Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження переддипломної практики на прикладі фінансового управління К-Каширської районної державної адміністрації (2012)

Звіт про проходження переддипломної практики на прикладі фінансового управління К-Каширської районної державної адміністрації (2012)


 Місцевий бюджет є основним інструментом, за допомогою якого місцева влада може впливати на локальну активність, створюючи умови для економічного та соціального піднесення території своєї юрисдикції.
 Економічна сутність місцевих бюджетів виявляється у формуванні грошових фондів, які є фінансовим забезпеченням діяльності місцевих рад, та використанні цих фондів на фінансування, утримання й розвиток соціальної інфраструктури, місцевого господарства, стимулювання зростання виробництва і підвищення його ефективності, забезпечення соціального захисту населення тощо. Тобто місцеві бюджети - це фонди фінансових ресурсів, призначені для реалізації завдань і функцій, покладених на органи місцевого самоврядування. Як складова бюджетної системи держави і основа фінансової бази діяльності органів місцевого самоврядування, місцеві бюджети забезпечують необхідними коштами фінансування економічного і соціального розвитку, що здійснюються органами влади і управління на відповідній території.
 Активний вплив місцевого самоврядування на формування нових економічних і соціальних відносин можливий лише в тому разі, якщо воно матиме у своєму розпорядженні достатній обсяг фінансових ресурсів, якими може розпоряджатись у межах своїх повноважень. У сучасних умовах переходу до ринкових відносин доходи місцевих бюджетів повинні дозволяти у повному обсязі вирішувати завдання, покладені на органи місцевого самоврядування. 
 Метою даної роботи є ознайомлення з структурою фінансового управління, організацією його роботи та функціональними обов’язками його працівників; закріплення теоретичних знань, одержаних під час навчання та набуття практичних навиків роботи у процесі мобілізації доходів у місцеві бюджети та при їх використанні.
 Предметом дослідження даної роботи є районний бюджет Камінь-Каширського району.
 Об’єктом являються відносини з приводу формування фінансових ресурсів даного бюджету та їх використання на певні цілі.
 Інформаційною базою при написанні даної роботи є Бюджетний кодекс України, Закон України „Про Державний бюджет України на 2011 рік”, накази, положення, посадові інструкції, посібники, періодичні видання та ін.  


ЗМІСТ


ВСТУП 
Розділ 1. ЗАГАЛЬНЕ ЗНАЙОМСТВО ІЗ СТРУКТУРОЮ АПАРАТУ ФІНАНСОВОГО ОРГАНУ, ОРГАНІЗАЦІЄЮ ЙОГО РОБОТИ, ФУНКЦІОНАЛЬНИМИ ОБОВ`ЯЗКАМИ ПРАЦІВНИКІВ 
1.1. Організаційна структура фінансового управління К-Каширської районної державної адміністрації . 
1.2. Функціональні обов’язки працівників управління 
Розділ 2. ДОХОДИ ТА ВИДАТКИ РАЙОННОГО БЮДЖЕТУ
2.1. Доходи районного бюджету, їх планування та мобілізація в бюджет
2.2. Видатки районного бюджету на соціальний захист населення і соціально-культурну сферу
 2.2.1. Видатки бюджету на соціальний захист населення
 2.2.2. Фінансування установ освіти
 2.2.3. Фінансування установ культури
 2.2.4. Фінансування охорони здоров`я
 2.2.5. Фінансування фізичної культури і спорту 
Розділ 3. ПОБУДОВА ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНОЇ МОДЕЛІ 
3.1. Підготовка до побудови математичної моделі 
3.2. Збір та логіко-графічний аналіз вхідних даних 
3.3. Аналіз результатів дослідження та формування пропозицій щодо впливу факторних показників (х) на результуючий показник (у)
ВИСНОВКИ 
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ ДОДАТКИ 


Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   41
  Рік захисту:   2012
  Ціна роботи:   20 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (01.04.2014)
Переглядів: 1925 | Теги: управління, переддипломної, фінансового, на, проходження, Звіт, практики, К-Каширської, про, прикладі
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 580

Статистика

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru