Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження переддипломної практики на Яснозірській філії СТОВ ім. Шевчена (2010)

Звіт про проходження переддипломної практики на Яснозірській філії СТОВ ім. Шевчена (2010)


 Яснозірська філія СТОВ ім. Шевченка Черкаської області Черкаського р-ну, с. Яснозір’я знаходиться в східній частині цетральної підзони Лісостепу України. Директором філії є Пономар Юрій Павлович, - керівник з вищою економічною освітою, великим досвідом роботи в галузі сільського господарства, людина, що цінує та вимагає від кожного працівника господарства наполегливості, працьовитості та дисциплінованості.
 Характеристику економічного стану досліджуваного мною господарства за рядом критеріїв доцільно проводити у порівнянні з іншим подібним до нього господарством. Об’єктом такого порівняння є Софіївська філія СТОВ ім. Шевченка на чолі з Горяїновим Віталієм  Олексійовичем, яка також знаходиться у Черкаській області Черкаського р-ну, с. Софіївка і входить до аграрного напрямку діяльності ЗАТ «Агроекопродукт».
 Досліджуване мною господарство являється  виробничо-господарським комплексом, який здійснює свою виробничу діяльність на основі спеціалізації, концентрації і інтеграції виробництва, зберігання і реалізації сільськогосподарською продукцією. Господарство функціонує з метою отримання високих прибутків шляхом підвищення ефективності своєї діяльності, а також забезпечення споживача високоякісними продуктами.
 Клімат господарства помірно-континентальний; середньорічна кількість опадів-512 мм, максимальна температура повітря у липні- серпні становить 36-37°, мінімальна в січні, лютому становить до мінус-27° С. 
 Грунтово - кліматичні умови вказують на сприятливі умови для вирощування зернових, зернобобових культур,  а також вирощування ВРХ і свиней.
 Виробництво овочевої продукції Яснозірською філією здійснюється з метою її реалізації на Черкаський консервний завод, який в свою чергу й виробляє консервовану продукції під ТМ «Верес», частина як рослинницької так і тваринницької продукції виробляються для продажу населенню, частина залишається на власні потреби господарства, продукція молоко-товарної ферми господарства реалізовується на Канівський молокозавод.
 Розмір досліджуваного об'єкта характеризують показники, що наведені в таблиці 1.2.1.:


ЗМІСТ

І. СОЦІАЛЬНО – ЕКОНОМІЧНИЙ ПОРТРЕТ ЯФ СТОВ ім. ШЕВЧЕНКА 
1.1. Історична характеристика ЯФ СТОВ ім. Шевченка
1.2. Економічна характеристика ЯФ СТОВ ім. Шевченка Черкаської області Черкаського району
1.3. Соціальне становище працівників ЯФ СТОВ ім. Шевченка
ІІ. РОБОТА ВИКОНАНА БЕЗПОСЕРЕДНЬО ПІД ЧАС ПРАКТИКИ НА ЯФ СТОВ ім. ШЕВЧЕНКА 
2.1. Складання технологічної карти по цукровій кукурудзі та хрону, як вид роботи, що був виконаний на замовлення планово – економічного відділу ЯФ СТОВ ім. Шевченка
2.2.  Оцінка проекту «Молокопровід» для молоко – товарної ферми ЯФ СТОВ ім. Шевченка, як вид роботи, що виконаний за дорученням кафедри
ІІІ. ВИСНОВКИ ТА ПРОПОЗИЦІЇ 

Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   44
  Рік захисту:   2010
  Ціна роботи:   23 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (13.05.2014)
Переглядів: 357 | Теги: ім., переддипломної, СТОВ, Філії, Яснозірській, на, проходження, Звіт, практики, про
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 940

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru