Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження переддипломної практики на прикладі Хмільницького відділення Вінницької філії ПАТ «ПриватБанк» (2011)​

Звіт про проходження переддипломної практики на прикладі Хмільницького відділення  Вінницької філії ПАТ «ПриватБанк» (2011)​


 Перехід до ринкової економіки потребує від українських комерційних банків підвищення ефективності керування банківською діяльністю. Важлива роль у реалізації цієї задачі приділяється економічному аналізу. У той же час, успішний розвиток і надійність банківської системи України в сформованих економічних умовах також багато в чому залежить від постановки в комерційних банках аналітичної роботи, що дозволяє давати реальну і всебічну оцінку досягнутим результатам діяльності банків, виявляти їх сильні і слабкі сторони, визначати конкретні шляхи рішення виникаючих проблем.
 Діяльність комерційних банків піддається аналізу з боку Національного банку, податкових органів і органів статистики, аудиторських фірм, партнерів і контрагентів.  Розроблені державними регулюючими органами аналітичні показники і форми звітності, що включають бухгалтерський баланс, звіт про фінансові результати, розрахунок економічних нормативів максимального ризику на одного позичальника та інші показники, є основою для проведення зовнішнього аналізу діяльності банку і дозволяють одержати уявлення про його фінансове становище. Однак такий аналіз охоплює лише найбільш загальні сторони діяльності банку, оскільки доступні тільки зведені звітні дані.
 Для ефективного вирішення безпосередньо управлінських задач, досягнення стійкого і прибуткового функціонування банку необхідно проведення глибокого аналізу всіх сторін його діяльності на основі внутрішній інформації: рентабельності комплексу послуг що надаються і операцій, окупності виробничих витрат, прибутковості функціонування окремих підрозділів і ін. 
 Банки як комерційні підприємства, працюють заради одержання прибутку.  Прибутковість банків має значення не тільки для них самих, але і для всієї країни в цілому, і банкрутство банків тягне за собою збитки його клієнтів (депонентів): підприємств і населення. Відомо, що, якщо у банка будуть «здорові» клієнти, тоді і сам банк у такому випадку буде процвітати, і навпаки. Але в той же час, якщо банк виявиться у важкому фінансовому становищі і не зможе вчасно і цілком виконувати свої зобов’язання, то клієнти такого банку теж можуть істотно постраждати, тому що вони бережуть свої кошти на різних банківських рахунках. Стабільність економіки країни також багато в чому залежить від стабільності банківських установ, що у свою чергу досягається за допомогою проведення комплексного і всебічного економічного аналізу банківської діяльності.
 Мета даної роботи – визначення фінансового стану досліджуваного банку і напрямки покращення його функціонування, ознайомлення з правилами, інструктивними матеріалами та процедурами виконання операцій в банку.
 Для досягнення даної мети необхідно виконати наступні завдання:

  • охарактеризувати етапи розвитку досліджуваного об’єкта;
  • дослідити особливості функціонування банківської установи;
  • охарактеризувати активні та пасивні операції банку; 
  • провести аналіз економічних показників фінансово-господарської діяльності банку.

 Об’єктом дослідження є Хмільницьке відділення Вінницької філії  ПАТ КБ «ПриватБанк».
 Предметом проходження практики є діяльність Хмільницького відділення Вінницької філії  ПАТ КБ «ПриватБанк».


ЗМІСТ


Вступ
1 Історія створення та розвитку ПАТ «ПриватБанк»
2 Мета, місія створення та стратегія розвитку «ПриватБанку»
3 Організаційна структура ПАТ «ПриватБанк»
4 Нормативна база банківської діяльності ПАТ «ПриватБанк»
5 Ліцензії та письмові дозволи щодо здійснення банківських операцій ПАТ «ПриватБанк»
6 Операції, що здійснює ПАТ «ПриватБанк»
7 Аналіз економічних показників фінансово-господарської діяльності ПАТ «ПриватБанк» за 2009-2010 роки
8 Характеристика проходження практики в Хмільницькому відділенні  Вінницькій філії ПАТ «ПриватБанк»
9 Шляхи вдосконалення банківської діяльності на прикладі ПАТ «ПриватБанк»
Висновки
Список використаної літератури


Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   40
  Рік захисту:   2011
  Ціна роботи:   30 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (08.04.2014)
Переглядів: 1278 | Теги: про, прикладі, практики, Звіт, проходження, на, відділення, Хмільницького, Вінницької, переддипломної
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 580

Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru