Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження практики на прикладі митний пост «Івано-Франківськ центральний» (2014)

Звіт про проходження практики на прикладі митний пост «Івано-Франківськ центральний» (2014) 


Зовнішньоекономічна діяльність, зовнішня торгівля пов'язані з переміщенням через митний кордон країни, як юридичними, так і фізичними особами, товарів і транспортних засобів, які підлягають митному контролю. Держава зацікавлена, щоб зовнішньоекономічна діяльність здійснювалася відповідно до встановленого порядку, який мають знати і якого повинні додержуватися всі її учасники. Адже, захист економічних інтересів України, запобігання незаконному ввезенню товарів, втратам Державного бюджету України в процесі зовнішньоекономічних операцій є головним завданням Департаменту митної справи Міністерства доходів і зборів України, яке зумовлює пошук нових і вдосконалення існуючих засобів та форм його проведення. Це та багато інших завдань та функцій ефективно реалізовує і Івано-Франківська митниця. 
Івано-Франківська митниця є невід’ємною складовою Департаменту митної справи в процесі реалізації митної справи в Україні. В першу чергу - завдяки вдалому розташуванню, кількістю пунктів митного оформлення, значний товарооборот області з іноземними країнами. Ця державна митна установа є місцем проходження виробничої практики.
Метою проходження виробничої практики є формування у студентів професійних знань і навичок щодо прийняття самостійних рішень під час професійної діяльності в реальних ринкових умовах, на базі знань набутих під час навчання, а також поглиблення та закріплення  теоретичних знань у галузі митної справи.
Комплексний підхід до реалізації поставленої мети окреслив коло завдань, які передбачалося вирішити при проходженні практики:
    ознайомитися зі структурою та напрямками діяльності митниці, її правовим і кадровим забезпеченням;
    проаналізувати основні напрямки ЗЕД;
    ознайомитися з механізмом контролю за правильністю визначення митної вартості, з основами ведення гармонізованої системи, УКТЗЕД;
    розкрити основні аспекти збору та обробки статистичної інформації з питань митної справи;
    оволодіти практичними навичками митного оформлення майна та товарів, які переміщуються через митний кордон України на основі міжнародних угод;
    проаналізувати динаміку нарахування та сплати митних платежів;
    виявити причини та умови, які сприяють вчиненню, розкриттю та припиненню контрабанди і ПМП, а також розробкою заходів, направлених на їх усунення.
Методологічною основою роботи є законодавчо-нормативні акти, які регулюють діяльність митниці, використовуються при здійсненні процесу класифікації та кодування товарів, нарахуванні та сплаті митних платежів, митного оформлення, митного контролю та механізмів забезпечення його ефективного функціонування.
Структура роботи передбачає послідовне висвітлення теоретико-практичних аспектів з митної справи та опис основних напрямів діяльності митниці. Перший розділ характеризує діяльність митного поста, як основного реалізатора найважливіших функцій митниці. Наступні детально описують результати роботи відділів митниці, розкривають їх функціональне призначення та основні механізми проведення митних процедур: адміністрування митних платежів, визначення митної вартості й присвоєння класифікаційного коду товару, митного оформлення, а також напрями вдосконалення роботи митниці.


ЗМІСТ


Вступ
1.    Митний пост “Івано-Франківськ центральний” Відділ митного оформлення №1
2.    Відділ організації митного контролю
3.    Управління боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями
4.    Сектор фінансово-економічної роботи та бухгалтерського обліку
5.    Відділ митної вартості, класифікації товарів та заходів регулювання ЗЕД
6.    Сектор персоналу
Висновки 
Список використаних джерел
Додатки 


  Тип роботи:   звіт з практики+додатки
  Кількість сторінок:   32+
  Рік захисту:   2014
  Ціна роботи:   42 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (11.09.2016)
Переглядів: 617 | Теги: практика митний пост, звіт митниця, митний пост
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 592

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru