Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження переддипломної практики на прикладі ДП ПАТ «Оболонь Красилівське» (2012)

Звіт про проходження переддипломної практики на прикладі ДП ПАТ «Оболонь Красилівське» (2012)


 За умов ринкової економіки підприємство діє не як мікрочастка єдиного народногосподарського комплексу країни, а як первинна ланка економіки країни. Формування ринкової структури економіки України призвело до появи різноманітних форм сучасних підприємств, які функціонують у розвинених країнах, їх можна класифікувати за різними критеріями, найпоширенішими з яких є форма власності, розмір, сфера діяльності.
 Як економічне явище підприємство характеризується певною сукупністю продуктивних сил і виробничих відносин. По-перше, воно має певну кількість засобів виробництва і робітників, що дає можливість виконувати закінчений цикл операцій і здійснювати випуск продукції. Підприємство також характеризується певною організацією виробничого процесу, спрямованого на досягнення економічної ефективності. По-друге, підприємство - це певна підсистема виробничих відносин.
 Підприємство як основний суб'єкт ринкової економіки має само¬стійний баланс, розрахунковий рахунок у банку, печатку з назвою фірми, товарний знак. Як самостійна економічна одиниця підприємство, виходячи із своїх інтересів (одержання прибутків) і виробничих можливостей, визначає, як і для кого виробляти.
 Об’єктивними перевагами сучасної ринкової економіки є ефективне і переважно раціональне використання виробничих ресурсів, динамізм, конкурентність, високі адаптаційні властивості щодо науково-технічного прогресу тощо. Ринковий механізм господарювання забезпечує свободу економічного вибору, реалізацію власного економічного інтересу та взаємоузгодженість інтересів ринкових суб’єктів.  В даних умовах основна частина підприємств знаходиться у приватній власності, інтенсивно розвивається малий та середній бізнес. 
 Істотним є проведення комплексного аналізу діяльності підприємства, визначення цілей його функціонування. Саме розрахунок фінансових показників, аналіз та формулювання висновків створює вихідну базу для наступних правильних господарських та соціальних рішень щодо діяльності підприємства. 
 Метою проходження переддипломної практики є закріплення теоретичних знань, отриманих при вивченні економічних дисциплін протягом чотирьох курсів, розвиток навичок з науково-дослідної роботи, набуття практичних вмінь щодо аналізу економічних показників діяльності підприємства, особливо у сучасних умовах економічної нестабільності та спаду виробництва. 
 З використанням даних фінансової звітності , показників балансу підприємства, даних про  виробництво, асортимент, кількість продукції, працівників, проводяться дослідження та формуються висновки  щодо ефективності функціонування Дочірнього підприємства закритого акціонерного товариства «Оболонь». 
 З огляду на динаміку показників виробництва, ефективність діяльності підприємства має враховувати те, що дії і рішення, які необхідні для досягнення однієї мети, мають бути взаємопов`язаними. Супротивне може привести до виникнення конфліктної ситуації між підрозділами підприємства. Зрештою мета, основні завдання підприємства  мають бути чітко сформульовані для кожного виду його  діяльності, що є важливим для суб'єкта господарювання.
 У звіті з переддипломної практики досліджено джерела формування майна підприємства, виробництво та реалізацію продукції, фінансову стійкість, проаналізовано доходи, витрати та фінансові результати, показники ділової активності та рентабельність підприємства. Окреслені  можливі шляхи виявлення резервів, збільшення обсягу реалізації продукції та прибутку.


ЗМІСТ

Вступ
1 Загальна характеристика діяльності ДП ПАТ «Оболонь Красилівське»
2 Аналіз основних техніко-економічних показників діяльності ДП ПАТ «Оболонь Красилівське»
3 Аналіз результатів фінансово-господарської діяльності ДП  ПАТ «Оболонь Красилівське»
4 Аналіз ефективності використання робочого часу на ДП ПАТ «ОболоньКрасилівське»
5 Аналіз чисельності персоналу ДП ПАТ «Оболонь Красилівське»
6 Аналіз продуктивності праці на ДП ПАТ «Оболонь Красилівське»
7 Аналіз ефективності використання фонду оплати праці на ДП ПАТ «Оболонь  Красилівське»
8 Аналіз ефективності соціальної і кадрової політики на ДП ПАТ «Оболонь Красилівське»
Висновки
Перелік посилань
Додатки

Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   55
  Рік захисту:   2012
  Ціна роботи:   25 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (09.05.2012)
Переглядів: 2322 | Теги: Звіт про проходження, оболонь, практика оболонь, практика, оболонь красилівське
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 938

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru