Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження виробничої передмагістерської практики на прикладі Краснокутської районної спілки споживчих товариств (2012)

Звіт про проходження виробничої передмагістерської практики на прикладі Краснокутської районної спілки споживчих товариств (2012)


 Основними завданнями у процесі проходження виробничої перед магістерської практики є: ознайомлення зі структурою та технічним оснащенням підприємства – бази практики, організацією та методами роботи фахівців на різних рівнях управління у процесі здійснення господарської діяльності; ознайомлення з технологією виробництва, особливостями функціонування, структурою та техніко-технологічною базою; системою планування виробничої діяльності; проведення досліджень, розрахунків та аналізу господарської діяльності.
 Базою для проходження практики обрана Краснокутська районна спілка споживчих товариств, Харківської області, Україна.
 Місце розташування райспоживспілки: пер. Заклепенка 18, смт.Краснокутськ, Краснокутський район, Харківська область, 62002.
 Повна назва: Краснокутська районна спілка споживчих товариств, Харківської області, Україна. Скорочена  назва райспоживспілка, створена на добровільних засадах: Краснокутським, Козіївським, Пархомівським, Костянтинівським, Мурафським споживчими товариствами, має такі господарства як: Коопунівермаг, Комбінатом громадського харчування , які є її членами і дотримуються вимог Статуту.
 Райспоживспілка на добровільних засадах входить до складу Харківської обласної спілки споживчих товариств, дотримується вимог її Статуту та має право вільного виходу з неї.
 Відповідно до своїх статутних цілей і завдань вона може на договірних засадах входити до державних, кооперативних, громадських та інших об`єднань/спілок/ із збереженням своєї повної господарської самостійності та прав юридичної особи.
 Райспоживспілка має право делегувати Обласній споживспілці додатково до функцій, передбачених Законом України “Про споживчу кооперацію” та її Статутом, частину своїх повноважень та виконання окремих функцій. Конкретні умови делегування повноважень і функцій визначаються Радою райспоживспілки і правлінням Обласної споживспілки.


ЗМІСТ


Вступ
Тема 1. Фінансовий менеджмент
Тема 2. Менеджмент персоналу
Тема 3. Стратегічне управління підприємством
Тема 4. Управління проектами
Тема 5. Управління потенціалом підприємства
Тема 6. Обгрунтування та експертиза бізнес-проектів
Тема 7. Охорона праці, техніка безпеки
Список використаних джерел


Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   28
  Рік захисту:   2012
  Ціна роботи:   30 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (10.04.2014)
Переглядів: 889 | Теги: Краснокутської, районної, на, проходження, виробничої, Звіт, практики, передмагістерської, прикладі, про
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 581

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru