Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження переддипломної практики на прикладі Вінницької ОДПІ (2013)

Звіт про проходження переддипломної практики на прикладі Вінницької ОДПІ (2013)​


 Створення ефективної податкової системи та використання  оптимальних принципів застосування податків – це головне завдання податкових і фінансових державних органів з метою забезпечення соціально-економічного розвитку країни. Податкова система повинна успішно вирішувати фіскально-розподільче завдання. Шляхом оптимального розподілу доходів суб’єктів підприємництва та громадян, забезпечується дохідна частина бюджету достатня для фінансування соціальних процесів та розвитку в цілому України та регіонів зокрема. Система оподаткування має бути побудована таким чином, щоб сприяти розвитку виробничої діяльності, посиленню таких стимулів, які б забезпечили “прорив” на пріоритетних напрямах економічного та соціального розвитку країни. В залежності від проведення податкової політики державою, податки можуть відігравати крім суто фіскальної функції, роль стимуляторів або де стимуляторів економічних процесів у державі. Податки зберігають капітали суспільства, формують джерела для їх  достатньо швидкого накопичення з метою розширення виробництва та всебічного розвитку держави. Мобілізуючи через податки значні ресурси в своє розпорядження, держава забезпечує свій захист, розвиток виробництва, поліпшує матеріальне становище своїх громадян, суттєво впливає на стан і розвиток науки, культури, освіти тощо. З одного боку податки забезпечують фінансову базу держави, а з іншого, що дуже важливо – виступають головним знаряддям реалізації і економічної політики. Звичайно, держава має в своєму розпорядженні цілий ряд інструментів для вирішення протиріч, які виникають у суспільстві, але провідне місце серед них посідає саме політика держави в галузі адміністрування податків  і платежів.   
 Однією із структур, яка покликана забезпечити надходження коштів до дохідної частини бюджету є Державна податкова служба, яка здійснює податкову політику і організовує стягнення податків і зборів до бюджету. Головним завданням Державної податкової служби є методологічне забезпечення та контроль за дотриманням чинного податкового законодавства, правильності обчислення податкових зборів та обов’язкових платежів, повнотою та своєчасністю їх внесення до бюджету та державних цільових фондів, а також запобігання злочинам, їх розкриття, припинення, розслідування та провадження у справах про адміністративні правопорушення.  Основне місце в системі податкових органів відводиться Державним податковим інспекціям. 
 На сьогодні органи ДПС нашої країни забезпечують надходження близько 80% усієї дохідної частини Державного та місцевих бюджетів. Основний тягар роботи з мобілізації податкових надходжень до бюджетів усіх рівнів покладається в основному на державні податкові інспекції. 
 Завданням проходження практики є поглиблення і розширення теоретичних знань, виявлення недоліків в адмініструванні податків і платежів, опрацювання питань щодо вдосконалення податкової системи, тобто практичні навики, які необхідні для роботи в подальшому житті.
 Місцем проходження моєї  практики являється Вінницька ОДПІ.
 Метою проходження практики є ознайомлення із структурою (змінами в структурі), основними завданнями та функціями Вінницької ОДПІ, поглиблення та застосування на практиці теоретичних та практичних знань, одержаних при вивченні спеціальних дисциплін, набуття практичних навичок з організації та виконання завдань, покладених на структурні підрозділи ДПІ, використовуючи знання чинного законодавства України, оволодіння сучасними формами та методами податкової роботи. Адже лише при поєднанні теоретичних і практичних знань податкового законодавства можливо зробити глибокий аналіз діючого законодавства щодо податків та виявлення проблемних питань. Тому перед майбутніми спеціалістами з оподаткування стоїть проблема удосконалення податкової системи нашої країни.


ЗМІСТ


ВСТУП
РОЗДІЛ 1. ОРГАНІЗАЦІЙНА СТРУКТУРА ВІННИЦЬКА ОДПІ
РОЗДІЛ 2. ОБЛІК ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ
РОЗДІЛ 3. КОНТРОЛЬ ЗА СПРАВЛЯННЯМ  ПОДАТКУ НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ
РОЗДІЛ 4.КОНТРОЛЬ ЗА СПРАВЛЯННЯМ АКЦИЗНОГО ПОДАТКУ
РОЗДІЛ 5. КОНТРОЛЬ ЗА СПРАВЛЯННЯМ ПОДАТКУ НА ПРИБУТОК ПІДПРИЄМСТВ
РОЗДІЛ 6. КОНТРОЛЬ ЗА СПРАВЛЯННЯМ ПОДАТКІВ З ФІЗИЧНИХ ОСІБ
РОЗДІЛ 7. КОНТРОЛЬ ЗА СПРАВЛЯННЯМ РЕСУРСНИХ ПОДАТКІВ ТА ІНШИХ ОБОВ’ЯЗКОВИХ ПЛАТЕЖІВ 
РОЗДІЛ 8. КОНТРОЛЬ ЗА СПРАВЛЯННЯМ МІСЦЕВИХ ПОДАТКІВ ТА ЗБОРІВ
РОЗДІЛ 9. ОРГАНІЗАЦІЯ ПОДАТКОВОГО АУДИТУ ТА ВАЛЮТНОГО КОНТРОЛЮ
РОЗДІЛ 10. ОБЛІК НАДХОДЖЕНЬ ПОДАТКІВ ТА ЗБОРІВ
РОЗДІЛ 11. СТЯГНЕННЯ ПОДАТКОВОЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ
РОЗДІЛ 12.ОЗНАЙОМЛЕННЯ З АВТОМАТИЗОВАНИМИ РОБОЧИМИ МІСЦЯМИ, ЯКІ ФУНКЦІОНУЮТЬ  В ОДПІ
РОЗДІЛ 13.ОХОРОНА ПРАЦІ В ВІННИЦЬКІЙ ОДПІ
 13.1 НОРМАТИВНО-ЗАКОНОДАВЧІ АКТИ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ
 13.2 ОРГАНІЗАЦІЙНА СТРУКТУРА СЛУЖБИ ОХОРОНИ ПРАЦІ. ОБОВ’ЯЗКИ ПОСАДОВИХ ОСІБ .ПЛАНУВАННЯ РОБІТ В ГАЛУЗІ ОХОРОНИ ПРАЦІ В ВІННИЦЬКІЙ ОДПІ
 13.3 ВІДОБРАЖЕННЯ ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ В КОЛЕКТИВНОМУ ДОГОВОРІ
 13.4 СТРАХУВАННЯ ВІННИЦЬКОЇ ОДПІ У ФОНДІ ДЕРЖАВНОГО СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ. КЛАС ПРОФЕСІЙНОГО РИЗИКУ ТА СТРАХОВИЙ КОЕФІЦІЄНТ ДЛЯ ДАНОГО ВИДУ ДІЯЛЬНОСТІ
 13.5 АТЕСТАЦІЯ РОБОЧИХ МІСЦЬ. ПІЛЬГИ ТА КОМПЕНСАЦІЇ ЗА УМОВИ ПРАЦІ, ЩО НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ НОРМАТИВАМ
 13.6 ВИРОБНИЧИЙ ТРАВМАТИЗМ ТА ПРОФЕСІЙНІ ЗАХВОРЮВАННЯ. ЗАХОДИ ПО ЗАПОБІГАННЮ  ТРАВМАТИЗМУ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ. ЗВІТНІСТЬ ПРО УМОВИ ПРАЦІ НВ та ПЗ ( ФОРМИ 1-ПВ, 1-УБ, 7-ТНВ) В ВІННИЦЬКІЙ ОДПІ
13.7 ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ В ПРИМІЩЕННЯХ. КАТЕГОРІЯ ПРИМІЩЕНЬ, ЗА ВИБУХОПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНІСТЮ. СИСТЕМИ ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ, ТА ПОЖЕЖОГАСІННЯ, НАЯВНІСТЬ ПЕРВИННИХ ЗАСОБІВ ПОЖЕЖОГАСІННЯ У ВІННИЦЬКІЙ ОДПІ.
ВИСНОВКИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ


Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   57
  Рік захисту:   2013
  Ціна роботи:   40 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (09.04.2014)
Переглядів: 2053 | Теги: ОДПІ, переддипломної, (2013), Вінницької, на, проходження, Звіт, практики, про, прикладі
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 940

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru