Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження педагогічної практики в Київському Вищому Професійному Училищі Водного Транспорту (2015)

Звіт про проходження педагогічної практики в Київському Вищому Професійному Училищі Водного Транспорту (2015)


 Кулінарія – це справжнє мистецтво. 
 Вивчаючи побут та звичаї українського народу, неможливо лишити поза увагою і такий важливий аспект життя, як харчування. На наш погляд, це питання слід розглядати не лише у вузькому плані (що їли), а й у ширшому, охоплюючи питання існування та побутування певних традицій у харчуванні українців. 
 Спершу варто сказати, що в часи язичництва повсякденна їжа мала символічні функції, які мало чим відрізнялись від символіки обрядових страв. Тобто будь-яка їжа у давніх слов'ян присвячувалась богам. Атрибутивно цією присвятою могли бути магічні заклинання перед їжею, певний порядок споживання страв тощо. Після хрещення України-Русі довгий час формувався і зрештою склався своєрідний синтез християнства і язичництва, який виявився в усіх сферах народного життя, зокрема у харчуванні. Найповніше цей синтез виявився у селянському середовищі. 
Для мене кухня – це мистецтво. Дуже індивідуальне, яке щоразу потребує удосконалення, нових ідей. На мою думку, сьогодні дуже важливо не лише вивчати традиції, що склались у кулінарії протягом століть, а й осягнути секрети приготування страв завдяки вивченню кулінарії як науки. Це складні фізичні та хімічні процеси, пізнавши які, можна відійти від усталених стереотипів і творити щось абсолютно нове. 
 Це безконечний процес творчості. Є кілька дуже важливих складових цього процесу, без яких створення кулінарного витвору просто неможливе. Йдеться про якість продуктів, професіоналізм команди шеф-кухаря та атмосферу, яка панує на кухні. 
 Кулінарія - це мистцтво приготування їжі. Правильне харчування це неодмінна умова стану і працездатності людини.Їжа є основою життя,джерелом енергії без якої життя не можливе. 
 Українська кухня складалася протягом віків і з давніх часів відзначалася різноманітністю страв, високими смаковими та поживними якостями. Більшість страв української кухні відзначається складною рецептурою і складними комбінованими способами їх готування. Борщі та пампушки,вареники і галушки,ковбаси і печене,напої з фруктів та меду відомі в усьму світі. 
 Значною мірою на характер кухні впливає основний спосіб термічної обробки продуктів, який багато в чому залежить від конструкції домашнього вогнища. На Україні це було вогнище закритого типу — вариста піч. Тому на Україні переважно готували варену, тушковану й печену їжу. Таким чином, виробилися своєрідні смакові стереотипи й звичка до вареної, тушкованої та печеної


ЗМІСТ


Вступ   
1.    Характеристика   
2.    Загальна характеристика навчального закладу    
3.    Індивідуальний план роботи    
4.    Психолого-педагогічна характеристика групи П-24    
5.    Психолого-педагогічна характеристика учня групи П-24    
6.    Психолого-педагогічна характеристика учня групи П-24    
7.    Конспект вступного інструктажу    
8.    Аналіз уроку виробничого навчання    
9.    Аналіз уроку виробничого навчання    
10.    Аналіз виховного заходу    
Висновок    
Список використаної літератури    


  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   17
  Рік захисту:   2015
  Ціна роботи:   28 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 

!!! Якщо у Вас виникла помилка при завантаженні роботи - зв'яжіться з автором !!!
↑↑​​​​​​​↑ Контактні дані ↑↑↑


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (31.05.2015)
Переглядів: 1011 | Теги: Київському, Вищому, Водного, проходження, Професійному, Звіт, практики, Училищі, про, ПЕДАГОГІЧНОЇ
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 987

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0



Рейтинг@Mail.ru