Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої практики на прикладі автомобілебудівного заводу ЗАТ «ЗАЗ» (2011)

Звіт про проходження виробничої практики на прикладі автомобілебудівного заводу ЗАТ «ЗАЗ» (2011)


 Розвиток ринкових відносин підвищує відповідальність і самостійність підприємств та інших суб’єктів ринку в підготовці та прийнятті управлінських рішень. Ефективність цих рішень багато в чому залежить від об’єктивності, своєчасності та всебічності оцінювання існуючого й очікуваного фінансового стану підприємства. 
 Становлення ринкової економіки в Україні, поява фінансових ринків, пріоритет фінансових ресурсів об’єктивно сприяли розвитку такого важливого напрямку аналітичної роботи, як фінансовий аналіз, який з методом оцінювання і прогнозування фінансового стану підприємства.
 Функціонуючи в ринковій економіці як суб’єкт підприємницької діяльності, кожне підприємство має забезпечувати такий стан своїх фінансових ресурсів, за якого воно стабільно зберігало б здатність безперебійно виконувати свої фінансові зобов’язання перед своїми діловими партнерами, державою, власниками, найманими працівниками. Набуваючи в ринкових умовах не уявної, а справжньої фінансової незалежності, несучи реальну економічну відповідальність за ефективність господарювання і за своєчасне виконання фінансових зобов’язань, підприємства здатні досягти стабільності своїх фінансів лише при суворому додержанні принципів комерційного розрахунку, головним серед яких є зіставлення витрат і результатів, одержання максимального прибутку за мінімальних витрат, саме ця умова є визначальною для формування фінансового стану підприємства.
 Фінансовий стан підприємства – це складна, інтегрована за багатьма показниками характеристика якості його діяльності, тому метою аналізу фінансового стану підприємства є об’єктивна оцінка господарсько-фінансової діяльності підприємства та її результатів.
 Ціль роботи – аналіз фінансового стану ЗАТ «ЗАЗ».
 Основними напрямками аналізу є:
 - аналіз основних показників;
 - аналіз фінансової стійкості;
 - структурний аналіз активів та пасивів підприємства;
 - аналіз платоспроможності.
 Основними джерелами інформаційного забезпечення аналізу фінансового стану вагонного депо є фінансова звітність. Форма №1”Баланс” та форма №2 ”Звіт про фінансові результати”.
 Фінансовий аналіз – це метод оцінювання і прогнозування фінансового стану підприємства.  Як метод дослідження, аналіз полягає в розчленуванні цілого на складові.
 Мета фінансового аналізу – інформаційно забезпечувати прийняття рішень, на які істотно впливають фактичні або прогнозні дані про фінансовий стан підприємства. Ідеться про отримання відносно невеликої кількості ключових, найінформативніших параметрів, що об’єктивно, всебічно характеризують фінансовий стан підприємства (платоспроможність, фінансову стійкість, незалежність, рентабельність діяльності, імовірність банкрутства тощо).
 Вищевикладене дає підстави зробити висновки, що тема даної роботи є актуальною. Метою роботи є розгляд теоретичних основ аналізу фінансового стану підприємства, вивчення діючої системи аналізу, а також вироблення рекомендацій з подолання недоліків, удосконалення контролю й аналізу фінансової діяльності.
 У роботі приведені графіки, таблиці, схеми, діаграми, що наочно характеризують фінансовий стан підприємства і його аналіз.


ЗМІСТ


Вступ
Розділ 1. Загальна характеристика підприємства та організація бухгалтерського обліку
1.1. Ознайомлення з підприємством, його технологічним процесом
1.2. Виробнича структура підрозділу та принципи спеціалізації 
Розділ 2. Загальний аналіз активу та пасиву балансу
Розділ 3. Аналіз фінансового стану

3.1. Аналіз коефіцієнтів ліквідності та платоспроможності
3.2. Аналіз ділової активності
3.3. Аналіз показників фінансової стійкості
Розділ 4. Аналіз фінансових результатів
4.1 Аналіз доходів
4.2 Аналіз витрат
4.3 Показники рентабельності
Розділ 5. Аналіз руху грошових коштів
Висновок
Список використаних джерел


  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   39
  Рік захисту:   2011
  Ціна роботи:   25 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (24.04.2014)
Переглядів: 663 | Теги: практика автомобілебудівний завод, виробнича практика, Звіт про проходження, звіт з практики, автомобілебудівний завод, практика машинобудівний завод
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 581

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru