Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження технологічної практики на прикладі «Агрофірма «Постолівська» (2015)

Звіт про проходження технологічної практики на прикладі «Агрофірма «Постолівська» (2015)


 «Агрофірма «Постолівська»  була створена  в 2009 році. Сьогодні – це одна із  провідних  агропромислових компаній України, один з виробників сільськогосподарської продукції в Україні та світі. 
«Агрофірма «Постолівська» – товариство з обмеженою відповідальністю, створене відповідно до законодавства України .
 Метою діяльності ТзОВ «Агрофірма «Постолівська» є здійснення всіх видів підприємницької діяльності, не заборонених українським законодавством, для одержання прибутку, задоволення інтересів учасників, а також задоволення потреб споживачів у товарах, послугах та роботах агрофірми.
 Досліджувана «Агрофірма «Постолівська» займається вирощуванням та реалізацією сільськогосподарських культур, а саме: зерно, зернобобові, пшениця, кукурудза, картопля, сіно, велика рогата худоба, свині та молоко; здійсненням  роздрібної і оптової торгівлі.
 Згідно статуту предметом діяльності ТзОВ «Агрофірма «Постолівська»» є:
-ведення сільського господарства;
-оптова торгівля сільськогосподарськими продуктами;
-розведення великої рогатої худоби;
-розведення свиней;
-виробництва м’яса та субпродуктів;
-надання технічної допомоги в обробітку землі та збирання урожаю;
-інвестиційна діяльність;
-і інше.
 Земельні угіддя «Агрофірма «Постолівська» сконцентровані на Західній Україні, чорноземи якої є одними з найродючіших земель у світі.
 «Агрофірма «Постолівська» вирощує 11 культур. Структура посівів компанії організована так, що дозволяє повною мірою використовувати землі та виробничі потужності протягом усього року.«Агрофірма «Постолівська» вирощує як озимі, так і ярові сорти пшениці, проте посіви озимої пшениці переважають. Яру пшеницю вирощують в рамках програми чергування культур.  Загальна збиральна площа – приблизно547,9 га.
Протягом звітного періоду основна діяльність компанії була спрямована на розширення складських приміщень та придбання нової техніки.  Одна з провідних ролей  на підриємстві належать основним засобам. У 2014році  вартість основних засобів становить 26938 тис. грн.
 Формуючи асортимент і структуру випуску продукції ТзОВ «Агрофірма «Постолівська» враховує попит на види продукції (визначення поточних і перспективних потреб споживачів). За аналізований період дохід від реалізації продукції становить 50867 тис. грн, що на 12006 тис. грн. менше, ніж у 2012 році. У процесі аналізу потрібно відмітити  сильні та слабкі сторони агрофірми. 
 Сильними сторонами ТзОВ можна вважати: 
-родючість ґрунтів;
-наявність робочої сили;
-використання новітньої техніки та технологій;
-попит на сільськогосподарську продукцію.
 Слабкими сторонами ТзОВ «Агрофірма «Постолівська»»  є:
-залежністьвід природно-кліматичних умов;
-висока вартість палива, електроенергії, засобів по догляду за рослинами;
-великі податкові платежі;
-конкурентоспроможність підприємства;
-зв’язки з різноманітними компаніями;
-багаторічний досвід;
-налагодження ринків збуту як вітчизняних так і іноземних
-невигідні транспортні перевезення, що зумовлені великими масштабами співпраці з іншими компаніями та фірмами.
 Щоб успішно функціонувати на ринку,  товариство з обмеженою відповідальністю повинне чітко визначити параметри дослідження зовнішнього середовища і вибрати чинники, які впливають на діяльність товариства.
Це чинники мікро- та макросередовища. Зовнішнє середовище                       агрофірми – сукупність суб’єктів господарювання, економічних, суспільних і природних умов, що діють у глобальному оточенні. 
Макросередовище охоплює матеріально-технічні й економічні умови, суспільні відносини та інші чинники, що впливають на діяльність товариства.
 До них належать демографічні, економічні, політичні та інші чинники, що постійно змінюються і є джерелом постійного занепокоєння для агрофірми.
 Мікросередовище – середовище прямого впливу на підприємство. До нього належить постачальники, посередники, конкуренти, споживачі тощо.
 Внутрішнє середовище – внутрішні чинники, які впливають на діяльність підприємства. До них належать наявність основних, виробничих фондів, обігові кошти, трудові ресурси, інформація.
 Дослідимо фатори  мікросередовища  підприємства. До них належать:
- посередники;
-споживачі;    
-постачальники;
-конкуренти.
 Основними постачальниками  паливо-мастильних матеріалів виступають ТОВ «Гусятин «Агропостач», ТОВ «Промислові мастила», агрохімікати здобуває через ПАТ «УкрАгро НПК», ТзОВ «Хімагромаркетинг», ТОВ «Агрохімзахист»; запасних частин до сільськогосподарських машин – ТОВ «Амако Україна», ТОВ «Укрзапчастина», ТОВ «Омега-Автопоставка», ТзОВ «Агро-Союз-Хмельницький». Насіння культур –   в основному, вирощують  у власному господарстві, а відновлення перспективних сортів – з насінницьких господарств системи НПО УААН.: Київський насіннєвий завод , Українська продовольча компанія.
 Необхідну сільськогосподарську техніку  ТзОВ  закупляє в «Техноторг-Дон», «ТОВ «Унікредит Лізинг», ТзОВ ТПК «Донанаб-Захід», а також  від заводів-виробників України (м. Дніпропетровськ, Харків, Кіровоград),  також через представників іноземних фірм-виробників, дилерів, відповідно до дійсного проекту за допомогою кредитних ресурсів та лізингу.
На сьогодні найкрупнішими споживачами є зернотрейдери й ХПП регіону – ПАТ «Оболонь», ПАТ «Райз», ТОВ «Хоростківський цукровий завод», а також м’ясокомбінати регіону  й населення.


ЗМІСТ


1 ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ОРГАНІЗАЦІЇ
2 СТРАТЕГІЧНЕ ПЛАНУВАННЯ ТзОВ «АГРОФІРМА «ПОСТОЛІВСЬКА»»
3 ОРГАНІЗАЦІЙНА СТРУКТУРА УПРАВЛІННЯ
4. ВИКОРИСТАННЯ МЕТОДІВ МЕНЕДЖМЕНТУ НА ПІДПРИЄМСТВІ
5 ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МЕНЕДЖЕРА
6 МОДЕЛІ ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКИХ РІШЕНЬ НА ПІДПРИЄМСТВІ
7 ОСОБЛИВОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРАЦІ МЕНЕДЖЕРА
ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   33
  Рік захисту:   2015
  Ціна роботи:   42 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (16.02.2016)
Переглядів: 1517 | Теги: практика агрофірма, звіт сільське господарство, звіт агрофірма
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 938

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru