Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження технологічної практики на прикладі ПП «Прінт-медіа» (2012)

Звіт про проходження технологічної практики  на прикладі ПП «Прінт-медіа» (2012)


 Технологічна практика – це важливий етап у формуванні майбутнього фахівця освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» за спеціальністю 5.030203 «Видавнича справа та редагування». У системі підготовки молодших спеціалістів технологічній практиці надається важливе значення. Практика є невід'ємною складовою навчального процесу і спрямована на вдосконалення, поглиблення теоретичних знань, набутих при вивченні спеціальних дисциплін, здобуття практичних навичок. 
 Мета практики: ознайомлення з організацією роботи видавництва, ознайомлення зі специфікою ведення справ у видавництві, виконання обов'язків молодшого редактора та секретаря, ознайомлення з порядком проходження рукопису та методикою його підготовки до випуску, вивчення специфіки роботи молодшого редактора в сучасних умовах, виконання функцій молодшого редактора і коректора, ознайомлення з методиками та прийомами проведення коректорської правки, виконання функціональних обов'язків коректора, закріплення, поглиблення та розширення теоретичних знань, збір матеріалу для індивідуального завдання.
 Завдання практики: оволодіти навичками швидкого набору тексту, графічної розмітки текстового матеріалу ефективного читання коректури різних видів тексту; поглибити теоретичні знання про загальні принципи побудови тексту, прийоми доцільного добору інформації; виробляти навички стисло та аргументованої; вміти проаналізувати та оцінити рукопис з точки зору редакторських та видавничих вимог; здійснювати коректуру; перевіряти фактичний матеріал; здійснювати мовностилістичну правку, подавати практичні рекомендації щодо удосконалення рукопису; готувати до друку матеріали різних жанрів на різних етапах редакційно-видавничого процесу.
Технологічна практика складається з таких етапів:

  1. Ознайомлення з видавництвом: передбачає ознайомлення зі структурою підприємства, штатом та посадовими обов'язками працівників, координацією роботи колективу, специфікою роботи коректора та молодшого редактора в сучасних умовах, етикою професійних відносин у колективі.
  2. Справочинство у видавництві : передбачає ознайомлення зі специфікою організації та ведення справ у видавництві, специфікою ведення справ у видавництві, документообігом, контролем за виконанням документів, номенклатурою справ, особливостями формування справ у даному видавництві, функціями молодшого редактора та секретаря у справочинстві видавництва.
  3. Ознайомлення зі специфікою підготовки видань у видавництві: передбачає ознайомлення з порядком проходження рукопису та методикою його підготовки до випуску; вивчити специфіку роботи молодшого редактора в сучасних умовах; ознайомлення з порядком проходження рукопису у видавництві, особливостями опрацювання рукопису на різних етапах редакційно-видавничого процесу
  4. Ознайомлення з видавничою коректурою : передбачає ознайомлення з методикою та прийомами проведення коректорської правки, роботою коректора в процесі підготовки видавничого оригіналу, вимогами до тексту, методикою та прийомами правки, проведенням коректури видавничого оригіналу рукопису.

 Практика проходила в 6 семестрі та тривала 5 тижнів у приватному підприємстві «Прінт-медіа». Компанія «Прінт-медіа» займається видавництвом всеукраїнської рекламно-інформаційної газети «Експрес-клуб». Газета вже 15 років займає лідируюче положення серед друкованих ЗМІ Луганської області. 


ЗМІСТ

ВСТУП 
1. Ознайомлення з підприємством
2. Справочинство у видавництві
3. Специфіка підготовки видань у видавництві
4. Видавнича коректура
ВИСНОВКИ 
Список використаної літератури
ДОДАТКИ 

Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   42
  Рік захисту:   2012
  Ціна роботи:   20 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (09.05.2012)
Переглядів: 4099 | Теги: на, технологічна, проходження, практика, Звіт, «Прінт-медіа», (2012), пп, прикладі, про
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 940

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru