Головна » Навчальні матеріали » Лабораторні роботи » Інформатика

Лабораторні роботи з інформатики EXСEL 11 завдань (ТНЕУ)

Складається із декількох листів, що містять розв'язки зазначених завдань та розрахунків у екселі а також побудови діаграм.

ТЕМА «МОДЕЛЮВАННЯ МАТЕМАТИЧНИХ ПРОЦЕСІВ».
Завдання 1.  Скласти блок схему і табличний документ для обчислення значення  У математичної формули задачі згiдно з варіантом.
Завдання 2.  Сласти блок схему і табличний документ для розв'язування економічної задачі згiдно з варіантом.

ТЕМА «МОДЕЛЮВАННЯ РОЗГАЛУЖЕНИХ ПРОЦЕСІВ».
Завдання 3. СКласти блок схему і табличний документ для обчислювання значення  "У" Формули розгалуженої задачі згiдно з варіантом.
Завдання 4 Сласти блок схему і табличний документ для розв'язування економічної задачі згiдно з варіантом. 

ТЕМА «МОДЕЛЮВАННЯ ЦИКЛІЧНИХ ПРОЦЕСІВ».
Завдання 5. Сласти блок схему і табличний документ для обчислювання значення формули задачі згiдно з варіантом.
Завдання 6. Сласти блок схему і табличний документ для розв'язування економічної задачі згiдно з варіантом. 

ТЕМА «ОПЕРАЦІЇ НАД МАСИВАМИ».
Завдання 7.  Сласти блок схему і табличний документ для розв'язування задачі відповідного варіанта згідно з умовою, якщо вихідною інформацією є значення одного з масивів.
Завдання 8.  Сласти блок схему і табличний документ для розв'язування задачі відповідного варіанта згідно з умовою, якщо вихідною інформацією є значення однієї з матриць.

ТЕМА «МОДЕЛЮВАННЯ ОБЧИСЛЕНЬ В ЕКОНОМІЧНИХ ЗАДАЧАХ ТАБЛИЧНОГО ВИГЛЯДУ».
Завдання 9. Сласти блок схему і табличний документ для розв'язування задачі відповідного варіанту згідно з умовою, якщо вхідною інформацією є дані  однієї з поданих таблиць.
Завдання 10.  Побудувати кругові діаграми (графіки) згідно з варіантом значень економічних показників. Діаграми оформити, зазначивши у заголовках назви, номер завдання, варіант задачі і прізвище студента, у позначенні всі їх складові показники, а під діаграмами – рік  їх виконання. У круговому графіку сектори вибрати самостійно. Діаграми роздрукувати.
Завдання 11.Побудувати стовпчикову, лінійну, прямокутну, зонну, інтервальну і Х (-У) діаграми ( графіки) згідно з варіантом значень економічних показників. Діаграми оформити, зазначивши у заголовках  їх назви і рік виконання, варіант задачі і прізвище студента , а у позначенні - всі їх складові показники. Діаграми роздрукувати.

скачать Лабораторні роботи з інформатики EXСEL 11 завдань (ТНЕУ) скачать Лабораторні роботи з інформатики EXСEL 11 завдань (ТНЕУ)

Подібні роботи


Категорія: Інформатика | Добавив: (01.04.2013)
Переглядів: 1843
Форма входа
Що шукаємо?
Інформатика
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 940

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru