз діючого  законодавства, виявлення проблемних питань;
  • опрацювання питань щодо вдосконалення казначейської системи;
  • аналіз змін у  законодавстві, які внесені під час проходження практики.

 Таким чином основною метою проходження виробничої практики в УДК у Хмільницькому  районі та місті Хмільнику є поглиблення та застосування на практиці теоретичних та практичних знань, які були набуті в процесі навчання, оволодіння сучасними формами та методами фінансової роботи, формування відповідальності при прийнятті управлінського рішення, вміння орієнтуватися в сучасних умовах трансформації економіки України.
 Об’єктом вивчення виробничої практики є УДК у Хмільницькому районі та місті Хмільнику.
 Предметом вивчення є теоретичні й практичні проблеми та особливості становлення УДК у Хмільницькому районі та місті Хмільнику.
 Положення про управління затверджено начальником Головного управління та погоджено з Головою ДКУ. Державне казначейство є безпосереднім учасником системи електронних платежів НБУ. Для відображення операцій, проведених через СЕП НБУ протягом банківського дня, у НБУ Державному казначейству та територіальним управлінням відкриті технічні рахунки. У балансі Державного казначейства відкриті відповідні субрахунки територіальних управлінь. Операції, проведені органами Державного казначейства через СЕП НБУ, відображаються на технічному рахунку держказначейства та на відповідних технічних рахунках територіальних управлінь. У балансі Державного казначейства ці операції відображаються на відповідному єдиному казначейському рахунку та субрахунках територіальних управлінь. Управління є відокремленим структурним підрозділом Головного управління, який утворюється головою ДКУ  за погодженням з Міністерством фінансів України. Основними завданнями управління є :

  1. розрахунково-касове обслуговування розпорядників і одержувачів бюджетних коштів;
  2. контроль за здійсненням бюджетних повноважень при зарахуванні надходжень, прийнятті зобов‘язань та проведенні платежів за цими  зобов‘язаннями;
  3. в межах своїх повноважень здійснення контролю за дотриманням учасниками бюджетного процесу бюджетного законодавства.

ЗМІСТ


Вступ
1. Організація роботи управління Державного казначейства у Хмільницькому   районі та м. Хмільнику , його структура та функції.
2. Сутність та методи економічної роботи відділу видатків державного та місцевих бюджетів.
3. Організація роботи відділу бухгалтерського обліку та звітності.
4. Характеристика основних напрямків діяльності сектору доходів.
Висновки
Список використаної літератури
Додатки


Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   43
  Рік захисту:   2009
  Ціна роботи:   20 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (11.04.2014)
Переглядів: 472 | Теги: Державного, на, проходження, виробничої, Звіт, Хмільницькому, практики, казначейства, прикладі, про
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 576

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru