Головна » Навчальні матеріали » Курсові роботи » Аудит

Аудит витрат на виробництво продукції (товарів, робіт послуг) підприємства (сільськогосподарське виробниче підприємство "Болгарка") (2013)

Курсова робота: Аудит витрат на виробництво продукції (товарів, робіт послуг) підприємства (сільськогосподарське виробниче підприємство "Болгарка") (2013)


 Після переходу України до ринкових відносин виникла необхідність створення нових економічних інститутів, що регулюють взаємовідносини різних суб’єктів підприємницької діяльності, серед яких належне місце займає інститут аудиторства. Його головною метою є забезпечення контролю за достовірністю інформації, що відображається в бухгалтерській та податковій звітності. Інформація про використання майна, грошових коштів, проведення комерційних операцій та інвестицій у юридичних осіб повинна бути об’єктивно підтверджена незалежним аудитором. 
 Наявність достовірної інформації дозволяє підвищити ефективність функціонування ринку капіталу та надає можливість оцінювати та прогнозувати насідки різних економічних рішень. 
Проведення аудиторської перевірки навіть у тих випадках, коли вона не є обов’язковою, безумовно, має важливе значення. В умовах ринку підприємства, кредитні установи, інші господарські суб’єкти вступають в договірні відносини стосовно використання майна, грошових коштів, проведення комерційних операцій та інвестицій. Довіра в цих відносинах повинна підкріплюватися можливістю для всіх учасників економічних відносин отримувати та використовувати фінансову інформацію. Достовірність інформації підтверджується незалежним аудитором. 
 Власники, а насамперед колективні власники — акціонери, а також кредитори, не мають можливості самостійно переконатися в тому, що всі операції підприємства законні і правильно відображені у звітності, тому що звичайно не мають ні доступу до облікових записів, ні відповідного досвіду, і саме тому мають потребу в послугах аудиторів.[1]
 Поряд з необхідністю вивчення загальних завдань організації і методології обліку і калькулювання собівартості в промисловості виникає суттєва необхідність засвоєння тих особливостей формування затрат, розподілу комплексних витрат, прийомів і способів калькулювання собівартості виробів, які визначаються галузевими факторами.
 Мета обліку затрат і калькулювання собівартості продукції заключається в своєчасному, повному і достовірному визначенні фактичних затрат, зв’язаних з виробництвом і збутом продукції, визначенні фактичної собівартості окремих видів і всієї продукції, контролі за використанням ресурсів і грошових коштів. Неперевершений поточний облік витрат в місцях виникнення затрат, виявлення можливих відхилень від встановлених норм, причин, винуватців цих відхилень повинен задовільнити потреби оперативного управління виробництвом.
 В основі організації обліку витрат на виробництво закладені такі принципи принципи:
—документування витрат і повне їх відображення на рахунках обліку виробництва;
— групування витрат по об’єктам обліку і місцям їх виникнення;
— відповідність об’єктів обліку витрат з об’єктами калькулювання собівартості продукції, показників обліку фактичних витрат з нормативними, плановими;
— розширення кола витрат, які відносяться на об’єкти обліку за прямим призначенням;
— здійснення оперативного контролю за витратами виробництва і формуванням собівартості продукції. Як показує практика багато теоретичних і практичних проблем залишаються невирішеними. 
 Облік і аудит виробництва і калькулювання собівартості потребує комп’ютеризації. Все вище вказане підтверджує актуальність вибраної теми даної курсової роботи, метою якої є вивчення організації та методології бухгалтерського обліку і аудиту витрат на виробництво в сучасних ринкових умовах. [2]
 Об’єктом дослідження є фінансова звітність ТОВ «СГВП «Болгарка»


ЗМІСТ


ВСТУП
РОЗДІЛ 1. ЗАКОНОДАВЧО-НОРМАТИВНІ ТА ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ АУДИТУ ВИТРАТ НА ВИРОБНИЦТВО ПРОДУКЦІЇ (ТОВАРІВ, РОБІТ, ПОСЛУГ) ПІДПРИЄМСТВА НА ПІДПРИЄМСТВАХ УКРАЇНИ
1.1. Законодавчо-нормативні аспекти аудиту виробничих витрат 
1.2. Теоретичні аспекти аудиту виробничих витрат 
РОЗДІЛ 2. ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА ПІДПРИЄМСТВА ТА ВИЗНАЧЕННЯ ОСНОВНИХ ЗОН РИЗИКУ З ОПЕРАЦІЙ ІЗ ВИТРАТАМИ НА ВИРОБНИЦТВО ПРОДУКЦІЇ (ТОВАРІВ, РОБІТ, ПОСЛУГ) ПІДПРИЄМСТВА
2.1. Фінансово-економічна характеристика підприємства ТОВ "СГВП"Болгарка"
2.2. Визначення основних зон ризику з операцій із виробничими витратами
РОЗДІЛ 3. АУДИТ ВИТРАТ НА ВИРОБНИЦТВО ПРОДУКЦІЇ (ТОВАРІВ, РОБІТ, ПОСЛУГ) НА ПІДПРИЄМСТВІ
3.1. Переддослідна стадія аудиту 
3.2. Особливості перевірки обліку виробничих  витрат
3.3. Формування аудиторського висновку та оформлення звіту з аудиту виробничих витрат
3.4. Шляхи вдосконалення аудиту виробничих витрат
ВИСНОВКИ    
ДОДАТКИ 
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ


  Тип роботи:   курсова робота
  Кількість сторінок:   72
  Рік захисту:   2013
  Ціна роботи:   25 грн.
  Автор роботи:   Андрій VK
  Телефон:   (099) 28 72 185
  Email   botanchikeu@gmail.com

 

!!! Якщо у Вас виникла помилка при завантаженні роботи - зв'яжіться з автором !!!
↑↑​​​​​​​↑ Контактні дані ↑↑↑


Подібні роботи


Категорія: Аудит | Добавив: great_scientist (18.04.2014)
Переглядів: 1469 | Теги: (товарів, Аудит, робіт, на, витрат, (сільськогосподарське, продукції, виробництво, підприємства, послуг)
Форма входа
Що шукаємо?
Аудит
Банківська діяльність
Бухгалтерський облік
Бюджетна система
Геодезія, картографія, упоравління територіями
Гроші та кредит
Економіка
Економіка підприємств
Зовнішньо-економічна діяльність
Маркетинг
Менеджмент
Митна справа
Педагогічні дисципліни
Податкова система
Психологія і педагогіка
Страхування
Управління проектами
Фінансове право
Фінансовий облік
Математика
Фінанси
Фінансовий аналіз
Право
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 987

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачі: 0



Рейтинг@Mail.ru