Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження переддипломної практики на прикладі підприємства водобутку, переробки та продажу нафти ТОВ «Глобус» (2013)

Звіт про проходження переддипломної практики на прикладі підприємства водобутку, переробки та продажу нафти ТОВ «Глобус» (2013)​


 Нафтова промисловість України характеризується низькими показниками, хоча потенційні можливості видобутку нафти значно більші. Внаслідокпевного ви-черпання нафтових родовищ у старопромислових західних районах поряд з пошу-ками і видобутком нафти у східних районах ширше розгортається геологічна розвідка шельфової зони Чорного і Азовського морів, а також Причорноморської низовини, де останніми роками видобувають промисловунафту. 
 Нині перше місце за видобутком нафти посідає Лівобережна частина України, де працюють нафтогазові управління в Чернігівській області на базі Гнідинцівського та Прилуцького родовища, у Сумській – на основі Охтирського і Качанівського, у Полтавській – на базі Сагайдацького, Зачепилівського, Радченківського родовищ. Тут видобувають більшість нафти України. На другому місці Прикарпатська нафтогазоносна провінція, де працють нафтогазовидобувні управління – Бориславнафтогаз, Надвірнанафтогаз і Долинонафтогаз. Поки що масштаби видобутку нафти тут невеликі через вичерпність запасів і недостатній рівень пошукових робіт. 
 Собівартість видобутої в україні нафти відносно висока, оскільки видобуток її найпрогресивнішим фонтанним способом майже припинився. Для підтримання її високого пластового тиску практикують закачування у законтурні горизонти гарячої води, пари, хімічних реагентів, що дає змогу збільшити видобуток нафти до 60-70%.  Вартість нафти у районах споживання значною мірою визначається витратами на її транспортування, що залежить від діаметру трубопроводу, вмісту в сирій нафті парафіну, потужності нафтоперекачувальних станцій. Останніми рока-ми визначилася тенденція до подорожчання нафти, що пов`язано з ускладненням умов її видобутку та експлуатації більшості родовищ. Разом з тим будівництво нафтопереробних підприємств в районах споживання нафти і нафтопродуктів має ряд переваг, оскільки сприяє різкому зменшенню перевезень нафтопродуктів неза-лежно від способу транспортування сирої нафти (зберігання сирої нафти обходить-ся дешевше), а для споживання є можливість використовувати сиру нафту, яка надходить з різних районів. 
 Перехід економіки України на рейки ринкових відносин вимагає розширен-ня та підвищення ефективності функціонування всіх сфер народногосподарського комплексу.
 В цьому комплексі важливу роль посідає транспорт.
 Різноманітність вантажів, часто вимагає використання спеціалізованого ру-хомого складу, а також різні види вантажів вимагають використання при виконанні навантажувально-розвантажувальних робіт різних типів механізм   та машин. 
 Транспорту належить вагоме місце в соціально-економічній сфері суспільства, який визначає загальний рівень цивілізованості держави. Транспорт є невід’ємним елементом процесів виробництва, забезпечує зв'язок між промисловістю і сільським господарством, між певними галузями промисловості і певними підприємствами.
 Розвиток і вдосконалення транспорту здійснюється відповідно до національної програми з урахуванням його пріоритету та на основі досягнень нау-ково-технічного прогресу і забезпечується державою.
 Транспортна промисловість, або транспорт, має ряд особливостей, які відрізняють її від інших галузей матеріального виробництва. Виробничим проце-сом транспортної промисловості є процес  перевезення вантажів і пасажирів в просторі і часі.  Особливістю транспортної промисловості є те, що вона не переробляє сировину і не виготовляє нової продукції. Продукцією транспорту є перевезення вантажів і пасажирів в часі і просторі.  


ЗМІСТ


Вступ
1. Відомості про АТП
 1.1 Призначення АТП, організаційна структура
 1.2 Характеристика матеріально-технічної база, режим роботи
2. Старший диспетчер АТП
 2.1 Прийняття заявок на перевезення
 2.2 Складання змінно-добового плану
 2.3 Розробка графіків випуску і повернення автомобілів з лінії
3 Змінний диспетчер
 3.1 Чергування по графіку і виконання обов’язків диспетчера
 3.2 Заповнення і видача подорожніх листів
 3.3 Ведення журналу диспетчера, прийом товарно - транспортних документів
4. Начальник автоколони (механік автоколони)
 4.1 Складання змінно-добового плану
 4.2 Контроль технічного стану рухомого складу
5. Інженер по БР
 5.1 Робота служби БР по попередженню ДТП
 5.2 Облік і аналіз ДТП
6. ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАВДАННЯ


  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   26
  Рік захисту:   2013
  Ціна роботи:   20 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 

!!! Якщо у Вас виникла помилка при завантаженні роботи - зв'яжіться з автором !!!
↑↑​​​​​​​↑ Контактні дані ↑↑↑


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (19.04.2014)
Переглядів: 869 | Теги: переддипломної, переробки, на, проходження, Звіт, підприємства, практики, водобутку, прикладі, про
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 709

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0



Рейтинг@Mail.ru