Головна » Навчальні матеріали » Реферати » Гроші та кредит

Теоретичні засади оцінки ефективності управління кредитним портфелем банку (2013)

Теоретичні засади оцінки ефективності управління кредитним портфелем банку (2013)​


 Досліджуючи сутність кредитного портфеля банку було визначення три основні наукові підходи щодо трактування цього поняття. Так, науковці першого наукового підходу розглядають кредитний портфель як сукупність виданих позичок, тим самим враховують лише здійснення кредитної операції. Другий підхід, щодо трактування сутності кредитного портфеля, розглядають його значення у масштабах загальної діяльності банківської установи, як дієвий інструмент управління активами. Третій підхід відображає значення проведення кредитних операцій на макрорівні, тобто розгадається значення кредитного портфелю не тільки на рівні банку, а й на загальнодержавному рівні.
 Дослідивши наукові підходи щодо трактування сутності кредитного портфеля було сформоване власне визначення. Так, кредитний портфель – це інструмент управління активними операціями банку, метою здійснення яких є підвищення ефективності діяльності, що досягається шляхом надання позичок за різними напрямками кредитування з врахуванням встановлених вимог.
 Методичні підходи щодо оцінки ефективності управління кредитним портфелем банку побудовані на врахуванні співвідношення рівня ризику за кредитною операцією та обсягами доходів за нею.  При формуванні методики оцінки ефективності управління кредитним портфелем доцільно додержуватися наступної послідовності дій: аналіз доходів за кредитними операціями; оцінку кредитних ризиків та аналіз ефективності управління кредитним портфелем.
 Організація процесу управління кредитним портфелем банківської установи починається з конкретної позички, саме тому методичні засади повинні враховувати основні етапи здійснення кредитування, до яких належить підготовка, структурування та обслуговування кредиту.


ЗМІСТ


1. Сутність та види кредитного портфеля банку
2. Методичні підходи щодо оцінки ефективності управління кредитним портфелем банку
3. Організаційне та інформаційне забезпечення оцінки ефективності управління кредитним портфелем банку


  Тип роботи:   реферат
  Кількість сторінок:   31
  Рік захисту:   2013
  Ціна роботи:   10 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Гроші та кредит | Добавив: great_scientist (16.04.2014)
Переглядів: 381 | Теги: ефективності, управління, (2013), портфелем, кредитним, банку, ОСНОВИ, оцінки
Форма входа
Що шукаємо?
Митна справа
Страхування
Гроші та кредит
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Що Вас привело на наш сайт?
Всього голосували: 581

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru