Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження переддипломної практики на прикладі ТОВ «Сота» (послуги автотранспортих перевезень) (2014)

Звіт про проходження переддипломної практики на прикладі ТОВ «Сота» (послуги автотранспортих перевезень) (2014)


 Транспорт є однією з найважливіших галузей суспільного виробництва і покликаний задовольняти потреби населення та суспільного виробництва в перевезеннях. Розвиток і вдосконалення транспорту здійснюється відповід-но до національної програми з урахуванням його пріоритету та на основі досягнень науково-технічного прогресу і забезпечується державою (Ст. 1 Закону України “Про транспорт” від 10 листопада 1994 р.).
 Згідно зі ст. 21 зазначеного Закону єдина транспортна система України охоплює: транспорт загального користування (залізничний, морський, річ-ковий, автомобільний і авіаційний, а також міський електротранспорт, у то-му числі метрополітен); промисловий залізничний транспорт; відомчий транспорт; трубопровідний транспорт; шляхи сполучення загального корис-тування.
 Транспорт має обслуговувати усі галузі суспільного виробництва. За до-помогою транспортних засобів суб’єкти господарювання надають два різ-новиди послуг: перевезення вантажу, пасажирів та їх багажу, також транс-портування нафти, природного газу, електроенергії тощо.
 Міжнародним перевезенням вважається перевезення вантажів і пасажирів між двома чи кількома державами, що виконується на умовах, встановлених міжнародними угодами (транспортними конвенціями), укладеними цими державами.
 Приватні транспортні підприємства, які надають послуги з міжнародних перевезень – це досить нове явище в новітній історії України.
 Адже за часів СРСР виняткове монопольне право на такий вид діяльності мала лише держава. З переходом до ринкової економіки, з розвитком ринку транспортних послуг, появою акціонерних компаній і інших комерційних структур сталися радикальні зміни – як наслідок, постали задачі стабільного самофінансування автопідприємств, а викликало гостру необхідність в по-дальшому перетворенні системи ціноутворення на надання послуг з міжна-родних перевезень вантажів. 
 Перевезення, передбачені в урядових угодах про міжнародне автомобіль-не сполучення, можуть виконуватись тільки тими перевізниками, які згідно з внутрішнім законодавством своєї країни допущені до здійснення міжнародних перевезень. Автотранспортні засоби, що здійснюють міжнародні перевезення повинні мати національний реєстраційний і розпізнавальний знаки. Перевезення вантажів, передбачені цією Угодою, здійснюється по документах, форма яких повинна відповідати загально-прийнятим міжнародним зразкам. У угодах вирішується питання щодо за-конодавства, яке повинно застосовуватися у тих чи інших випадках. Так, у відношенні прикордонного, митного і санітарного контролю будуть засто-совуватися положення міжнародних угод, учасниками яких є обидві До-говірні  Сторони, а при вирішенні питань, що не урегульовані цими угодами, буде застосовуватися внутрішнє законодавство кожної з Договірних Сторін.


ЗМІСТ


Вступ
1. Відомості про АТП
 1.1 Призначення АТП, організаційна структура
 1.2 Характеристика матеріально-технічної база, режим роботи
2. Старший диспетчер АТП
 2.1 Прийняття заявок на перевезення
 2.2 Складання змінно-добового плану
 2.3 Розробка графіків випуску і повернення автомобілів з лінії
3 Змінний диспетчер
 3.1 Чергування по графіку і виконання обов’язків диспетчера
 3.2 Заповнення і видача подорожніх листів
 3.3 Ведення журналу диспетчера, прийом товарно - транспортних документів
4. Начальник автоколони (механік автоколони)
 4.1 Складання змінно-добового плану
 4.2 Контроль технічного стану рухомого складу
5. Інженер по БР
 5.1 Робота служби БР по попередженню ДТП
 5.2 Облік і аналіз ДТП
6. ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАВДАННЯ


  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   35
  Рік захисту:   2013
  Ціна роботи:   25 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (19.04.2014)
Переглядів: 2369 | Теги: (послуги, переддипломної, на, проходження, ТОВ, Звіт, «Сота», практики, прикладі, про
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 940

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru