Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження переддипломної практики на прикладі АКБ Львів (2014)

Звіт про проходження переддипломної практики на прикладі АКБ Львів (2014)​


 У процесі становлення ринкової економіки в Україні важливого значення набуває вдосконалення банківської системи в державі та чітке правове регулювання всієї банківської діяльності.
 Останнім часом банківська система України зазнала докорінних змін,
створено дворівневу банківську систему, дедалі більшого розвитку набуває
діяльність інших банків та спеціалізованих кредитно-фінансових інститутів, розширюються нетрадиційні сфери застосування банківського капіталу, істотно змінюється характер взаємовідносин банків з клієнтурою.
 Банківська система - складова фінансової системи країни, що підпадає під загальну дію економічних законів, які діють у громадянському суспільстві. Вона є внутрішньо організованою, взаємопов’язаною, має загальну мету та завдання.
 На сучасному етапі економічного розвитку, в умовах трансформації національної економіки, серед проблем, пов’язаних з виходом України з кризового стану, важливе місце посідає завдання формування ефективної банківської системи. Як найважливіший елемент відтворювальної структури економіки банківські установи організують рух і перерозподіл ресурсів суспільства в їх грошовому виразі. Через банківську систему проходять грошові розрахунки і платежі господарюючих суб’єктів та населення в цілому. 
 Саме комерційні банки виконують важливу функцію мобілізації тимчасово вільних грошових ресурсів і перетворення їх у реальний капітал, здійснюючи різноманітні кредитні, інвестиційні та інші операції і забезпечуючи, таким чином, потреби економіки в додаткових ресурсах. 
 Серед суб’єктів фінансово-господарської діяльності комерційні банки - це саме та галузь, яка повинна бути спроможна своєчасно прогнозувати динаміку економічної кон’юнктури, а також якнайшвидше та досить гнучко реагувати на будь-які зміни, що відбуваються на фінансовому ринку.
 Тому виробнича практика є цілком важлива для ознайомлення студентів до умов та характеру їх майбутньої роботи в банках. Вона дає можливість вникнути та зрозуміти роботу банку, і дає безпосередньо перший досвід для для подальшої роботи у банку. 
 Базовою установою для проходження практики є  відділення ПАТ АКБ “Львів” в м. Мостиська.
 Метою практики є : дослідити сучасний стан і рівень розвитку банківської системи України; визначити стан і структуру капітальної бази комерційних банків; визначити динаміку основних показників, що характеризують фінансову стійкість комерційних банків; поглиблення знань, які ми одержали в процесі навчання, оволодіння сучасними методами і формами організації конкретної роботи в банківських установах, використання цих знань на практиці, оволодіти навичками  спілкування з клієнтами, ознайомитися з діловою документацією банківської установи та навчитися правильно застосовувати свої знання у практичній діяльності.
 Завданнями практики є: висвітлення теоретичних аспектів функціонування банківської системи України, аналіз діяльності банківської системи України та регулювання діяльності банківської системи України; набуття професійних навиків за спеціальністю; теоретичне та практичне розуміння процесу роботи конкретного банку; розвиток професійного мислення; набуття і розширення знань.
 Інформаційною базою є : законодавчі та нормативні документи, що регулюють банківську діяльність; фінансова та статистична звітність банку.


ЗМІСТ


Вступ
Тема 1. Загальне ознайомлення з організацією банківської діяльності та організаційною структурою банку
Тема 2. Операції комерційного банку із залучення та запозичення коштів
Тема 3. Операції комерційного банку із обслуговування платіжного обороту
Тема 4. Кредитні операції комерційного банку
Тема 5. Операції комерційного банку з цінними паперами
Тема 6. Операції банку з іноземною валютою
Тема 7. Аналіз фінансової діяльності комерційного банку
Тема 8. Аналіз фінансових результатів діяльності комерційного банку
Тема 9. Підсумкова оцінка фінансового стану комерційного банку
Тема 10. Охорона праці у банківській установі
Висновки
Список використаних джерел


  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   84
  Рік захисту:   2014
  Ціна роботи:   45 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (12.02.2016)
Переглядів: 348 | Теги: практика банк львів, банк львів, звіт банк львів
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 576

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru