Головна » Навчальні матеріали » ІНДЗ (КПІЗи) » Бюджетна система

КПІЗ з бюджетної системи 2011 (ТНЕУ)
Тема 1. Сутність, призначення і роль бюджету держави
І) Скласти хронологічну таблицю історії виникнення бюджету .
ІІ) Опрацювати та систематизувати у формі таблиці 1.2 трактування вітчизняними та зарубіжними науковцями сутності поняття «бюджет» (не менше десяти визначень) та на основі цього запропонувати власне, найбільш повне і точне.

Тема 2.Бюджет як основний фінансовий план держави
І) Опрацювати та систематизувати у формі таблиці 2.1 трактування вітчизняними та зарубіжними науковцями сутності таких понять, як бюджетне планування, бюджетний регламент, бюджетне прогнозування, програмно – цільовий метод, бюджетна резолюція, бюджетна установа, бюджетне забезпечення, кошторисне планування, балансовий метод, бюджетні резерви, бюджетні програми, бюджетний запит, кошторис, бюджетне призначення, бюджетне асигнування.
ІІ) Скласти кросворд, використовуючи матеріал теми «Бюджет як основний фінансовий план».

Тема 3. Бюджетний дефіцит і джерела його фінансування
І) Дослідити динаміку, причини виникнення та наслідки бюджетного дефіциту України та зарубіжної країни ( зарубіжну країну для дослідження студент обирає за власним вибором). Аналіз показників бюджетного дефіциту необхідно здійснити на основі статистичних даних за останні три роки. Цифровий матеріал має бути представлений у вигляді таблиць, схем, діаграм, графіків, які мають бути логічним продовженням викладених досліджень стосовно теми.

Тема 4. Бюджетний устрій та побудова бюджетної системи
І) Провести порівняльну характеристику складу, структури бюджетної системи України та зарубіжної країни (Бельгія). Результати дослідження повинні містити графічний матеріал, який має бути логічним продовженням викладених досліджень стосовно теми.

Тема 5. Бюджетний процес
І) Дослідити бюджетний процес на державному та місцевому рівнях ( за 2009-2011 роки). Результати відобразити у таблиці 5.1. Проаналізувати можливі відхилення та їх причини. Охарактеризувати можливі шляхи покращення бюджетного процесу на державному рівні та місцевому рівні.

Тема 6. Міжбюджетні відносини і система бюджетного вирівнювання
І) Опрацювати та систематизувати у формі таблиці 6.1 трактування вітчизняними та зарубіжними науковцями сутності поняття «бюджетне регулювання» (не менше десяти визначень) та на основі цього запропонувати власне, найбільш повне і точне.
ІІ) Проаналізувати міжбюджетні трансферти на місцевому рівні за останні два роки. Дані відобразити у таблиці 6.2. Охарактеризувати проблеми міжбюджетних відносин та шляхи їх вирішення.

Тема 7. Система доходів бюджету
І) Опрацювати та систематизувати у формі таблиці 7.1 трактування вітчизняними та зарубіжними науковцями сутності поняття «доходи бюджету» (не менше десяти визначень) та на основі цього запропонувати власне, найбільш повне і точне.
ІІ) На основі звітності про виконання місцевого бюджету (за місцем проживання) у 2009–2010 рр. провести аналіз доходів бюджету у таблиці 7.2.

Тема 8. Система видатків бюджету
І) Опрацювати та систематизувати у формі таблиці 8.1 трактування вітчизняними та зарубіжними науковцями сутності поняття «видатки бюджету» (не менше десяти визначень) та на основі цього запропонувати власне, найбільш повне і точне.
ІІ) На основі звітності про виконання місцевого бюджету (за місцем проживання) у 2009–2010 рр. провести аналіз видатків бюджету за функціональною класифікацією у таблиці 8.2. Охарактеризувати проблемні аспекти та перспективи формування доходів місцевих бюджетів.

Тема 9. Видатки бюджету на економічну діяльність та науку
І) Опрацювати та систематизувати у формі таблиці 9.1 трактування вітчизняними та зарубіжними науковцями сутності поняття «бюджетне фінансування» (не менше десяти визначень) та на основі цього запропонувати власне, найбільш повне і точне.
скачать КПІЗ з бюджетної системи 2011 (ТНЕУ)

Подібні роботи


Категорія: Бюджетна система | Добавив: (31.10.2012)
Переглядів: 1472
Форма входа
Що шукаємо?
Правознавство
Контроль та ревізія в митних органах
Страхування
Фіскальне адміністрування
Фіскальна безпека
Інформаційні системи і технології
Фінансова діяльність суб'єктів підприємництва
Історія економіки та економічної думки
Маркетинг
Місцеві фінанси
Податкова система
Соціальне страхування
Менеджмент
Фінанси
Політологія
Світові торгові системи
Бюджетна система
Банківські операції
Фінансове регулювання ЗЕД
Українська мова
Гроші та кредит
Національна економіка
Центральний банк і грошово кредитна політика
Економіка і фінанси страхових фірм
Міжнародна економіка
Філософія
Статистика
Макроекономіка
Податкова система
Соціологія
Психологія і педагогіка
Інформатика
Міжнародний менеджмент
Менеджмент персоналу
Стратегічне управління
Групи в соц.мережі
Оцініть сайт
Оцініть сайт
Всього голосували: 940

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачі: 0Рейтинг@Mail.ru