Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження переддипломної практики на базі ПАТ «Оболонь» (2012)

Звіт про проходження переддипломної практики на базі ПАТ «Оболонь» (2012)​


 В міру прогресивного розвитку ринкових економічних відносин в Ураїні підприємствам стає дедалі важче утримувати свої конкурентні позиції. Для успішного функціонування на ринку кожен суб’єкт цих відносин повинен володіти конкурентними перевагами над іншими учасниками, а саме постійно підтримувати інноваційний потенціал та дотримуватись ефективної стратегії інноваційного розвитку, що дозволить підприємству завжди бути на крок попереду.
 Для кращого ознайомлення  із управлінням  інноваційною  діяльністю  підприємств,  студенти  проходять  економічну  практику,  яка  сприяє  формуванню  професійних  практичних  знань,  умінь  та  навиків,  потрібних  для  управ.
 Звіт є результатом проходження комплексної з фаху та переддипломної практики на базі ПАТ «Оболонь» (2012)
 Повне та скорочене найменування – публічне акціонерне товариство «Оболонь», ПАТ «Оболонь». Ідентифікаційний код – 05391057. Юридична адреса - Україна, 254212, м. Київ,вул. Богатирська, 3. Номер, дата та місце реєстрації: № АТ-13, 29 червня 1993р.,   Оболонська районна держадміністрація м. Києва. Форма  власності :  приватна. 
Генеральний директор: Пучок Олександр Дмитрович. Президент на громадських засадах: Слободян Олександр В’ячеславович 
 Предмет діяльності акціонерного товариства:
 1. Виробництво пива, мінеральних вод, солоду, сиропів, безалкогольних та слабоалкогольних напоїв, соків, вуглекислоти, поліетиленових ящиків, товарів народного споживання.
 2. Експлуатація родовищ підземних та мінеральних вод для потреб свого виробництва, водопостачання підприємств, промвузла "Оболонь", а також підприємств - виробників мінеральної води.
 3. Здійснення внутрішніх і міжнародних перевезень вантажів та пасажирів автомобільним транспортом.
 4. Здійснення роздрібної та оптової торгівлі.
 5. Організація фірмової торгівлі продукцією власного виробництва.
 6. Здійснення фінансової, виробничої, торговельної, інвестиційної, маркетингової, постачальницької, будівельної, науково-дослідної, консультаційної, юридичної, видавничої, рекламної, проектної, туристичної, ділерської, холдінгової, комісійної, посередницької, орендної, лізингової, експортно-імпортної, культурно-освітньої, добродійної, милосердної, представницької та іншої діяльності, а також надання різноманітних послуг українським та іноземним юридичним та фізичним особам.
 7. Інші види діяльності, передбачені статутом.
 Метою комплексної з фаху та переддипломної практики є: поглиблення та закріплення на практиці теоретичних знань одержаних протягом п’яти курсів навчання в Київському національному торговельно-економічному університеті, набуття практичних навичок для професійної роботи в майбутньому, набуття навичок розв'язання реальних завдань, використовуючи знання, отримані в процесі вивчення ряду економічних дисциплін. 
 Завданням даної роботи є характеристика та ознайомлення з набутими, в ході комплексної з фаху та переддипломної практики, професійними навичками та можливість застосування в практичній, професійній, діяльності теоретичних знань одержаних в процесі навчання. 
 Методологічною основою дослідження є сукупність методів, які ґрунтуються на вимогах об’єктивного та всебічного аналізу процесів та явищ економічного розвитку, а також інноваційної діяльності підприємства. З урахуванням специфіки бази, мети і завдань практики застосовувались такі методи, як: діалектичний метод із системно-структурним підходом до вивчення матеріалу; описовий метод; метод порівняльно-правового аналізу та метод статистичних досліджень.
 Інформаційно-теоретичною базою даного дослідження є законодавчі акти, які регулюють інноваційну діяльність підприємств в Україні, а також статистична та фінансова звітність ПАТ «Оболонь», що мість дані про його виробничо-господарську діяльність.


ЗМІСТ

ВСТУП
РОЗДІЛ 1. Оцінка організаційного рівня підприємства
РОЗДІЛ 2. Аналіз операційної діяльністі підприємства
РОЗДІЛ 3. Оцінка матеріально-технічного та технологічного  рівня підприємства
РОЗДІЛ 4. Оцінка рівня організації праці на підприємстві
РОЗДІЛ 5. Оцінка фінансового стану підприємства, ефективності його операційної  діяльності та здатності до фінансування інновацій
ВИСНОВКИ ТА ПРОПОЗИЦІЇ 
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
ДОДАТКИ 

Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   61
  Рік захисту:   2012
  Ціна роботи:   33 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (13.05.2014)
Переглядів: 1230 | Теги: практика на підприємстві, звіт Оболонь, Звіт про проходження, звіт з практики, оболонь
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 581

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru