Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження практики на тему - Геологічна Будова м.Львів (2015)

Звіт про проходження практики на тему - Геологічна Будова м.Львів (2015)


 Головним завданням проходження цiєї практики було ознайомлення з особливостями геологічної будови.Практика проходила поблизу і на самій горі  Пісчна в кінці вул.Кривоноса на пд.сх від Високого замку у Львові та поблизу мотодрому де знаходився потічок медово-печерський і в самій Медовій печері розташованій при сх. околиці Львова, в кінці вул. Медової печери, що в місцевості Майорівка. 
 Львів з його околицями в тектонічному відношенні розташований у межах південно-західної частини Східноєвропейської платформи. Цю частину платформи також називають Подільською плитою. Осадовий чохол платформи представлений тут палеозойськими утвореннями (кембрій-нижній силур, верхній силур, девон, нижній і середній карбон), які дуже полого занурюються на південний захід під Карпатську складчасто-покривну споруду. Через це трансгресивні верхньокрейдові утворення залягають на різних стратиграфічних горизонтах.Львів розташований в центральній частині Львівської області між Яворівським, Жовківським та Пустомитівським районами, в східноєвропейському часовому поясі на 24 меридіані; місцевий час відрізняється від поясного на 24 хвилини. Площа Львова складає близько 180 км².
 Місто знаходиться на відстані близько 70 км від кордону з Польщею на стику Львівського нагір'я, горбкуватого Розточчя і низинного Побужжя. Через нього проходить пасмо пагорбів Головного європейського вододілу, який розмежовує ріки Балтійського та Чорноморського басейнів (відповідно річок Буга та Дністра). Середня висота Львова над рівнем моря — 289 метрів. Найвища точка міста — гора Високий замок (409 м над рівнем моря). Історично Львів було збудовано на річці Полтві (притока Буга), але в ХІХ столітті її пустили через головний міський колектор (під проспектами Шевченка, Свободи та Чорновола).


ЗМІСТ


Вступ
Розділ1.Фізико-географічна характеристика
Розділ2.Стратиграфія
Розділ3Тектоніка
Розділ4.Геоморфологія
Розділ5.Історія геологічного розвитку
Розділ6.Підземні води
Розділ7.Корисні копалини
Висновки


  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   49
  Рік захисту:   2015
  Ціна роботи:   45 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (16.02.2016)
Переглядів: 519 | Теги: геологічна будова львова
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 938

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru