Головна » Навчальні матеріали » Звіти » Про проходження практики

щоденник з практики, календарний план, обочі записи під час практики 
Звіт про проходження практики на прикладі відділення «Івано-Франківська регіональна дирекція» ПАТ «ВТБ БАНК» (2012)

Звіт про проходження практики на прикладі відділення «Івано-Франківська регіональна дирекція» ПАТ «ВТБ БАНК» (2012)


 Група ВТБ є провідною міжнародною фінансовою групою і представлена унікальною для російських банків міжнародною мережею, яка нараховує більше 30 банків та фінансових компаній в 19 країнах світу. Загальна чисельність персоналу організацій  Групи становить близько 40 тисяч чоловік. Універсальна модель Групи включає корпоративний, роздрібний та інвестиційний бізнеси. 
 Банк ВТБ (Росія) – другий за величиною банк Російської Федерації. У жовтні 2010 року банк ВТБ (РФ) відзначив своє 20-річчя. У рейтингу 500 найбільших компаній світу, який було підготовлено Financial Times в 2011 році, ВТБ посідає 236-е місце. На думку міжнародних рейтингових агентств Moody’s Investors Service, Standard & Poor’s та Fitch у ВТБ найвищий для російських банків рейтинг. Російські рейтингові агентства традиційно відносять ВТБ до вищої групи надійності.
 ВТБ Банк(Україна) входить до десятки найбільших фінансових установ країни. ВТБ Банк має інформаційно-відкриту структуру власності – 99,97% акцій банку належить ВАТ Банк ВТБ, головним акціонером якого з часткою в 75,5% є уряд Російської Федерації.
 ВТБ Банк одним з перших банків у країні одержав найвищий з можливих національних довгострокових рейтингів – «ААА (ukr)» міжнародного агентства Fitch Ratings.
 Сьогодні ВТБ Банк – одна з фінансових компаній, що найбільш динамічно розвиваються в Україні. За 6 років роботи за величиною активів ВТБ піднявся з 57 на 7 місце в рейтингу Національного банку України (станом на 01.07.2011).
ВТБ Банк входить у ТОП-4 за обсягами кредитування юридичних осіб. Інвестиції в економіку України становлять мільярди доларів США. Серед корпоративних клієнтів банку – підприємства автомобілебудування, залізниці країни, металургійні та хімічні підприємства, енергетичні компанії, майже половина великих торговельних мереж.
Конкурентними перевагами ВТБ Банку є глибоке знання та розуміння особливостей українського ринку, довіра до вітчизняних клієнтів, можливість пропонувати ексклюзивні умови обслуговування з урахуванням можливостей міжнародної групи та роботи на ринках СНД, Європи, Азії та Африки, наявність доступу до ресурсів міжнародної фінансової групи, світовий досвід передових технологій та сучасних банківських продуктів.
 ВТБ в Україні активно розвиває корпоративний, роздрібний та інвестиційний бізнес, а також небанківські фінансові послуги (страхування, факторинг, лізинг), формуючи максимально повну пропозицію банківських послуг.
 Топ-менеджери банку в Україні – це високопрофесійні фахівці фінансового та банківського ринків країни, а топ-менеджмент групи ВТБ – це визнані, авторитетні й впливові професіонали світового рівня. 
 Голова Правління ВТБ Банку Вадим Пушкарьов є лідером авторитетних рейтингів провідних засобів масової інформації. У 2011 році Вадима Пушкарьова було визнано «Кращим антикризовим менеджером» згідно рейтингу видання ТОП-100 «Кращих топ-менеджерів України», де він також посів 3-тє місце у галузевому рейтингу. 
Місія «ВТБ Банку»
 Ідентичність. Група ВТБ – провідна міжнародна фінансова група російського походження.
 Бачення. ВТБ прагне стати чемпіоном на всіх цільових ринках.
Місія. Ми надаємо фінансові послуги міжнародного рівня, щоб зробити більш забезпеченим майбутнє наших клієнтів, акціонерів і суспільства в цілому.
 Цінності «ВТБ Банку» 
 Довіра клієнтів. Ми працюємо для того, щоб зберегти нашу найбільшу цінність – довіру клієнтів.
 Надійність. Ми поєднуємо міцні позиції на фінансових ринках, міжнародний досвід і масштаб. Це – гарантія нашої сили та надійності.
 Відкритість. Ми орієнтовані на відкрите партнерство та співпрацю, ми прозорі та зрозумілі суспільству.
 Універсальність. Ми пропонуємо комплексні рішення будь-якого рівня складності завдяки присутності в різних фінансових сегментах.
Команда. Ми сильні єдиною командою професіоналів: знання, потенціал, енергія та творчість кожного роблять нашу команду сильною та унікальною.
 Мета моєї практики – це ознайомлення із структурою та функціями управління банку, вивчення послуг, які надає організація та збір інформації для подальшої наукової діяльності.

ЗМІСТ


Вступ                                        
Розділ І. Загальна характеристика ПАТ «ВТБ Банк»                    
1.1. Історія створення та розвитку компанії ВТБ 
1.2. Загальні положення статуту банку
1.3. Операції банку
Розділ ІІ. Структура і функції управління підприємством        
2.1. Організаційна структура ПАТ «ВТБ Банку» та Відділення «Івано-Франківська регіональна дирекція»
2.2. Основні напрямки діяльності
2.3. Здійснення управління організацією та прийняття управлінських рішень
 2.3.1. Загальні збори акціонерів
 2.3.2. Спостережна рада Банку
 2.3.3. Правління Банку    
Розділ ІІІ. Аналіз виробничих процесів на підприємстві        
Розділ ІV. Інформаційне і програмне (математичне) забезпечення робочих процесів (бізнес-процесів) на підприємстві    
                        
Висновки                                        
Список використаних джерел                        
Додатки    

Ця робота була виставлена на продаж користувачем сайту, тому більш детальну інформацію про роботу можна дізнатись у автора цієї роботи.

  Тип роботи:   звіт з практики
  Кількість сторінок:   53
  Рік захисту:   2012
  Ціна роботи:   30 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Про проходження практики | Добавив: great_scientist (20.04.2012)
Переглядів: 771 | Теги: відділення ВТБ, Івано-Франківська регіональна дирек, ПАТ ВТБ БАНК, на прикладі, проходження практики, Звіт
Форма входа
Що шукаємо?
Про проходження практики
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 940

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru