Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої практики на прикладі ЧОД "Райффайзен Банк Аваль" (2011)

Звіт про проходження виробничої практики на прикладі ЧОД "Райффайзен Банк Аваль" (2011)


 Місцем проходження моєї практики Була ЧОД "Райффайзен Банк Аваль".
 Банк у своїй роботі керується Законами України "Про банки і банківську діяльність", "Про господарські товариства", іншими законодавчими актами України, нормативними актами Національного банку України, єдиними правилами бухгалтерського обліку в банках на базі комплексної автоматизації та комп’ютеризації та Статутом Акціонерного комерційного агропромислового банку "Україна".
 Статутний фонд банку "АВАЛЬ" становить 5103537 тис. гривень.
 Дирекція Акціонерного почтово-пенсійного банку "АВАЛЬ" є структурним підрозділом банку, суб’єктом господарювання, має власний консолідований баланс з урахуванням балансів підзвітних їй установ, субкореспондентський рахунок і МФО та здійснює свою діяльність на засадах повного господарського розрахунку відповідно до бізнес-плану Дирекції, затвердженого Правлінням банку.
 Дирекція діє на підставі "Положення про Дирекцію Акціонерного почтово-пенсійного банку "Аваль" по Черкаській області".
 У своїй діяльності керується законами України, постановами Верховної Ради та Уряду України, нормативними актами Національного банку України, Статутом та іншими нормативними документами банку "Аваль".
 Банк був створений та зареєстрований Національним банком України як акціонерне товариство відкритого типу "Акціонерний комерційний банк "Аваль" у березні 1992 року. В 1994 році банк було перереєстровано в Акціонерний поштово-пенсійний банк "Аваль".
 Впродовж історії своєї діяльності банк стрімко розвивався, розширював масштаби та напрямки своєї діяльності. Динамічно розвивалася мережа відділень банку: якщо за перший рік його існування було відкрито 12 регіональних відділень, то станом на кінець 1998 року мережа нараховувала вже 411 підрозділів, а на кінець, 2006 року їх кількість досягла понад 1300. 
 Йдучи в ногу із передовими банківськими технологіями, у 1996 році банк розпочав випуск платіжних карток, відкрив власний процесінговий центр та став членом міжнародних платіжних систем Visa та Europay.
 Протягом низки років діяльність банку отримувала високий рівень визнання на національному та міжнародному рівнях. Високу якість роботи банку впродовж усіх цих років неодноразово відзначали і клієнти, й експерти банківського ринку.
Успішна діяльність банку, його стабільність та лідерські позиції на ринку України не могли не викликати інтересу до банку з боку іноземних інвесторів. У серпні 2005 року мажоритарні акціонери банку ухвалили рішення про продаж 93,5% акцій і групі Райффайзен Інтернаціональ Банк - Холдинг АГ, що є членом групи РЦБ, місто Відень, Австрія. Процес придбання цього пакету акційна суму 1,028 млрд. дол.. США було завершено у травні того ж року.
 У зв'язку зі змінами у складі акціонерів, 25 вересня 2006 року Національний банк України перереєстрував банк як Відкрите акціонерне товариство "Райффайзен Банк Аваль".


ЗМІСТ

ВСТУП
РОЗДІЛ 1. СТРУКТУРА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ”
РОЗДІЛ 2. ВЛАСНИЙ КАПІТАЛ ВАТ "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ"
РОЗДІЛ 3. ЗАПОЗИЧЕНИЙ ТА ЗАЛУЧЕНИЙ КАПІТАЛ ВАТ "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ”
РОЗДІЛ 4. АКТИВНІ ОПЕРАЦІЇ КОМЕРЦІЙНОГО БАНКУ
РОЗДІЛ 5. ПРОГНОЗУВАННЯ ГРОШОВОГО ОБІГУ ТА КАСОВА РОБОТА КОМЕРЦІЙНОГО БАНКУ
РОЗДІЛ 6. ЗОВНІШНЬОЕКРНРМІЧНІ ОПЕРАЦІЇ ЧОД ВАТ "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ"
РОЗДІЛ 7. РОЛЬ ТА ЗАВДАННЯ НБУ ПО РЕГУЛЮВАННІЮ ДІЯЛЬНОСТІ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ
РОЗДІЛ 8. ФІНАНСОВА СТІЙКІСТЬ ВАТ "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ"

Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   74
  Рік захисту:   2011
  Ціна роботи:   20 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (31.01.2013)
Переглядів: 2770 | Теги: ЧОД, на, проходження, Райффайзен, виробничої, Звіт, практики, банк, прикладі, про
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 576

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru