Головна » Навчальні матеріали » Реферати » Гроші та кредит

Розробка методичних основ та інструментів формування та реалізації кредитної політики ПАТ «Всеукраїнський банк розвитку» (2013)

Розробка методичних основ та інструментів формування та реалізації кредитної політики ПАТ «Всеукраїнський банк розвитку» (2013)​


 В рамках удосконалення методичних засад та інструментарію формування кредитної політики нами запропонована адаптивна система формування кредитної політики, що передбачає створення ефективної команди функціональних підрозділів банку, координація роботи яких повинна забезпечити оперативну реакцію на зміну факторів.  Дана ситуація стала причиною необхідності запровадження департаменту з розробки кредитної політики на в межах головного офісу на стратегічному рівні управління.  Ключовою метою створення даного департаменту є покладення на нього функцій з повного формування кредитної політики банку. В структурі даного департаменту варто виділити сектор ринкового аналізу, на який покласти функції аналізу зовнішніх факторів кредитної політики.
 Для забезпечення повної інформації щодо факторів формування кредитної політики та щодо контролю за їх зміною, департамент тісно співпрацює з іншими відділами банку на основі систематичності звітування.
 В результаті формується кредитна політика, адаптивність якої забезпечується оперативним контролем за її виконанням на основі встановлення критичних значень факторів, що сигналізують про можливі зміни в кон’юнктурі ринку та на основі яких проводиться корегування цілей та інструментів реалізації кредитної політики.
 Нами також запропоновано удосконалити систему формування кредитної політики ПАТ «Всеукраїнський банк розвитку» в рамках введення в дію системи присвоєння рейтингу для клієнтів позичальників-юридичних осіб, що дозволить здійснити більш якісну оцінку діяльності майбутнього позичальника та покращити якість кредитного портфеля банку в цілому. 
 Розроблена методика визначення кредитного рейтингу, ключовою перевагою якої є простота розрахунків, дозволяє провести повний аналіз діяльності потенційного позичальника та на основі отриманих висновків приймати обґрунтовані рішення щодо можливості його кредитування. До складу системи входять показники, що характеризують ринкове позиціонування клієнта, загальну діяльність клієнта на ринку, його фінансовий стан та оцінюють окупність запропонованого проекту. Застосування наведеної методики в якості інструменту реалізації кредитної політики дозволить підвищити ефективність діяльності банку шляхом зменшення рівня кредитного ризику. 
 Практична апробація моделі була здійснена на основі даних існуючого клієнта ПАТ «Всеукраїнський банк розвитку». В результаті аналізу ми отримали нижчий рейтинг ніж був проставлений самим банком, що дає змогу стверджувати про переоцінку певних факторів існуючою методикою, що, в свою чергу, може призвести до підвищення кредитного ризику банку.


ЗМІСТ


1. Розробка  адаптивної концепції формування кредитної політики ПАТ «Всеукраїнський банк розвитку»
2. Удосконалення методики визначення кредитного рейтингу позичальника банку як інструменту реалізації кредитної політики ПАТ «Всеукраїнський банк розвитку»


  Тип роботи:   реферат
  Кількість сторінок:   26
  Рік захисту:   2013
  Ціна роботи:   10 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Гроші та кредит | Добавив: great_scientist (16.04.2014)
Переглядів: 414 | Теги: політики, ІНСТРУМЕНТІВ, реалізації, та, основ, методичних, розробка, кредитної, формування
Форма входа
Що шукаємо?
Митна справа
Страхування
Гроші та кредит
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 580

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru