Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження переддипломної практики на ПАТ «Пригма-Прес» (завод ковальсько-пресового устаткування) (2014)

Звіт про проходження переддипломної практики на ПАТ «Пригма-Прес» (завод ковальсько-пресового устаткування) (2014)​


 Історія  Хмельницького заводу ковальсько-пресового устаткування ім. В. В. Куйбишева починається з 1898 року, коли  в Проскурові був побудований ливарно-механічний завод, який розміщувався тоді одному корпусі площею 555 квадратних метрів. Завод виробляв деталі до соломорізок, кінних приводів, молотарок і інших сільськогосподарських машин. Устаткування приводилося в дію через трансмісію одним локомобілем. На заводі працювало тоді не більше 50 чоловік.
Умови праці були дуже важкі. Робітники не раз владнували страйки, брали активну участь в революційних подіях.
 Після Великого Жовтня починається нова біографія заводу. Необхідно було відновити все зруйноване зовнішньою інтервенції  внутрішній контрреволюцією. Для організації робіт в 1918 р. був створений "Союз металістів". Велику роботу по відновленню цехів виконали в 1920-1921 роках робітники під керівництвом свого першого директора Василя Івановича Костецького.
 Завод почав випускати продукцію для народного господарства. Багато випускалося сільськогосподарської техніки в період колективізації.  
 У 1935 році, по заяві колективу робітників і службовців, заводу було привласнено ім'я видатного діяча Комуністичної партії радянської держави - Валеріана Володимировича Куйбишева.  
 Колектив пам'ятає своїх ентузіастів, що робили перші кроки в комуністичній праці. Токарі А. С. Новіцький і Кутин виконували планові завдання на 138 - 167 відсотків, свердлувальник І. Б. Калік - на 220, коваль В. С. Чабан - на 232, шишельник А. В. Янов - на 152 відсотки. На них дорівнював весь колектив, за ними йшли всі робітники.
Незабаром завод прийняло замовлення на виготовлення засувок для будівництва метрополітену в Москві. Багато працівників що відрізнилося при виконанні цього важливого державного завдання, були нагороджені почесними значками "Метробудівець".
 У 1940 році значно розширилась номенклатура виробів. Окрім засувок і гідрантів, завод став випускати шахтні вагонетки і паровозні 100-тонні домкрати, а також товари народного вжитку - пічне литво і праски.
 А в Проскурові звірствував фашистський режим. Нескорені месники пішли в підпіллі. На стіні заводу прикріплена меморіальна дошка: "В період 1941-1944 років тут діяли дві підпільно-диверсійні групи Проскурівської окружної підпільної організації".
 Багато хто з колишніх робітників заводу так і не повернувся з полів війни, віддавши життя за щастя Батьківщини. Пам'ять про них свято зберігає колектив заводу. В даний час тут працюють 35 колишніх воїнів, нагороджених бойовими орденами і медалями СРСР. Вони брали участь в боях з німецьким фашизмом.
 З жовтня 1958 року в країні розвернувся масовий рух за комуністичну працю. Робітники заводу кузнєчно-пресового устаткування гаряче підхопила заклик партії жити і працювати по комуністичному. У цехах розвернулося соціалістичне змагання за те, що надало звань ударників і бригад комуністичної праці. Першим це звання було привласнене робочим Б. Т. Гудованому, Ф. І. Проськуровському, І. А. Мазуру і Г. Б. Ніцевічу.
 У 1965 році завод отримав Диплом Міжнародної хімічної виставки. У тому ж році його продукція привернула до себе увагу багаточисельних фірм на міжнародному ярмарку в Алжирі. У 1966 році він став учасником Міжнародної виставки в Угорщині, а в 1967 році демонстрував свої термопластавтомати на Міжнародному ярмарку в Болгарії.
 У 1976 році завод двічі, а в 1977 тричі виходив переможцем в соціалістичному змаганні підприємств галузі і займав класні місця серед заводів Міністерства верстатобудівної і інструментальної промисловості СРСР.
 Сьогодні ПАТ "Пригма - Прес » - одне з провідних багатопрофільних підприємств , що спеціалізується з випуску автоматів з переробки дроту. По багатьох видах продукції завод і зараз є монополістом : тут найсучасніше високопродуктивне обладнання , ведеться постійний пошук найбільш ефективних шляхів удосконалення продукції , підвищення її якості до рівня світових стандартів , проводяться маркетингові дослідження . 
 Саме тому , на підприємстві , якість продукції якого підтверджена сертифікатами УкрСЕПРО і ГОСТами Росии , ведеться інтенсивна підготовка до сертифікації системи управління якістю відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001. У розпорядженні клієнтів більше 50 моделей високопродуктивних верстатів , які дозволяють вибрати оптимальне рішення в галузі виготовлення виробів з дроту: - Гамма проволочно - гвоздильних автоматів ; - Гамма пружинонавивальних автоматів ,- Гамма шайбонавівочних автоматів ;- Гамма правильно - відрізних автоматів ,- Автомати для виробництва сітки «рабиця» ,- Автомати для виготовлення одноосновной і двухосновной колючого дроту ,- Автомати для виробництва металевої фібри ,- Гнучкі автомати для виробництва клем для залізничних шляхів. Крім цього , заводські фахівці в найкоротші терміни можуть розробити і виготовити автомати з виробництва виробів з дроту за представленими замовником зразкам.Величезна увага підприємство приділяє сервісному обслуговуванню машин, що випускаються : виробляє пусконалагоджувальні роботи , навчає персонал підприємства - замовника , здійснює всі види ремонту , включаючи капітальний .Підприємство виробляє інструмент і запасні частини для середнього та капітального ремонту до всієї номенклатурі автоматів і забезпечує ними за окрему плату протягом усього терміну експлуатації. Обладнання для переробки дроту з маркою ПАТ " Пригма - Прес " працює на підприємствах 30 країн світу і щодня на практиці підтверджує свою високу якість .


ЗМІСТ


1.Історія, структура і перспективи розвитку заводу
2. Технологічна підготовка виробництва
3. Опис цеху «Пригма-Прес»
4.Опис робочого місця 
5. Організація безпечних технологічних процесів
6. Опис технології виготовлення деталі «Ступица АБ5218-22-431»
Література


Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   24
  Рік захисту:   2014
  Ціна роботи:   25 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (08.04.2014)
Переглядів: 319 | Теги: Звіт, проходження, на, (завод, ПАТ, переддипломної, ковальсько-пресового, про, «Пригма-Прес», практики
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 940

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru