Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої практики на базі ДП ПАТ «Оболонь» «Красилівське» (2014)

Звіт про проходження виробничої практики на базі ДП ПАТ «Оболонь» «Красилівське» (2014)​


 ДП ПАТ “Оболонь” “Красилівське”, засновано у липні 1994 року.
 ДП ПАТ «Оболонь» «Красилівське» , будучи виробничо-торгівельною базою ПАТ “Оболонь” до лютого місяця 1998 року, з моменту свого існування спеціалізувалося по реалізації продукції ПАТ “Оболонь” через оптову торгівлю і по виробництву столярних та бетонних виробів. 
 З січня 1998 року підприємство розпочало виробничу діяльність випуском мінеральної води “Оболонська-2” в склотару з власної артезіанської свердловини, внесеної в реєстр мінеральних вод України. 
 В квітні 1998 року освоєно розлив лікувально – столової мінеральної води “Збручанська” (доставлялася автоцистерною з родовища м. Сатанів Хмельницької області). Виробництво призупинено через збільшення вартості води з родовища. 
 В 1998 – 1999 р.р. ДП ПАТ "Оболонь" "Красилівське" крім вищевказаних мінеральних вод виготовляло води з добавкою концентрату “Женьшень” та ароматизатора “Чорна смородина”. Згодом вони були зняті з виробництва за відсутністю попиту.
 З грудня 1999 року наше підприємство надавало послуги по розливу слабоалкогольних напоїв виробництва ПАТ “Оболонь” м. Київ, які доставлялися автоцистерною та проводилась підготовка для освоєння випуску безалкогольних і слабоалкогольних напоїв власного виробництва. 
 В травні 2000 року розпочато розлив безалкогольних напоїв “Оболонь – оранж”, “Кола – нова” в скляну тару. 
 До листопада 2000 року здано в експлуатацію спиртосховище, проведено атестацію виробництва, отримано ліцензію на виробництво слабоалкогольних напоїв і освоєно випуск напоїв “Ром – кола”, “Бренді – кола”, “Джин – тонік”.
 В січні 2001 року на ДП ПАТ "Оболонь" "Красилівське" було введено в експлуатацію дільницю розливу питної води негазованої “Оболонська – 3” в ПЕТ пляшку ємкістю 5,0л. 
 В березні 2001 року на лінії розливу в склопляшку освоєно випуск напоїв та мінеральної води в новий вид тари – скляну пляшку з гвинтовою закруткою ємкістю 0,33л.
 В червні 2001 року введено в дію лінію роз ливу в ПЕТ пляшку ємкістю 2,0л продуктивністю 3,0 тис.пл./год і розпочато випуск мінеральної води “Оболонська – 2”. 
 З липня місяця 2001 року розширено асортимент продукції групи слабоалкогольних напоїв новим напоєм “Шарм”, групи безалкогольних напоїв – “Оранж – АСЕ” в склопляшках.
 В 2002 році на лінії розливу в ПЕТ тару освоєно нове пакування мінеральної води “Оболонська – 2” в пляшку ПЕТ 0,5л та розлив безалкогольних напоїв “Кола – нова”, “Оболонь – ситро”, “Оболонь – спорт” і вищезазначених слабоалкогольних напоїв в ПЕТ пляшку 0,5л. 
 В 2003 році розширено асортимент безалкогольних напоїв в ПЕТ пляшки. Освоєно випуск соковмісного напою “Живчик” та групи низькокалорійних напоїв з додаванням цукрозамінників “Тронка – персик”, “Тронка – лимон”, введено пакування в ПЕТ пляшку ємкістю 1,5л. 
 На лінії розливу в склопляшку, випущені нові слабоалкогольні напої “Вольф”, “Джин-пітахайя”.
 В 2004 році розширено виробничі приміщення і введено в експлуатацію лінію розливу напоїв та мінеральної води в ПЕТ пляшки, продуктивністю 6,0 тис. пл./год. На новій лінії освоєно фасування в пляшки ємкістю 0,5л та 1,0л серії соковмісних напоїв “Живчик”, “Живчик – унік”, “Живчик – лимон”, а також “Кола – нова”, “Оболонь Оранж – АСЕ”, “Оболонь – ситро” та новий напій “Оболонь – лимонад”. 
 В 2005 року – будівництво нового виробничого цеху і допоміжних дільниць. О дночасно з технічним переобладнанням виробництва проводилась розробка системи управління якістю у відповідності до міжнародних стандартів. 
 ДП ПАТ "Оболонь" "Красилівське" розпочало експортну діяльність поставкою продукції до Німеччини.
 В 2006 роц і було проведено значне розширення виробничої бази підприємства. Добудовано цех розливу в ПЕТ – тару та введено в експлуатацію дві нових сучасних лінії розливу потужністю 18 і 20 тис. пл/год, купажне відділення, дві додаткових артезіанських свердловини, водопідготовку, котельню, службово-побутовий корпус. 
В 2007 році впроваджена у виробництво серія питних вод газованих та негазованих «Прозора. Вершина якості» в ПЕТ пляшки ємністю 0,5л, 1,5л, 6л. Крім того освоєний налив води «Прозора. Вершина якості» в ПЕТ пляшку 0,5л з корком « Sport Lock » та випуск нового напою групи «Живчик» – «Живчик – груша». Розширено асортимент слабоалкогольних напоїв коктейлями «Джин лимон», «Джин-апельсин», «Джин-ананас», «Махітос», «Текіза». В сі слабоалкогольн і напої випуска ю ться по рецептурам ПАТ «Оболонь» і не містять консервантів . Розпочато налив в кеги безалкогольного напою «Квас Богатирський». Розширено асортимент безалкогольних напоїв групою напоїв з активними добавками пряно – ароматичної сировини «Фрест крістал», «Фрест фреш», «Фрест файр». 
 Завершено дослідження води «Прозора. Вершина якості» в Українському інституті екології людини. Одержані результати свідчать, що ця вода структурована, має високі відновлювальні властивості. Продукція рекомендована для цільових програм захисту дитинства, для випуску елітної води преміум – класу. 
 Завершено будівництво сучасного складського приміщення європейського зразка, яке вирішило питання якісного зберігання сировини та матеріалів, сприяло нарощуванню обсягів виробництва готової продукції. Збудовано та відкрито нове приміщення фірмового магазину та кафетерію.
 Придбано нежитлові приміщення райагробуду в м. Красилів з подальшим виділенням їх в майновий комплекс №2, що дало змогу перемістити допомоміжні підрозділи підприємства на його територію.
 Підсумком 2007 року стало сертифікування підприємства за системою управління якістю ДСТУ ISO 9001 – 2001 і міжнародного стандарту ДСТУ ISO 22000:2005 «Системи управління безпечністю харчових продуктів. Вимоги до будь-яких організацій харчового ланцюга» та отримання міжнародного сертифікату якості продукції. 
 В 2008 році встановлено нову сучасну лінію розливу питної негазованої води «Прозора. Вершина якості» в ПЕТ пляшку ємкістю 6л продуктивністю 2000 пляшок на годину. Обладнання лінії відповідає всім необхідним технологічним вимогам для забезпечення мікробіологічної стабільності продукції (стерильність блоку розливу, повітря, тари; автоматизація санітарної обробки). 
 В 2008 році встановлено обладнання по доочистці вуглекислоти та централізованого приймання та роздачі по виробничим підрозділам їдкого натрію 40% (перехід з кристалічної форми). 
 В 2009 році на підприємстві планувалось подальше нарощування об’ємів виробництва за рахунок максимального збільшення продуктивності існуючих ліній розливу та розширення асортименту готової продукції. Однак кризові явища в економіці України при з вели до зменшення обсягів виробництва . 
 В 2009 році п роведена заміна пляшкомийної машини на лінії розливу в склопляшку. На цій лінії було проведено пробний налив газованої питної води «Прозора. Вершина якості» в нову скляну пляшку ємкістю 0,5л для визначення попиту споживачів. 
Завершено дослідження і одержаний дозвіл на збільшення терміну споживання питної води «Прозора . Вершина якості» до 1 року. 
 Крім цього, в ведено в експлуатацію лінію розливу в кеги продуктивністю 60 кег/год, що дозволило збільшити випуск кегової продукції в 3 рази. 
 На території майнового комплексу МК-2 було збудовано цех по виробництву виробів із пластмас і освоєно виробництво пластмасових фірмових ящиків.
 В 2010 році було впроваджено виробництво сокового негазованого напою «Живчик» по новій технології, що передбачає пастеризацію готового напою в потоці та налив під азотом. Ці додаткові технологічні операції забезпечили мікробіологічну стабільність продукту та в повній мірі збереження сокової складової напою . 
 Цех пластмасових виробів доукомплектовано пресформою по литтю стільців. В листопаді 2010 році проведено пуско – налагоджувальні роботи по їх виготовленню.
Вперше вийшли на міжнародний ринок з питною водою «Прозора», яка по світовим стандартам належить до вод найвищої якості. 
 В 2011 році запроваджен о та освоєн о налив безалкогольного соковмісного напою газованого та негазованого ТМ “Живчик” зі смаком вишні, середньогазованої питної води «Прозора. Вершина якості». 


ЗМІСТ


1. Організація роботи кадрової служби підприємства
2. Нормативно-правове та ресурсне забезпечення кадрової служби підприємства
3. Аналіз і планування персоналу
4. Технології професійного підбору і розстановки персоналу
5. Розвиток персоналу
6. Технології оцінювання персоналу
7. Мотивація та стимулювання персоналу підприємства


  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   46
  Рік захисту:   2014
  Ціна роботи:   35 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (05.04.2014)
Переглядів: 967 | Теги: Звіт про проходження, оболонь, практика оболонь, практика, оболонь красилівське
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 581

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru