Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження технологічної практики на прикладі ТОВ «Карпатнафтохім» (2015)

Звіт про проходження технологічної практики на прикладі ТОВ «Карпатнафтохім» (2015)


 ТОВ “Карпатнафтохім” є дочірнім підприємством ВАТ “Нафтова компанія “ЛУКОЙЛ” – комерційної організації, однієї з найбільших міжнародних вертикально-інтегрованих енергетичних груп, що поєднує численні організації з видобутку та переробки нафти і газу, виробництва палива і мастил, продуктів нафтохімії, а також електричної і теплової енергії, їх реалізації на паливно-енергетичних ринках Росії, України та за кордоном.
 ТОВ "Карпатнафтохім" є одним з найбільших природокористувачів у регіоні. Виробнича діяльність зводиться до технологічної переробки природних ресурсів з метою задоволення потреб людей у продуктах нафтопереробки.
 Товариство з обмеженою відповідальністю “Карпатнафтохім” являється багатовиробничим підприємством хімічної промисловості, в склад якого входять: гірниче, збагачуюче, металургійне і хімічні виробництва, а також цілий ряд допоміжних і  обслуговуючих виробництв. До складу підприємства входять такі підрозділи:
-виробництво етилену і поліетилену;
-виробництво вінілхлориду і каустичної соди;
-виробництво ПВХ-С;
-управління магістральних продуктопроводів;
-служба якості та аналітичного контролю;
-залізничний цех;
-автотранспортний цех.
 ТОВ “Карпатнафтохім” випускає понад 20 видів готової продукції і розташований на площі понад 4500 гектарів, характеризується різноманітністю типів технологічних процесів, наявністю безперервних, періодичних і дискретних виробництв.  Для випуску основних видів готової продукції використовується 64 види основної сировини, близько 6000 видів допоміжних ненормованих матеріалів, 130 видів допоміжних нормованих матеріалів і 25 видів напівфабрикатів.
 Специфікою ТОВ “Карпатнафтохім” є те, що тут поєднуються виробництва різних галузей: виробництво етилену і поліетилену та виробництво вінілхлориду, де втілені основні органічні та нафтохімічні синтези, цех з виробництва хлору і каустичної соди, що використовує електрохімію.
 В структурі управління ТОВ “Карпатнафтохім” органічно поєднано усі принципи управлінської структури від конкретного виробничого цеху чи певного виробничого приміщення до головного інженера та заступників президента по певних строго визначених видах діяльності.
 Структура управління є трьохрівневою: ТОВ—виробництво—цех. Об’єднання розвивається, постійно проектуються і будуються нові виробництва, освоюються нові технологічні процеси.
 Продукція хімічна,  Продукція хімічна основна,   Гази промислові,  Гази промислові прості,  Аргон ,  Водень,  Азот,  Кисень, Повітря скраплене, повітря стиснене,  Продукти хімічні неорганічні основні,  Елементи, кислоти та основи неорганічні,  Ангідриди та кислоти неорганічні,  Хлорид водню (хлористоводнева кислота),  Оксиди, гідроксиди та основи неорганічні,  Гідроксид натрію у водному розчині (натровий щолок),  Продукти хімічні органічні основні,  Вуглеводні та галогено-, сульфо-, нітро- чи нітрозопохідні,  Вуглеводні ациклічні,  Етилен,  Пропен (пропілен),  Вуглеводні циклічні,  Бензол,  Дифеніл, трифеніл, інші циклічні вуглеводні,  Хлорпохідні ациклічних вуглеводнів,  Хлорид вінілу (хлоретилен),  Пластмаси у первинних формах,  Поліетилен,    Поліетилен з питомою вагою не менше 0,94 у первинних формах,  
 Послуги постачання електричної енергії, газу. Послуги з постачання водяної пари і гарячої води (включно з холодоагентами). 
 ТОВ "Карпатнафтохім" – провідне підприємство нафтохімічної галузі промисловості України та ЗАТ "ЛУКОР", яке об'єднує підрозділи, що забезпечують життєдіяльність нафтохімічних виробництв, дають роботу більше як 3-ом тисячам мешканців м.Калуша та регіону. Крім цього, на договірних умовах їхні підприємства забезпечують роботою працівників інших організацій м.Калуша, співпрацюють з багатьма підприємствами Прикарпаття та України.


ЗМІСТ


1. Загальні відомості про підприємство: призначення, область використання    продукції, що випускаються підприємством. Структура підприємства (установи), взаємозв’язок основних відділень і цехів.
2. Система матеріально-технічного постачання  підприємства, зв'язок з внутрішніми та зовнішніми партнерами.
3. Загальна характеристика технічних та програмних засобів інтегрованих інтелектуальних систем, їх розміщення.
4. Конструкція, принцип дії і правила технічної експлуатації технічних та програмних засобів ІІС. Можливі несправності і способи їх усунення.
5. Правила техніки безпеки при обслуговуванні технічних та програмних засобів ІІС.
6. Особливості САУ і САР (схеми САУ і САР) та їх використання в ІІС. Цифрові системи автоматичного керування.
7. Прикладні системи. Особливості розробки прикладних систем та організація взаємодії програм. Програмне забезпечення ІІС.
8. Технологія розбирання, ремонту, збирання технічних засобів ІІС та установки програмних засобів ІІС.
9. Техніка безпеки, охорона довкілля, пожежна безпека при ремонті технічних та програмних засобів ІІС.
10. Особливості збирання і регулювання ТЗ ІІС, вимірювання параметрів сигналів за допомогою засобів мікроелектроніки та схемотехніки.
11. Організація праці на відділенні(структура управління відділом, формуванням змін і порядок їх роботи). Технічна і облікова документації.
12. Організація робочого місця. Автоматизовані робочі місця на основі ПК:
-робоче місце керівника;
-робоче місце проектувальника(програміста);
-робоче місце дослідника(оператора).
13. Система підготовки текстів.
14.Система машинної графіки:
-ділова графіка.
-інженерна графіка;
-комп’ютерна графіка.


  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   37
  Рік захисту:   2015
  Ціна роботи:   48 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (16.02.2016)
Переглядів: 994 | Теги: нафтохім, продукти нафтопереробки, нафтова компанія
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 938

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru