Головна » Навчальні матеріали » Курсові роботи » Педагогічні дисципліни

Використання та впровадження інноваційних педагогічних технологій в навчально-виховний процес (2014)

Курсова робота: Використання та впровадження інноваційних педагогічних технологій в навчально-виховний процес (2014)


 Інтеграція України у загальноєвропейський простір все більш явно ставить у центр вітчизняної системи освіти пріоритет людської особистості. У цих умовах ключовою фігурою стає педагог як носій загальнолюдських цінностей, як утворювач творчої особистості.  Складність і неоднозначність змін, що відбуваються у нашому суспільстві, ставлять педагога перед необхідністю ціннісного самовизначення, вимагають від нього реалізації демократичних і гуманістичних принципів у педагогічній діяльності, підвищення рівня його загально-педагогічної діяльності та професійної культури. Все це можна досягти використовуючи в навчально-виховному процесі інноваційні педагогічні технології.
 Головна суть цих змін полягає в осмисленні та вивченні культуро творчого досвіду, в аналізі і рефлексії цілісного педагогічного процесу, причин труднощів і їхнього подолання, прогнозуванні результатів, що виникають і наслідків рішень, що приймаються, корекції здійснення педагогічного процесу, встановленні необхідних комунікативних зв’язків, їх регуляції та підтримки, в піднятті від окремих педагогічних функцій до їхньої системи, від типових педагогічних технологій до інноваційних, творчих, особистісно-орієнтованих, які перетворили суперпозицію педагога та субординаційну позицію вихованця в особистісно рівноправні позиції.
 Технології такого типу сприяють формуванню професійної культури педагога, запуску внутрішніх механізмів розвитку особистості шляхом впровадження в педагогічний процес новітніх педагогічних технологій.
 Вміле та активне використання цих технологій, готовність викладача до творчого пошуку разом з студентами, уміння створити атмосферу продуктивного пізнання сприятиме ефективному засвоєнню матеріалу останніми та збільшить інтерес до навчання.
 Мета роботи. Визначення видів, особливостей та шляхів запровадження технології в педагогічній науці та вибір найбільш ефективних інноваційних педагогічних технологій для раціонального використання в навчально-виховному процесі.
 Об’єкт дослідження. Педагогічна технологія, тобто детально продумана модель сумісної діяльності щодо проектування, організації та проведення навчально-виховного процесу з безумовним забезпеченням максимально комфортних умов як викладачу, так і студенту.
 Предмет дослідження: використання та впровадження інноваційних педагогічних технологій в навчально-виховний процес.
 Завдання дослідження: висвітлити історію запровадження технологій в педагогіці; навести різні підходи щодо класифікації педагогічних технологій; запропонувати методологічні особливості впровадження педагогічних технологій в навчально-виховний процес; розкрити сутність найбільш ефективніших інноваційних педагогічних   технологій.
 Вибір педагогічної технології - це завжди вибір стратегії, пріоритетів, системи взаємодії, тактик навчання та стилю роботи педагога та учня. Будь-яка діяльність може бути або технологією, або мистецтвом. Мистецтво засноване на інтуїції, технологія - на закономірностях науки. З мистецтва все починається, а технологією закінчується.


ЗМІСТ


ВСТУП
РОЗДІЛ 1 ТЕХНОЛОГІЗАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
1.1 Сутність і структура педагогічних технологій
1.2 Основні дидактичні принципи педагогічної технології 
1.3 Характеристика та основні компоненти педагогічних технологій
РОЗДІЛ 2 ЗАГАЛЬНОПЕДАГОГІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ЇХ СУТНІСТЬ ТА ЗАВДАННЯ
2.1 Особистісно орієнтовані технології
2.2 Технології  проблемно-розвивального навчання
2.3 Технологія модульного навчання
2.4 Ігрові технології навчання
2.5 Нові інформаційні технології навчання
2.6 Проектна технологія навчання
2.7 Загальні тенденції та психолого-педагогічні проблеми запровадження сучасних технологій навчання
ВИСНОВКИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ


 

  Тип роботи:   курсова робота
  Кількість сторінок:   39
  Рік захисту:   2014
  Ціна роботи:   25 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 


Подібні роботи


Категорія: Педагогічні дисципліни | Добавив: great_scientist (24.04.2014)
Переглядів: 756 | Теги: Особистісно орієнтовані технології, технології навчання, модульне навчання, проблемно-розвивального навчання, ігрові технології навчання
Форма входа
Що шукаємо?
Аудит
Банківська діяльність
Бухгалтерський облік
Бюджетна система
Геодезія, картографія, упоравління територіями
Гроші та кредит
Економіка
Економіка підприємств
Зовнішньо-економічна діяльність
Маркетинг
Менеджмент
Митна справа
Педагогічні дисципліни
Податкова система
Психологія і педагогіка
Страхування
Управління проектами
Фінансове право
Фінансовий облік
Математика
Фінанси
Фінансовий аналіз
Право
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 940

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru