Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження переддипломної практики на прикладі ПП «Будпостач» (оптова торгівля побутовим електротоварами) (2014)

Звіт про проходження переддипломної практики на прикладі ПП «Будпостач» (оптова торгівля побутовим електротоварами) (2014)


  Сьогодні особливого значення набуває уміння своєчасно та об’єктивно оцінити фінансовий стан підприємства, виявити фактори, які впливають на фінансові результати діяльності підприємства, в тому числі резерви ділової активності. Адже фінансово-господарська діяльність підприємства визначає майбутнє підприємства, а принципи її побудови – його економічне зростання. Фінансово-господарська діяльність складається з багатьох складових елементів, які є її невід’ємними складовими. 
 Від успішної фінансово-господарської діяльності підприємств буде залежати стійкість держави, а якщо врахувати, що саме підприємства є найважливішими суб’єктами формування доходів держави через податки, які, в свою чергу, використовуються на вирішення економічних, соціальних, оборонних завдань, на розвиток освіти, науки, культури, то з упевненістю можна сказати, що роль фінансово-господарської діяльності підприємства неможливо переоцінити. 
Вивчення цього неможливе без практичного опрацювання навчального матеріалу, що сприяє більш глибокому засвоєнню теоретичних положень отриманих знань. Тому проходження практики сприяє поглибленню знань, оволодінню сучасними формами та методами економічної і контрольної роботи, формуванню умінь і навичок прийняття самостійних рішень під час конкретної роботи в сучасних економічних умовах. 
 Базою проходження переддипломної практики є ПП «Будпостач» у м. Києві. Основним видом економічної діяльності якого згідно КВЕД 46.43 є оптова торгівля побутовими електротоварами й електронною апаратурою побутового призначення для приймання, записування, відтворювання звуку й зображення. Діяльність підприємство провадить на території всієї України.
 Метою проходження переддипломної практики на базі ПП «Будпостач» є втілення, поглиблення та закріплення на практиці теоретичних знань, які були одержані у процесі навчання в університеті з відповідних дисциплін; оволодіння сучасними формами та методами фінансової роботи на підприємстві; з’ясування і вирішення питань, які безпосередньо постають в процесі здійснення практичної діяльності на підприємстві, а також внесення певних рекомендацій та пропозицій щодо удосконалення здійснення фінансової роботи на ПП «Будпостач» у м. Києві.
 Для досягнення поставленої мети слід вирішити такі завдання:
– ознайомлення з різними функціональними обов’язками посадових осіб фінансового відділу ПП «Будпостач», необхідними для майбутньої професійної і організаційно-управлінської діяльності;
– ретельне вивчення системи ведення бухгалтерського обліку, фінансового планування, планування прибутку, системи оподаткування та ведення фінансового обліку для визначення проблемних питань з досягнення ефективності роботи підприємства
– закріплення, розширення і систематизація знань, одержаних при оволодінні спеціальними предметами на основі вивчення діяльності фінансового відділу ПП «Будпостач» та розвиток професійного мислення;
– формулювання пропозицій щодо вдосконалення роботи фінансового відділу ПП «Будпостач» на підставі особистих досліджень.
 За об’єкт дослідження для звіту, була обрана фінансово-господарська діяльність ПП «Будпостач» , яка є складовою частиною господарських процесів держави як історичної форми задоволення колективних потреб.
 Основними джерелами інформації є законодавча і нормативна база, яка використовується підприємством у процесі своєї діяльності, посадові інструкції, а також періодичні видання та праці вчених з економічних питань. Дані для розрахунків отримані зі звіту про фінансовий стан та звіту про сукупний дохід ПП «Будпостач».
 Таким чином, проходження переддипломної практики на підприємстві дало змогу більш детально ознайомитись з нормативними довідковими матеріалами, документацією і веденням бухгалтерського обліку, оперативного контролю і фінансового аналізу; допомогло застосувати отримані знання та навики при аналізі господарської діяльності підприємства та його фінансового стану, при розрахунках економічних показників.


ЗМІСТ


ВСТУП
РОЗДІЛ 1. Організація фінансової роботи на ПП «Будпостач» та склад його фінансових ресурсів
РОЗДІЛ 2. Система розрахунків за продукцію, роботи, послуги на ПП «Будпостач»
РОЗДІЛ 3. Прогнозування грошових надходжень підприємства та аналіз їх використання в ПП «Будпостач»
РОЗДІЛ 4. Короткострокове та довгострокове банківське кредитування ПП «Будпостач»
РОЗДІЛ 5. Система оподаткування ПП «Будпостач»
РОЗДІЛ 6. Аналіз динаміки зміни прибутку ПП «Будпостач», формування та використання фондів, 
що формуються за рахунок прибутку
РОЗДІЛ 7. Фінансово-інвестиційна діяльність ПП «Будпостач»
РОЗДІЛ 8. Аналіз фінансового стану ПП «Будпостач»
ВИСНОВКИ    
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ


  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   53
  Рік захисту:   2014
  Ціна роботи:   35 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (03.03.2015)
Переглядів: 1157 | Теги: торгівля товарами, торгівельне підприємство, звіт торгівельне підприємство
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 576

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru