Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження переддипломної практики на прикладі управління праці та соціального захисту населення (2012)

Звіт про проходження переддипломної практики на прикладі управління праці та соціального захисту населення (2012)


 Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради є одним з структурних підрозділів підпорядкованих виконавчому комітету міської ради та самій міській раді.
 Управління забезпечує реалізацію державної політики у сфері соціально-трудових відносин, оплати, охорони та умов праці, безпечної життєдіяльності та зайнятості населення, пенсійного забезпечення, соціального обслуговування та соціального захисту населення, у тому числі громадян, які потребують допомоги і соціальної підтримки з боку держави.
 Соціальний захист є актуальним питанням, адже різні верстви населення потребують допомоги та підтримки. Управління разом з іншими структурними підрозділами виконавчого комітету міської ради піклуються про громадян поліпшуючи обслуговування інвалідів, одиноких непрацюючих громадян, а також громадян похилого віку. Відповідно до встановлених законодавством, управління призначає та виплачує соціальну допомогу, субсидії та виплати. Також проводяться перевірки щодо охорони та умов праці на підприємствах, установах та організаціях.
 Вивчення та аналіз управління праці та соціального захисту населення та його структурних підрозділів стали основою для написання звіту з виробничої практики. Яка складається з вступу, основної частини, висновків. Обсяг даної роботи становить 41 сторінка.


ЗМІСТ


Вступ
1 Загальна характеристика управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради 
2 Історія виникнення управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
3 Інформація управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради по виконанню делегованих повноважень Закону України «Про міське самоврядування в Україні»
3.1 Забезпечення соціальних гарантій
3.2 Міський територіальний центр соціального обслуговування одиноких престарілих та непрацездатних громадян
3. 3 Робота державних соціальних інспекторів
3.4 Надання пільг і допомог пов’язаних з охороною материнства і дитинства, та надання субсидії
3.5 Охорона праці, здоров’я працюючих та навколишнього середовища
4 Програма поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища підприємств, організацій та установ міста Старокостянтинова на 2006-2011 рр.
Висновки
Перелік посилань
Додатки


Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   41
  Рік захисту:   2012
  Ціна роботи:   35 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (10.04.2014)
Переглядів: 2387 | Теги: праці, управління, переддипломної, на, та, проходження, Звіт, практики, прикладі, про
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 581

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru