Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження переддипломної практики на прикладі ПрАТ Моршинський завод мінеральних вод «Оскар» (2013)

 Мінеральні води утворюються за рахунок вадозних вод, морських вод, похованих у процесі нагромадження осадів, вивільнення конституційної води в умовах регіонального та контактового метаморфізму гірських порід. Ці води збагачуються солями і газами порід, з якими вони контактують. Хімічний склад і закономірності поширення мінеральних вод зумовлені особливостями геологічної будови, рельєфу, клімату  та гідрології певних ділянок. 
 Мінеральні води — підземні (іноді поверхневі) води з підвищенним вмістом деяких хімічних елементів і сполук, а також газів, із специфічними фізико-хімічними властивостями (температура, радіоактивність та ін.), що справляють цілющий вплив на організм людини. Межею прісних і мінеральних вод вважають солоність в 1 г/л.  Мінеральні води часто володіють цілющими властивостями. Зловживання мінеральною водою може призвести до важких наслідків для здоров’я, тому вживати її рекомендується тільки з поради лікаря та в рекомендованій ним кількості.
 На поверхні Землі виділяються провінції мінеральних вод, кожна з яких характерна своїми гідрогеологічними умовами, геологічним розвитком, походженням і фізико-хімічними характеристиками. Ізольовані пластові системи артезіанських басейнів — це провінції солоних вод і розсолів мінералізацією до 300—400 (600) г/дм3. Складчасті регіони і області омолоджених платформ відповідають провінціям вуглекислих мінеральних вод, а області з проявами новітніх тектонічних рухів — провінціям азотних слабкомінералізованих лужних, кременистих вод.
 Мінеральні води використовують у медицині (бальнеологія, бальнеотерапія), деякі — в теплоенергетиці. У ширшому розумінні до мінеральних вод відносять також природні промислові води, з яких видобувають йод, бром, бор та інші компоненти, і термальні води, які використовуються з енергетичною метою. Порогом між прісними і мінеральними звичайно вважають мінералізацію 1 г/дм3. Понад 80 джерел мінеральних вод України використовуються для 50 курортів, 20 бальнеолікарень, 40 заводів лікувально-столових вод. Найбільш поширені мінеральні води: вуглекислі, сірководневі, залізисті, йодобромні, бромні, радонові (радіоактивні).
 Метою практики є: зміцнення та практична реалізація набутих теоретичних знань, ознайомлення з організацією виробництва, організацією економічної роботи на підприємстві та його зовнішньоекономічної діяльності, з сучасними прийомами та методами діяльності низового управлінського персоналу, ознайомлення з обсягом функціональних обов’язків службових осіб низового адміністративно-управлінського персоналу. Послідовний економічний аналіз основних розділів і показників господарської діяльності підприємства – об’єкта практики. Слід всебічно розглянути господарську діяльність, проаналізувати основні форми бухгалтерської та статистичної звітності за допомогою загальноприйнятих методів економічного аналізу.  Ознайомитися з організаційною та виробничою схемою підприємства, його технологічним процесом. 
 Завданням практики є:
•    зміцнити та поглибити теоретичні знання, здобуті в університеті шляхом вивчення досвіду роботи підприємства;
•    ознайомитися з практичними навичками виконання обов’язків службових осіб низового адміністративно-управлінського персоналу.
 Предметом дослідження є робота працівників планово-економічного відділу підприємства. 
 Об’єктом дослідження – ПрАТ Моршинський завод мінеральних вод «Оскар».
 Основні форми бухгалтерської та статистичної звітності підприємства:
•    форма №1 «Баланс»;
•    ф. №2 «Звіт про фінансові результати»;
•    ф. №3 «Звіт про рух грошових коштів»;
•    ф. №4 «Звіт про власний капітал»;
•    ф. №5 «Примітки до річної фінансової звітності»


ЗМІСТ


ВСТУП
РОЗДІЛ 1 ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ПрАТ МЗМВ «ОСКАР»
 1.1 Історія розвитку підприємства
 1.2 Аналіз виробничої та управлінської структури підприємства
 1.3 Аналіз внутрішнього і зовнішнього середовища
РОЗДІЛ 2 АНАЛІЗ ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПрАТ МЗМВ «ОСКАР»
 2.1 Аналіз основних техніко-економічних показників
 2.2  Аналіз фінансового стану підприємства
 2.3  Аналіз фінансового планування на підприємстві
ВИСНОВОК
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
ДОДАТКИ


Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   47
  Рік захисту:   2013
  Ціна роботи:   20 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 

!!! Якщо у Вас виникла помилка при завантаженні роботи - зв'яжіться з автором !!!
↑↑​​​​​​​↑ Контактні дані ↑↑↑


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (31.03.2014)
Переглядів: 2069 | Теги: переддипломної, завод, на, проходження, Звіт, Моршинський, практики, ПрАТ, про, прикладі
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 987

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0



Рейтинг@Mail.ru