Звіт про проходження переддипломної практики «Розробка програмного забезпечення» (2012)
Звіт про проходження переддипломної практики «Розробка програмного забезпечення» (2012)
У кожному вузі України передбачено проходження студентами практики, яка є обов’язковим складовим елементом підготовки будь-якого спеціаліста. Під час проходження практики студент закріплює здобуті знання і навички, отримуючи практичний досвід роботи в реальних економічних умовах.
Студент може мати досконалі теоретичні знання, але може розгубитися в ситуації, коли виникне необхідність прийняти рішення в реальних економічних умовах. Тому необхідно забезпечувати студентам змогу пройти практику ще під час навчання у вузі, для того, щоб спробувати себе не тільки в ролі теоретика, але й практика.
Практика для студентів є невід'ємною складовою частиною процесу їх професійної підготовки і проводиться на сучасних підприємствах та організаціях, оснащених відповідним апаратним та програмним забезпеченням комп'ютерних систем та мереж.
Практика передбачає отримання необхідного обсягу практичних знань та умінь відповідно до кваліфікаційного рівня.
Метою практики є придбання практичного досвіду, пов'язаного з технологією розробки програмного забезпечення, з виконанням функцій програміста й адміністратора програмних систем, придбання досвіду організаторської роботи в колективі.
Отже, основна мета практики — набути необхідного рівня знань та умінь у відповідності до кваліфікації техніка-програміста та оволодіти основними принципами вирішення типових професійних задач.
ЗМІСТ
Вступ Розділ 1 Основні правила безпечної роботи з ПК
1.1 Вимоги безпеки перед початком роботи
1.2 Вимоги безпеки під час роботи
1.3 Вимоги безпеки після закінчення роботи Розділ 2 Загальні відомості про базу проходження практики
Розділ 3 Виконання індивідуального завдання
3.1 Робота з архіваторами
3.2 Робота з Nero
3.3. Робота з програмою Paint
3.4. Робота з MS Power Point
Висновки
Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.