Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження комплексної практики з фаху в митно-брокеській конторі ФОП Чернової О.М.(2012)

Звіт про проходження комплексної практики з фаху в митно-брокеській конторі ФОП Чернової О.М.(2012)


 Згідно з законом України “Про освіту” та галузевою складовою дер-жавного стандарту України з вищої освіти за напрямком підготовки “Фінанси в системі митних органів”, обов’язковою складовою освітньо-професійної підготовки студентів вищих навчальних закладів освіти є практична підготовка.
 Відповідно виробнича практика є невід’ємною складовою практичної підготовки фахівця в митній справі[2].
 Метою проходження практики на підприємстві є формування у студентів професійних знань і навичок щодо прийняття самостійних рішень під час професійної діяльності в реальних ринкових умовах ,на базі знань набутих під час навчання. Також поглиблення та закріплення в студентів теоретичних знань з таких предметів, як: економіка підприємства, менеджмент, маркетинг, управління персоналом, з основ зовнішньоекономічної діяльності, митної справи та митного права; опанування студентами сучасними прийомами, методами та знаряддями праці в галузі їх майбутньої професії; виховання потреби систематично поповнювати свої знання та творчо їх застосовувати у практичній діяльності.
 За основу я використав такі джерела, як: Закон України “Про зовнішньоекономічну діяльність” , “Про порядок нарахування мита”, “Про порядок оформлення товарів та предметів, що переміщуються через митний кордон України”.
 Слід зауважити і підкреслити, хто є суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності. Звернемось до статті №3 закону України “Про зовнішньоекономічну діяльність”.
 Суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності в Україні є: Фізичні особи; юридичні особи; Об’єднання фізичних, юридичних, фізичних і юридичних осіб; структурні одиниці суб’єктів господарської діяльності України, іноземних суб’єктів господарської діяльності; спільні підприємства за участю суб’єктів господарської діяльності України та іноземних суб’єктів господарської діяльності; інші суб’єкти господарської діяльності, передбачені законами України.
 Розглянемо функціонування митних органів при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності на основі статті №13 закону України “Про зовнішньоекономічну діяльність”.
Україна здійснює митне регулювання зовнішньоекономічної діяльності  на своїй території. Митну політику України визначає Верховна Рада України.
 Митне регулювання зовнішньоекономічної діяльності проводиться згідно із цим Законом, законами України та міжнародними договорами України. Територія України становить єдиний митний простір на якому діють митні правила України, з додержанням зобов’язань, що випливають з участі України в митному союзі.
 Для того, щоб програма зовнішньоекономічної діяльності здійснювалась належним чином потрібно визначити міру відповідальності суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності. Загальні засади відповідальності суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності зазначені в статті №32. Україна як держава і всі суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності та іноземні суб’єкти господарської діяльності несуть відповідальність за порушення цього або пов’язаних з ним законів України та/або своїх зобов’язань, які випливають з договорів (контрактів), тільки на умовах і в порядку, визначених законами України.
 Якщо Україна бере участь у зовнішньоекономічній діяльності як суб’єкт такої діяльності згідно зі статтею №3 цього Закону, вона несе відповідальність на загальних та рівноправних засадах з іншими суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності[3].
 Стаття №33: “У сфері зовнішньоекономічної діяльності, що визначається цим та пов’язаними з ним законами України, можуть застосовуватися такі види відповідальності:
- майнова відповідальність;
- кримінальна відповідальність.
 Отже прийнявши до уваги законодавчу базу щодо зовнішньоекономічної діяльності можна братись до розгляду робочої програми та поставлених завдань.


ЗМІСТ


   ВСТУП
1.Основи діяльності суб’єктів, що надають митно-брокерські послуги. Правова основа, та функціональні напрямки діяльності ФОП Чернової О.М
2.Основи ЗЕД в Україні
3.Митно-тарифне та нетарифне регулювання ЗЕД
4.Митне оформлення товарів та предметів, що переміщуються через митний кордон України
5.Порядок заповнення ВМД

   ВИСНОВКИ
   СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ


Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   34
  Рік захисту:   2012
  Ціна роботи:   25 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 

!!! Якщо у Вас виникла помилка при завантаженні роботи - зв'яжіться з автором !!!
↑↑​​​​​​​↑ Контактні дані ↑↑↑


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (30.03.2012)
Переглядів: 2021 | Теги: митно-брокеській, Чернової, ФОП, фаху, проходження, Звіт, практики, конторі, комплексної, про
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 709

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0



Рейтинг@Mail.ru