Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження навчальної електромонтажної практики на прикладі Публічного акціонерного товариства «Миколаївобленерго» (2013)​​

Звіт про проходження навчальної електромонтажної практики на прикладі Публічного акціонерного товариства  «Миколаївобленерго» (2013)​​


 Однією з базових галузей народного господарства є енергетика. Вона відіграє головну роль у прискоренні науково-технічного прогресу і на цій основі дальшого швидкого економічного і соціального розвитку країни. Широке і всебічне використання електричної енергії в сільському господарстві є однією з основних умов стійкого розвитку сільськогосподарського виробництва. В зв’язку з цим планується комплексна механізація землеробства і тваринництва. Для цього випускаються високоякісні і економічні машини та обладнання, об’єднаних в єдиний технологічний комплекс.
 Комплексна електрифікація – це вища, економічно ефективніша і раціональна стадія електрифікації виробничих процесів. Вона передбачає гармонійне поєднання прогресивної машинної технології виробництва, автоматизованої системи електрифікованих машин, раціональної організації праці і виробництва при всебічному використанні електроенергії, що забезпечує значне зростання продуктивної праці, збільшення кількості та підвищення якості сільськогосподарської продукції.
 Сучасна система електроприводу передбачає, що вони не тільки максимально задовольняють вимоги машин, працюючих в різних режимах, але й досягнуть максимальної типізації і уніфікації елементів, більш широке використання спеціальних вмонтованих електроприводів та їх виконання відповідним вимогам навколишнього середовища.
 Комплексна автоматизація робіт на сховищах передбачає такий набір машин, механізмів, електродвигунів і апаратів керування, який забезпечить виконання виробничого процесу без посередньої участі людини, функції якої зводяться до періодичного контролю. 


ЗМІСТ


Вступ
1. Характеристика підприємства
2. Трансформаторні підстанції в системах електропостачання
3. Організація ремонту і технічного обслуговування трансформаторної підстанції
4. Правила безпеки праці при експлуатації та ремонті силових трансформаторів


Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   22
  Рік захисту:   2013
  Ціна роботи:   37 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (09.04.2014)
Переглядів: 1313 | Теги: акціонерного, на, проходження, Звіт, практики, електромонтажної, Публічного, прикладі, навчальної, про
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 593

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru